Ленено семе като хранителна добавка-2

  • 110 967
  • 429
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 416
аз пък вземам от това на капсули и си внушавам,че кожата ми е по-хубава...ама не съм сигурна,а и разхлабващ и почистващ ефект сигурно има,ама аз има хемороиди и това малко ми пречи да азбера тоя точно ефект,но,че косата ми по-бързо с еомазнява е факт Thinking

# 16
  • Мнения: 177
Взимам от скоро на капсули и имам чувство;че имам по-голям апетит;или си внушавам;ще видим на кантара.

# 17
  • Мнения: 1 455
Аз също го ям смляно по една с.л. с кисело мляко и не съм забелязала косата да ми се омазнява, но кожата на лицето ми е отврат. И на мен ми избиват пъпки, но не предполагах, че може да е от лененото семе. Иначе има и разхлабващ ефект, в това се убедих, но иначе на килограмите не ми е повлияло. Аз го взимам от няколко месеца и продължавам засега, но ако лицето не ми се оправи, ще го спра.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 415
danisport, ще се оправи...просто му дай малко време   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 455
jorjeta, силно се надявам да е така - благодаря ти   bouquet

# 20
  • Мнения: 8 463
Да питам, понеже не съм чела предните теми.
Лененото на Барленс е хубаво, нали? Мернах нещо из темите набързо. Каква му е цената и как се взема?
Мерси!  bouquet

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз си го купувам за 28 лв. На опаковката пише 6-9 капсули на ден. На мен ми харесва и най-важното е че виждам ефект.

# 22
  • Мнения: 8 463
Аз си го купувам за 28 лв. На опаковката пише 6-9 капсули на ден. На мен ми харесва и най-важното е че виждам ефект.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 165
Аз си го купувам за 28 лв. На опаковката пише 6-9 капсули на ден. На мен ми харесва и най-важното е че виждам ефект.
Откъде го купуваш? Аз го взех за четиридесет и няколко лева... ooooh!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Не виждам от кой град си... Crazy
аз съм от Варна и си купувам лененото семе от аптеките Марешки  Peace

# 25
  • Мнения: 4 496
Здравейте!  bouquetСмятам и аз да се присъединя към вас.В Пикадили видях ленено семе в пликчета, цената беше около 5 лв.Има само един вид ленено семе, нали? newsm78
Дали пъпките не са от пречистването на организма? Thinking

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 18:16 от красим

# 26
  • Мнения: 2 726
Лелее как ме зарибихте и мен с това ленено семе,търсих в Билла-там ми казаха,че преди имало,но вече не зареждали #2gunfire,утре ще потърся в аптеките.Само малко ме притесняват пъпките при някои момичета и също евентуално омазняване на косата....ама айде и аз в кюпа Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 21
Леле, как ме стряскате с тази информация за пъпките.... Ужас Sad
Аз след миналото лято изживях невероятен ужас - след морето - цяла есен и зима невероятно възпалена кожа на лицето Sad Не го пожелавам и на най-лошия си враг. След това - антибиотик и малко по малко се възстанових (Да не чуе дявол...)
Понеже имам и проблем с посещаването на 00, започнах да накисвам всяка вечер по приблизително 2 с.л. ленено семе, а сутрин
Правя го от около седмица, слава Богу ми помага за тоалетната, но не съм забелязала лошо влияние върху кожата. СЛЕД КОЛКО ВРЕМЕ ЗАБЕЛЯЗАХТЕ, ЧЕ ВИ СЕ ОТРАЗЯВА ЗЛЕ?

# 28
  • Мнения: X
В Пикадили видях ленено семе в пликчета, цената беше около 5 лв.
Краси, какво е това семе?
Моето е 100 г. от диетичен магазин- 60 ст.

# 29
  • Мнения: 2 241
Аз днес купих от Пикадили - 200 гр. за 1.39 лв., имаше и немско със същия грамаж, но два пъти по-скъпо (в картонена кутия).
Други видове не видях.

След малко ще го смеля и от утре и ние с мъжа ми започваме да го хапваме към закуската, неговият холестерол е висок, а за мен ще е полезна добавка към диетата.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт