Сряда- пазарен ден, да си отворим сергията!

  • 32 274
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 488
Флори, 500 лв ги взимам. Той ще ми изкара още.
За съжаление, мъжът върви в комплект с колите, те са му съпруги, аз се водя само любовница и майка на сина му.
Непретенциозен е към дрехи, въобще не му пука дали е изгладен или не. Откъм ядене също нямате грижи, в магазина винаги има салам Simple Smile Чужди жени не заглежда, само коли.

# 46
  • Мнения: 1 533
Шанел, имаш прекрасен имот, за какво ти е да го заменяш. Давай го под наем, отдай се на рентиерство. Парите можеш да инвестираш в ново строителство, ако ме разбираш.

# 47
  • Мнения: 2 161
Добре тогава. Не го ща мъжа на Бу. Вземам на Шанел. Щом ще ме упълномощи... Аз ще си намеря майстори, благодаря.
Браво!Тръгвам си с два куфара парцалки,само колата ще взема,но поне я изплатете,малко остана.Сега аз си търся любовник,не искам мъж.

# 48
  • Мнения: 765
Аз последно какво държа? Изкарвам на тезгяха мъжа на Бу, ако още е мой.

# 49
  • Мнения: 2 161
Шанел, имаш прекрасен имот, за какво ти е да го заменяш. Давай го под наем, отдай се на рентиерство. Парите можеш да инвестираш в ново строителство, ако ме разбираш.
Имота няма да се съгласи да го наемат.И той,горкичкият,иска сигурност,поне на сушата.Нали разбираш?

# 50
  • Мнения: 516
Мяу, стискаме си ръцете. Задръж си трошките и мъжа, вземи моя и дай сметка, за да ти преведа парите.

# 51
  • Мнения: 2 663
Аз моя не си го давам, но все пак всяко нещо си има цена...

Та...мъж(може да го наречем и момче) на 24 години достатъчно улегнал, за да е баща на 2 деца, красив визуално и душевно, 180 висок, 75 кг, гледа деца всякакви,   обожават го, къпе бебета, сменя памперси, чисти, готви, пере леко рисковано,   много сръчен, поправя всичко, спи до късно, не пуши ... цигари, пие много рядко, мрънка като не му изнася, не обича да си трае, има страхотно чувство за хумор, много сексуален,  намира общ език със всеки, като тръгне за някъде се запилява, работлив, носи пари, купува подаръци без повод, романтик, почти не яде, набляга обаче  на сладкото, не виси пред компа или телевизора, не излиза много-много вечер, ако се разсърди му минава бързо....върви само комплект с ревливо бебе, женско на 3 месеца............

# 52
  • Мнения: 1 533
Шанел, имаш прекрасен имот, за какво ти е да го заменяш. Давай го под наем, отдай се на рентиерство. Парите можеш да инвестираш в ново строителство, ако ме разбираш.
Имота няма да се съгласи да го наемат.И той,горкичкият,иска сигурност,поне на сушата.Нали разбираш?

Разбирам. Но те и другите, дето са ги опнали на тезгяха, май никой не ги е питал съгласни ли са. А оборот, гледам, има. Да побързаме, докато не са се усетили. Аз още се ослушвам.

# 53
  • Мнения: 765
Аха! Аз държа екземпляра на Небесната! Той още е опакован луксозно и добавям като екстра , че живее на морето.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 4 818
ДеВанчовия муж е добра покупка. Обаче ще трябва или да го препродам, или да го рекламирам на продавача. Има някакви условия за отглеждане (продавача го наглежда, миглите си преподрежда), аз не мога да им устоя. И разнообразие все търся, някой да го желае неустоимо?
Апропо, железен е. Разкошън! Пу, пу!

# 55
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Констанс, ти си луда! Вземай си мъжа и се махай от пазара, докато не са го лапнали.

# 56
  • София
  • Мнения: 589
хм, мъж в разцвета на силите си, улегнал, строителен предприемач - подаръци - Мерцедес или  Хюндай купе(по желание ), никога по - евтини, къща - ъфкорс винаги в Драгалевци, деца - 3
Готви,не подарява цветя а дава пари да си ги купиш.Проблем да влезеш за "Пълна промяна няма" но при условие че не си сложиш 500 кубика .Пада си по малки спортни .Всичко останало е фри...........


Мрънка постоянно,но има тапи за уши по 2.50 комплекта
За сега друго не се сещам  newsm78 ще пиша ако някой изяви интерес   bouquet
Заменям по договорка.Може и бартер с доплащане  Flutter

# 57
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ананасов, освен, че е живей на морето, предлага и много добри оферти за танци и пиячка, включена е и закачка ( дори с чуждомъжие).

# 58
  • Мнения: 2 161
Никой ли няма мъж за временно ползване?Един вид като такси.

# 59
  • Мнения: 1 533
Аз ще изчакам за Ананасов, съвсем за малко ми трябва, колкото да ми направи суджуци. Заменям Кирето, висок е 1.96. Може да ви сваля багаж от надстройката на гардероба, без да стъпва на стол.

Общи условия

Активация на акаунт