Режим на Пиер Дюкан - 43 част

  • 22 893
  • 593
  •   1
Отговори
# 510
  • Бургас
  • Мнения: 310
VESIGH първо качваш снимката някъде аз лично в snimka bg след това върху самата снимка кликваш с десен бутон върху properties с ляв маркираш адреса на снимката  с десен бутонкойто е нещо от рода http://....... след което при нас като маркираш публикувай отговор (това е бутона под B дето е като картина) между двете скоби paste копирания адрес от properties  и публикуваш

опа вече са ти дали отговор ама карай

# 511
  • Мнения: 4 176
Мамица! Наблегни на кафенцето Simple Smile)

# 512
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Привет ,

Вече не си спомням за какво ти се карах  Joy..то толкова много изписано имаше.  Embarassed Whistling
вещи- гърнетата наистина свършиха чудесна работа и тая нощ  Wink, ама наистина ми е светло и не мога да спя на светната лампааа Mr. Green
фрактал-тая гимнастика е точно като за мишлето  hahaha
кри- може да съм съмняваща се ама ти признавам организаторските способности  Wink
съмър -добре дошла   bouquet
дези- 26 номер си е ехеййй направо мечта..браво
Абоеа -пиши по-честичко  Hug
мбм -  не може би , ясно е че си свалила сантиметри...поздравления  bouquet..а между другото аз нямам нищо против свалянето на см, дори ги предпочитам пред килцата Wink
Мамица! Наблегни на кафенцето Simple Smile)
Joy Joy Joy
Мисля си, че ако сложиш 1 морков ,лук, доматки, магданоз и фалшивото фиде и ще се получи една страхотна супа топчета  Hug

# 513
  • Мнения: 4 176
Мамица! Наблегни на кафенцето Simple Smile)
що?

# 514
  • Мнения: 556


БАЧИИИИпак нещо четеш между редовете.Пак стана работата с мбм-баба марта hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 515
# 516
  • Мнения: 4 176
Е редактирах се де. Спи ми се още. "Ф".

# 517
  • Бургас
  • Мнения: 310
Добро утро момичета
Няма да си казвам менюто от вчера по обясними причини Embarassed но слава богу кантара не ме наказа много.От днес съм отново на 5 П дни.Замислям се и аз да мина в 3 фаза  но много все страхувам че ще се отпусна ииииииииии незнам.Ще изчакам още малко да видя резултатите на момичетата в 3 фаза пък ще реша.
Поздрави на всички с минуси и на трези които задържат.
Лек и отслабващ ден мили мои!  bouquet

дези- 26 номер си е ехеййй направо мечта..браво  smile3501 smile3501 smile3501

# 518
  • Бургас
  • Мнения: 310
фиде нали newsm78

# 519
  • София
  • Мнения: 2 613
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 520
  • Мнения: 615
Деата посъветваха ме да си премеря сантиметрите в началото, но аз нямах време. Сега се усещам по дрехите, но и това върши работа. Важното е да има "-", дали са см или кг все едно.

# 521
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ахъммм при това фалшиво, това балшиво ми е като бълхясало  Joy

# 522
  • Мнения: 3 202
Ралче:)
Вярно е, ама сега защо, кое сгафих newsm78?

# 523
  • Мнения: 115

Много ви благодаря момичета  love001,с ваша помощ най-накрая се справих.Само да поясна че снимката е някъде от преди 7-8 месеца,но за момента нямам по-нова в цял ръст,както знаете аз все още съм на тези кг.-3кг.,но те не се отразяват чак толкова Hug

# 524
  • Мнения: 115

Така се вижда по-добре......ще ме извините,но така е докато свикна  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт