Режим на Пиер Дюкан - 41 част

  • 26 224
  • 550
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 115
Да се отчета и аз за днес:закуска   едно кисело мляко с 3 с.л трици,обяд 1 пилешки кремвриш Сачи и 1 пилешко бутче,а за вечеря яйца по панагюрски/дюкан/ с водата се справям идеално аз по-принцип пия повече вода.Момичета да ви питам само безкофеиново кафе ли трябва да пием Rolling EyesРазказах много подробно на мъжа ми за режима и от утре обеща и той да го спазва... Laughing
Лека и спокойна нощ от мен.....
И да се виждат все повече минусчета.....  bouquet

# 391
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ей.....днес значи са ми малко повече триците ...пфу..нищо ще го преживея...
Сега си спретнах пържолчици поръсени с  шарена сол и покрити с едни тъъъъъъънички и прозрачни резенчета сиренце  Joy
Вече ме гледат злобно в нас, защото прекалено много си угаждам  Flutter
кри Heart Eyes

# 392
  • София
  • Мнения: 3 090
Деата, мойте домашни почти не ядат месо , само мъжа ми и най-малкия ядат риба . Та си представи  - те ядат леща или боб, а аз набивам пържоли...една позната ни свари един ден, много укор имаше в погледа й...иди обяснявай. То и аз преди Дюкан почти не ядях месо, сега съм върло месоядна!
Веси, не може кремвирши, имат много боклуци вътре и не са чисто месо.

# 393
  • Мнения: 831
Лека нощ, момичета!  bouquet

# 394
  • Мнения: 3 640
Здравейте отново, сладурки!  Hug Завърнах се, хапнах и седнах да ви изчета.
bebeemily, добре дошла сред нас и успех!   bouquet Аз за прегрешенията не мога да отговоря. Просто до сега не ми се е случвало.  bowuu
BlueRose, честито намаление!  Hug Браво и на половинката ти!  smile3501
deata, благодаря ти!  Hug Спортът на мен много ми помага. След тренировка се чувствам невероятно заредена, пълна с енергия и добро настроение.  Grinning Затова препоръчвам каланетиката на всички, които искат да направят наистина добри неща за тялото си без да се морят и да товарят излишно сърцето си.  Peace
mama007Hug много се радвам, че спаначеното пюре ти е харесало.
VESIGH, и Кри ти е казала вече - кремвирши НЕ може. За кафето - няма значение. Аз пия безкофеиново по здравословни причини, а и защото кофеинът (под формата на напитки) възпрепятства разграждането на целулита и стимулира образуването му. Позволявам си понякога по 1 черен чай на ден, като днес, например.  Peace

Отчет:
Закуска - сладка тричава палачинка и 1 черен чай.
Обяд - пилешко със спаначено пюре.
12,30 часа - 1 безкофеиново кафе.
Вечеря - омлет от 2 яйца с Ескиза Фитлайн и 1 зелена пиперка.
Вода - 1,5 л.
Физическа активност - 1 час каланетика.

Лека нощ и сладки сънища! smile3524 До утре!  Heart Eyes

# 395
  • София
  • Мнения: 3 789
За тези, които заедно с мен утре са на ПЗ, ето моето хапване за обяд, което съм готова да разделя с вас Peace:

Пилешкото филенце го опекох на фурна с малко прясно обезмаслено мляко и много подправки! Peace
Гарнитурата е от задушен спанах и 2 с.л. обезмаслена извара!
Да не го ядете сега, че утре гладни ще ходим hahaha

# 396
  • Мнения: 243
Здравейте, момичета  Hug!
Честито на всички с минусите, не смея да изреждам имена, за да не пропусна някого, а уж четох внимателно, ама ...
Бачи, успех в третата фаза!
Аспазия - дай боже всекиму такава работа, на мен пък днес ми се скъса г..а от бач Tired

Абе то сигурно и на мен така от утре или след като ме обучат, ама днес беше супер наистина! Колегите изглеждат готини!
А не така, дано и за напред да ти е толкова приятно, както днес и такива готини да си останат колегите ти. Успех   bouquet
Аз си изкарах и третия протеинов ден, обикновено се меря в края на 5-дневния период, обаче вдъхновена от вашите резултати мисля утре сутринта да се метна на кантарчето, да видим какво ще ми каже  ooooh!
За сега чао. Лека нощ и приятни сънища.

# 397
  • Мнения: 478
Момичета какви степчета ползвате и колко често  bouquet

# 398
  • Варна
  • Мнения: 2 791
Ех, сладурки, такава дълга и ползотворна репетиция отдавна не бяхме правили с групата. Така се насвирих и се напях, че сега имам енергия да вися тук цяла нощ!

Алекс, лично аз ползвам Степ или Болеро - с вкусове по желание, Болеро червено грозде ми е любим. Танг не става.

Мишле_, спанакът не е от нашия клас, все ви се чудя как го ядете... newsm78

bebeemily, когато прегреша, се старая на другия ден да съм възможно най-режимна. Но ако се случи в ПЗ дни, си ги довършвам. След това протеиновите и без друго са като ударната фаза.

Не помня кой се канеше да гощава домашните си с дюкански ястия... Не става! Готвиш си за тях отделно, а освен това те подяждат, а ти не можеш да си вземеш от тяхното! Обааачеее... другото лято сме с нови бански, нали така? Заслужава си. Аз понякога правя даже три различни салати, а също и три различни манджи, защото моите двамата имат различни вкусове, пък аз нали съм на режим - просто ядем по-късно, когато всичко стане готово!

# 399
  • Мнения: 3 360
Обещах нощна проверка и   ей ме на GrinningДори,що не спиш бе мила?Я кажи къде попя и посвири ти,че си така заредена Hug
Алекс,аз не ползвам степче.Веднъж опитах и не ми хареса Wink
Слънчице-ти всеки ден ли тренираш?
Мишле-много вкусно си сготвила Heart EyesМмм,имам още два протеинови и после ще опитам това спаначено пюренце Laughing
Лека нощ

# 400
  • Мнения: 1 314

Ех, тез дюканки, вечер си седим по малко да си правим компания, пък сутрин толкоз ранобудни, че няма изчитане от нас, къснобудните!
И аз, може би като повечето от вас, се чудя какви манджи да стъкмявам за домашните, че и те обичат мръвка. Ако пък за тях е нещо постно, което рязко се случва, а аз извадя пържолката, се чувставам даже малко гузно!. Затова за всички ядене с месо, и десерти, че гледам да не се подминавам с разрешените ми такива, да не говорим че редовно си деля крем без карамелчето с половинката!
Ей, останах съвсем сама послед нощ, но още малко ще ви наглеждам!

# 401
  • Мнения: 3 202
Що не спиш бе? Grinning
Деата! Тепърва ще пада четене и срещи.
Аз тази среща няма да мога да се появя, защото имам среща с един мъж на 80 км от тук Simple Smile)
Кри! Дания! Благодаря за подкрепата! Също и на всички вас:)) Ама ако изреда и изчета всичко ще се оцъкля  Joy

# 402
  • Мнения: 1 314
Чета ви на спокойствие, докат къщата спи, след малко и аз отивам Ей, вече си имам голяма компания!

# 403
  • Мнения: 3 202
Лека
И аз видях, как поникнахте, като гъби Simple Smile) ама трябва да се спи.

# 404
  • Мнения: 3 360
Охооо,ставаме повече

Цвети,аз гледам винаги да има мръвки за всички,за да не са ощетени.Друг е въпроса ,че не посягам от техните манджи и да опитам,ама то такъв е избора ми...Ей на ,сега съм гладнааа Ама няма! Sick

Общи условия

Активация на акаунт