Ноемврийчета 2005 No. 4 - Вси Светии (и рождени дни!)

  • 12 402
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Честит рожден ден на Саши! Вивита, ако четеш - да ти е здраво и послушно детенцето.

Днешната среща ми подейства много разтоварващо в средата на работния ден, благодаря за приятната компания   bouquet

За 1-2 декември продължавам да не знам дали ще сме в София, по-скоро  ДА, предпочитам преди обяд без значение събота или неделя. Напоследък Ваньо спи у нас между два и пет и половина, та следобед няма шанс да сколасаме, освен ако не ни чакате поне до седем вечерта  Blush

# 286
  • София
  • Мнения: 298
Честит рожден ден на вчерашните рожденички Вики и Калинка! Много здраве им желая. А те и двете са си хубавици!
Честито на днешния празнуващ Саши!
Благодаря за всички поздравления, много е хубаво така.
Нашето парти мина добре, и, понеже го бах съчетала с празнуването на моя рожден ден, продължи от 5 следобед до към 3 сутринта. мнооооого дълго!

За 1 декември - аз съм гласувала за следобед, но става и сутринта, става и в неделя, стига да сме здрави.

# 287
  • Мнения: 152
Честит рожден ден на Саши! Да е жив и здрав и много радостен.

# 288
  • Мнения: 911
честито на рождениците и именниците!
За нас неделя е ок.

# 289
  • София
  • Мнения: 830
Вижте сега, ясно е че не можем да намерим дата, на която всички да дойдем. Според мен, като човек разправял се с деца, най-удобния час е около 11. След закуска, преди следобедния сън. Ако събота клуба не е свободен, дайте да го резервираме за неделя, но трябва скоро да кажем на Били, за да не останем без нищо.
Ако не ни мине котка път, ние ще дойдем (пупу)

# 290
  • Мнения: 1 288
за неделята и ние сме ок. предпочитам сутрин, но можем и следобяда в неделя. макар че сутринта може да съм малко махмурлия  Crazy както решите.

# 291

Общи условия

Активация на акаунт