Л Ю Л И Н С К И Я град в града - пълен с майки и деца

  • 12 758
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 134
Привет на вси4ки и от мен , има ли място при вас за още една мама от люлин,
казвам се Петя  28.03.1984 и Александър 19.04.2004  е нашето малко злато.Сега сме в о4акване и на второто ни съкровище Flutter Flutter.Въпреки 4е не съм от скоро в квартала и аз не знам къде се намират гореспоменатите клубове Embarassed

# 16
  • Мнения: 137
Привет  Hug

Добре дошла на мама Cenitelkata    bouquet

Парти ленд се намира точно до мебелната къща-в блока отдолу..на ъгъла има едно кафе с голям пясъчник,та до него..ИМаше на негово място магазин за бяла техника  Crazy.Малко дълго го  обясних...но,за да стане по-ясно. Hug

А "БАмби" е в 7ми микр.В първият блок след тунела  Peace

Хайде някой път ще се организираме да се видим  Peace

Лек ден   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 614
Еехеее, нова тема има, а аз ПАК не съм разбрала!  Rolling Eyes
Нищо, записвам се да я следя!
Лека и успешна седмица на всички!   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 14 700
Да се запишеме и ние-
Ана-Мари-24.04.2003
Тони-27.04.2007
и мама Ваня-28.10
Сега сме в четвърти, до края на месеца ще се пренесем в 1-ви. Ще се радвам да се запознаем

# 19
  • Мнения: 9 973
мерси за упътването.Всеки ден минавам покрай този парти ленд,а не съм го видяла ooooh!голяма съм блейка  ooooh!

# 20
  • Мнения: 4 116
Ами, хайде, кажете кога и да съберем децата в парти ленда. Само да е през седмицата, че събота и неделя там все е ангажирано с рожденни дни.  В момента големия ми е с кашлица, но до 2-3 дни се надявам да отшуми и сме на линия.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 182
Здравейте и от мен люлинки! Не ми остава време да ви видя от тези ремонти в къщи. Но дано поне за коледно парти да се натуткам. Ако ме искате де, защото Ева вече не се бие толкова, само застрелва всички с пушка Wink

# 22
  • Мнения: 137
Привет,момичета   Hug

МИА разбира се ,че те искаме.  Hug Ева вече е пораснала ..нали ще става кака скоро? Peace

Днес беше много студено.Познаха синоптиците.Е,то  зимата вече наближава.... Rolling Eyes

Лека вечер   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 209
за партиленда, трудно през седмицата, 4е пове4ето ве4е работим  newsm78

миа, искаме те и трима ви, а митко оставяме да работи  Wink

# 24
  • Мнения: 912
Момичета, познавате ли фризьорка в Люлин, която се справя добре с поставянето на руси кичури? Аз досега ходих в Младост, но вече нямам тази възможност, а и фризьорката ми оттам временно не е на работа.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 530
Да, но е в първи микрорайон.

# 26
  • Мнения: 1 209
да, казва се еми и работи в блок 706 в ляво от едно кафе в подблоковото пространство.

# 27
  • Мнения: 912
А, благодаря. И вие ли сте с руси кичури? Simple Smile
Давайте телефони тогава и ако не сте срамежливи приложете и снимки на кичурите си Wink Само по желание, разбира се Blush

# 28
  • Мнения: 1 209
нямам телефон за жалост. ина4е съм с 2 цвята ки4ури - руси и тъмнокафяви- целта бе да се скрият старите следи от ки4ури и боя и да се доближа максимално до моя си цвят.
много добри отзиви съм 4увала и за фризиорския салон в силвърцентъра.

# 29
  • Мнения: 912
Хм, добре, ще намина да видя кой как работи. Благодаря, Марго Wink
Проблемът е, че малката или ще бъде с мен  (не знам дали ще е удобно) или най-много да я оставя за 2 часа в парти ленда, защото няма как да стане иначе - мъжът ми не разполага много с времето си напоследък и ще бъде в командировка събота и неделя.

Общи условия

Активация на акаунт