Режим на Пиер Дюкан - 40 част

  • 22 768
  • 592
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Вещи ни изостави. Няма кой да ни спретне нова темичка ама пък ние продължаваме да си пишем в тази.


Не знам как да го разбирам това, като казах, че съм на гости със слаб нет. Всъщност се прибрах, подготвих новата тема, като преминах цялата стара за корекции и се оказа, че е било напълно излишно.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 245
Вещи ни изостави. Няма кой да ни спретне нова темичка ама пък ние продължаваме да си пишем в тази.


Не знам как да го разбирам това, като казах, че съм на гости със слаб нет. Всъщност се прибрах, подготвих новата тема, като преминах цялата стара за корекции и се оказа, че е било напълно излишно.

Вещи, не се сърди!   Hug  Heart Eyes Не беше ли на избори?  newsm78

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
И какво като бях на избори? Всъщност няма значение.

# 18
# 19
  • Мнения: 478
Момичета вие ме разбихте ShockedМного пишете бре Winkне мога да сваря да ви изчета Laughing
Но все пак успях Joy

# 20
  • Мнения: 4 176
Ох, в 12ч. слагам да готвя за утре. Чака ме тежък ден и искам да имам храна.  Днес ми е първи ден на смесен режим.

В тава сложих лук на шайби на дъното, отгоре домати ( 2 бр) и най-отгоре наредих дробчета и пилешки гърди на парчета нарязани. Сипах малко вода, пък да видим какво, ще стане. Ааааа поръсих с люти чушки и черен пипер - без сол.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 245
Звучи доста добре тази гозба Мамица.

Лека и от мен....утре е понеделник  Sick

# 22
  • Мнения: 2 180
Чак сега се връщам от изборите. Не мога, а и не искам да пиша в момента.  Tired

# 23
  • Мнения: 853
Добро утро  Hug ето го и кафенцето

# 24
  • София
  • Мнения: 3 090
Вещи  Hug
Мамица, аз и сега карам 4/3. Удобно е, въпреки че ПЗ дни ти се изнизват почти незабележимо. Да не пропусна да спомена, че това редуване е българският принос към Дюкан на Ассаbouquet
Деси, мерси за кафето!
Хайде и аз да почерпя кафенце, това ми е трийстата темичка, в която съм режимна!


Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 07:08 от krikri

# 25
  • Мнения: 853
Кри мерси и на теб за кафето  Hugсутрин едно никога не ми е стигало,така че няма да го подмина  GrinningЧестита ти 30-та темичка  пожелавам ти още толкова режимни да имаш   bouquet
Мама 007 Heart Eyesснощи просто не успях да се добера до компютъра ,въпреки желанието ми ,и моя 2-ри ден беше успешен newsm44 1.5 кисели млека(разпределени за деня),порция задушени пилешки дробчета и малко извара,за водата то се знае Grinning
Последния месец нещо се наспивам много бързо,4часа вече съм будна и като не мога да заспя ставам да тренирам,някой беше казал че като тренира смъква по-бавно ,май и при мен е така ,но това не ме притенява толкова ,след тренировка се чувствам  newsm68.Днес нашата детска градина не работи заради изборите и аз ще съм си вкъщи с малкия ,то и времето едно мрачно Sad,но няма значение днес е ден 3-ти  за мен и пожелавам на всички да е успешен  newsm51

# 26
  • Мнения: 272
Добро утро сладурки,

Днес ще празнувам вторе месец---Дюкан .   Черпя.






Благодаря ви за подкрепата момичето ,обичам ви.
desi_val -- krikri --благодаря ви за кафето, а и за примера който ни давате. Вие сте наша гордост. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 272
  bouquetЗа Вещи
Вещи не се гневи не се сърди

# 28
  • София
  • Мнения: 3 090
007, Деси, браво за режимността, днес да ви бъде трети успешен ден!
Милена, честит втори дюкански месец!

  bouquetЗа Вещи
Вещи не се гневи не се сърди

   bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 853
Милена честити 2 месеца,още много минусови постижения ти пожелавам
Цветиблагодаря за темичката  bouquet
Вещи newsm51

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 07:43 от desi_val

Общи условия

Активация на акаунт