Сряда- пазарен ден, да си отворим сергията!

  • 32 341
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 516
Бамби03, вземам. Аз моя го продадох вече, но имам прекрасен съсед. Млад, красив, банкер. Това смятам е достатъчно.

# 61
  • Мнения: 2 161
Заменям Кирето, висок е 1.96. Може да ви сваля багаж от надстройката на гардероба, без да стъпва на стол.
Ти без нищо даваш ли го Кирето?Защото аз вече нямам какво да предложа.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ау, толкоз висока мужщина не съм имала скоро. А нависоко имам работа, гордероб да помистя, ламба да сваля и ще ми трябва помощник. Ой, ой, на мама сладурана!! Дайте го!

# 63
  • Мнения: 3 423
Търся някой дето да носи мнооооого пари, пък ако ще и да не се прибира.

Търся някой, който да носи праща много пари и изобщо да не се прибира!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Имам телефона на Пош Спайс,
да ти услужа с него, викам...

# 64
  • Мнения: 4 195
Шанел един има, за временно
Джентълмен в обществото
Жиголо в леглото
Кулинар в кухнята Crazy

заменям го, срещу временно ползване на твоите пълномощни Whistling

Бамби...след Хюндая и къщата, може ли да ти го върна Rolling Eyes

# 65
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Небесна, чакай бе! Пласирай първо моя, двама не са ли ти в повече? при това на единия само докато му намериш чорапите и половината ден - минал.

# 66
  • Мнения: 765
хм, мъж в разцвета на силите си, улегнал, строителен предприемач - подаръци - Мерцедес или  Хюндай купе(по желание ), никога по - евтини, къща - ъфкорс винаги в Драгалевци, деца - 3
Готви,не подарява цветя а дава пари да си ги купиш.Проблем да влезеш за "Пълна промяна няма" но при условие че не си сложиш 500 кубика .Пада си по малки спортни .Всичко останало е фри...........


Може и бартер с доплащане  Flutter
Имам едни суджуци от моя прекрасен морски...заменям ги за купето

# 67
  • Мнения: 1 533
Заменям Кирето, висок е 1.96. Може да ви сваля багаж от надстройката на гардероба, без да стъпва на стол.
Ти без нищо даваш ли го Кирето?Защото аз вече нямам какво да предложа.

Ти нали си във Варна? Като идвам за Ананасов, мога пътьом да ти оставя Кирето за малко, но без преспиване, после го харизвам на небесницата. Сложно е, но не е невъзможно. Дай ми някое пълномощно, ако имаш останали.

# 68
  • Мнения: 488
Мале, кво се оказа, аз вместо да се отърва, се оказах с двама!?

Шанел, предлагам ти моя за любовник. Пращам за проба, рекламации не приемам Wink
Съвестен и работлив  Mr. Green

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 14:54 от Мяу

# 69
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Небесна има попови прасета, които й помагат в домакинството и търсят чъжкия чорап. Те бяха тайна, но ме разкри и ще трябва да ги обява за бонус. И без това ги домъкна един от всичките изтъргувани благоверни, дай жив и здрав!
И един не стига, разбира се. Две е добрро число. Да се редуват. Един ще отморява от тежкия сексуален полуден, друг ще готви и чисти банята и т.н... благинки..  Mr. Green

# 70
  • София
  • Мнения: 589
Бамби03, вземам. Аз моя го продадох вече, но имам прекрасен съсед. Млад, красив, банкер. Това смятам е достатъчно.

На заплата ли е в банката или е негова.МНОГО Е  ВАЖНО   #Crazy  Flutter

# 71
  • София
  • Мнения: 462
Тъъййй...
 
Предлагам: 190см на 110 кг, добре сложен, атлетичен, личен! 78 набор, с интереси в областта на компютърните технологии, с не лоша работа и идеи за развитие.Перспективен демек.
Не обича да излиза,но вкъщи седи предимно пред компютъра, така че не пречи много.(осигурява на половинката си мобилен компютър за да не страда, от което следва че е грижовен по принцип и в частност също)
Няма претенции за храна,прави не лоши салати и омлети.И палачинки.
Не особено романтичен ,но прагматичен.
Не прави изненади,но прави подаръци - уговорени такива.
Мие чинии.
Не чисти.
Закъснява вечер.
Ревнив,но не обсебващ.
Танцува салса като пийне...рядко демек.

# 72
  • Мнения: 2 161
Заменям Кирето, висок е 1.96. Може да ви сваля багаж от надстройката на гардероба, без да стъпва на стол.
Ти без нищо даваш ли го Кирето?Защото аз вече нямам какво да предложа.

Ти нали си във Варна? Като идвам за Ананасов, мога пътьом да ти оставя Кирето за малко, но без преспиване, после го харизвам на небесницата. Сложно е, но не е невъзможно. Дай ми някое пълномощно, ако имаш останали.
Да дам пълномощно,ама Де Ваня ги взе.Ще й викам вече Материално момиче.Нито за очите пита,нито за зъбите.Само пълномощните я интересуваха.

# 73
  • Мнения: 1 895
Да се включа в тържището: Млад, красив, работохолик с интересна професия. Дългокос - при  парични проблеми разпродаването на къдриците може временно да реши проблема. Овен, с характер - твърд, сексуално активен.Спи до късно, не готви и не чисти, но води с удоволствие по ресторанти и барове.Непретенциозен към храната.Не поправя електроуреди, но при нужда купува нови.Прави подаръци с поводи и без поводи. Пуши, пие умерено, танцува добре, действа развеселяващо и ободряващо на цялата компания. Обичлив, топлещ през зимният сезон и ненатрапчив през летния.

# 74
  • Мнения: 516
Бамби, шеф е.

Общи условия

Активация на акаунт