ВЕСЕЛАТА СЕДМИЦА 11.04 - 17.04

  • 6 607
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825
Ух най накрая успях да вляза...
4естита нова седми4ка и от мене, да донесе много сбъднати бебешки ме4ти Wink
май4е стискам ти палци, щъркела да се е отбил у вас този месец Simple Smile
Зар4е, добре дошла мила и дано не се задържиш много тука, а по барзо да се преместиш в мамешките форуми Simple Smile
тя, 4естито за името, сега до4етох старата тема.... Simple Smile зна4и твърдо Борис остава? Хубаво българско име...и аз много го харесвам Simple Smile
лъ4езарка, и тука 4естит рожден ден, само хубави неща да ти се слу4ват
При мене нищо ново, 4акам си лелката тази седмица и се 4увствам супер, не съм в напрежение дали ще дойде или не, нали не сме бебеправили Sad Ух как не може всеки месец да е така последната седмица....Ама хубавата новина е, 4е май се отървах от тия бактерии....то как инъ4е 3 седмици ги  #2gunfire  гадините...трябва да са измряли....та ве4е 4акам другия месец...в новата квартира...дано да ни навести щъркел4ето

# 16
  • Мнения: 4 212
Клара,
моя беше 2 дена в Малага, блазя му.Де да бях и аз, да си лафим събота и неделя под портокалите.....
Знаеш ли какво ми каза моята гинеколожка, жената хем испанка,мий се с кисело мляко, няма да имаш пове4е бактерии....уби ме, и като разбра, 4е съм от родината на йогурта, се за4уди, 4е не сме го знаели това нещо, има логика и сега си се пли4кам с испанскo кис. мляко от Меркадона. Mr. Green
За името Борис....дали е окон4ателно Thinking , да ти кажа надявам се силно, ама не го вяравам, да видим като се върне моя в понеделник, каква песен ще запее, ама на мен ми писна тотално #Silly  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 3 376
Тея, абе от известно време се каня да те питам какво значи:

pronto mamá, siempre mujer!

# 18
  • Мнения: 6 993
скоро майка,завинаги жена Wink или нещо от рода:)

# 19
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Eowyn
скоро майка,завинаги жена Wink или нещо от рода:)

клюкарка Mr. Green

това за КЛАРА http://www.novinar.org/main.php?act=news&act1=det&sql=MT … ater=MTU3Nzs0Mg==

....и аз днес трудно влязох в бг мама Rolling Eyes едни 4упки, използвах докато се добера #Silly

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ео другият път оставям на теб...ама чак се притесних като влезнах сутрента и нямаше темичка Flutter А и ставай по-ранко де Mr. Green
Зарче добре дошла при нас.
Стеф честито ти нова легълце...да ви е винаги топло и уютно там с мъжо и скоро до него да сложите едно мъничкооо легълце Grinning

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Цитат на: Teya
Цитат на: Eowyn
скоро майка,завинаги жена Wink или нещо от рода:)

клюкарка Mr. Green .....

Присмял се хърбел на щърбел  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green Подушвам си породата #Silly  #Silly  #Silly

# 22
  • Мнения: 2 825
ха ха ха, ама моя е българин, а тука пише за испанските мъже и няма да се върже, освен да го копна в word и да си поиграя малко с текста Wink
А това за киселото мляко и аз съм го 4увала, ама да си кажа 4естно малко странно ми зву4и Embarassed А за кафето, като се роди бебока, ще го доведете на разходка до марбея Wink , сега трябва да по4иваш

# 23
  • Мнения: 922
 Здравейте, момичета
Отдавна не съм ви писала... Embarassed  срам...
Лъчезарка, , пожелавам ти много  и голяма
Инак аз съм в периода на , почти постоянно ми се спи... Ами дано и вие дойдете скоро в моето положение (пиша го чисто добронамерено)
Поздрави

# 24
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, най-после успях да вляза. Цял ден се мъча ипомислих, че днес няма да мога да се разпиша в любимия си форум.
Майченце, силно ти стискам палци! Дано чудото е станало този месец!
Тея, много ще се радвам, ако кръстите бебо Борис. Ще са си адаши с моя Боби Wink
Зарче, добре дошла!
Стефани, завиждам ти за новото легло! Да си го ползвате много / не само за спане/ и в него да заченеш най-прекрасното дете! /брей, докарах го и на рима/
От мен - нищо ново. Мъжът пак хукна по командировки...Ще вземе да стане тоя месец и той няма да научи пръв, както се пилее из страната /айде да ме чуе Господ/ Засега чао! И чакам хубави новинки Stuck Out Tongue

# 25
  • Мнения: 856
Моми4ета, желая ви много щъркелска седмица!

Тея, статията, която си адресирала до Клара, ще е от полза за вси4ки моми4ета, които още не са си намерили половинка. За някои ве4е е късно и ще трябва сами да сменят пампрси  Grinning, но съм сигурна, 4е това не ги прави по-малко щастливи!

# 26
  • Мнения: 9 903
Цитат на: Дарилка
Слънчева и усмихната седмица на всички!
Никси, Метан, Тити, Мурджи ....къде избягахте всички!
Пишете по един ред, да знаем че сте ОК!


 newsm51


аз съм ок, бе:)
да речем, че съм се отдала малко на семейството....успях да обиколя родината тези дни/Хера, и през Стра Загора минах, но транзит!/
вкъщи-ремонт....ужас....като една бригадирка от Хаин боаз бях...още не съм подредила, но пък имам ламинат най-сетне....
малкото диваненце се върти като шугаво, пораснало, крие си лицето с ръчички....умряхме от смях днес да го гледаме. след четвъртък съм на линия, мисля.

# 27
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Тити , ти не се прави на голям герой от Хаин боаз Wink Иначе е хубаво че си имате нови придобивки и че с бебето и теб всичко е ОК!

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Цитат на: тити
.......успях да обиколя родината тези дни/Хера, и през Стра Загора минах, но транзит!/


Незнам кво да те правя сега...как можа Crossing Arms Незнам колко торти ще трябва да ме черпиш като се видим някой ден Blush  Mr. Green Радвам се иначе, че с бебчето всичко е наред ама това няма да те спаси от почерпката Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
Днес се разписвам първа! Не че имам нещо особено за казване, обаче чакам вие да се активизирате. В много добро настроение съм! Stuck Out Tongue Въпреки, че е облачно, в душата ми е слънчево Sunglasses Искам да предам хубавото си настроение на вас smile3503 Пийте по едно кафенце и...очаквам включване!

Общи условия

Активация на акаунт