Сряда- пазарен ден, да си отворим сергията!

  • 32 276
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мда, ясно, ще трябва да чакам барабалекс да се нарадва и чак тогава аз да ползвам мъжа на Бу. Нищо, аз съм търпелива.

# 31
  • Мнения: 765
Олекна ми, значи- давам мъжа на Бу на Де Ваня и вземам нейният, за да мога да го сменя с луксозно опакованият екземпляр на Небесната.

# 32
  • Мнения: 2 212
Мога ли да ви тръшна в земята сега всичките като спомена само няколко неща за моята оферта -  почти 25 годишно крехко агнешко, стройно, красиво и умно.  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 765
Мога ли да ви тръшна в земята сега всичките като спомена само няколко неща за моята оферта -  почти 25 годишно крехко агнешко, стройно, красиво и умно.  Mr. Green
Колко му искаш?Или какво?

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Мога ли да ви тръшна в земята сега всичките като спомена само няколко неща за моята оферта -  почти 25 годишно крехко агнешко, стройно, красиво и умно.  Mr. Green
Не можеш... не е обръгнал на уседнал семеен живот, включващ търчане по деца и уморена жена Mr. Green

# 35
  • Мнения: 3 447
Естер, имаме сделка.

# 36
  • Мнения: 2 161
И аз предлагам мъж в разцвета на силите си.Висок,добро телосложение.С добра служебна позиция,по 8-9 месеца липсва.Сексуален,дисциплиниран,сериозен.Не прави ремонти,прави пари и пълномощни.Изключително верен приятел.Дава лесно пари назаем,големи суми.Неромантичен,но много постоянен в чувствата си.Пие умерено.Малко говори,прави се,че слуша като му говорят.Много щедър,но в годината 1 път се прави на спестовен.Добре,че за кратко.Можеш да го изръсиш яко,той ще се вбеси и докато се върне ще му мине.Спонтанен-за него не е проблем от днес за утре да предприеме пътуване.Сам си купува бельо,козметика и обувки.Недостатъци:обсебващ и ревнив,не помага в домакинската работа,не знае колко струва хляба.Пазарува на едро.В ръцете на децата си се превръща в тесто.Маниак на тема чистота.

# 37
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Шанел, с пълномощните какво смяташ да правиш? Защото, ако ще си ги задържиш, не ти го ща.

# 38
  • Мнения: 2 161
С всичко го заменям,няма за се циганя.

# 39
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Аз направих чудесна сделка Grinning

# 40
  • Мнения: 2 212
Бу, обаче е като пластелин в ръцете на жената  Flutter Търпи промени всЕкакви, има само 1 недостатък - не издържа дълго без близост до компютър...
Какво му искам ли, абе засега друг мъж не искам, по възможност съберете всички парични и материални бонуси (без прасетата  Mr. Green) и ми ги предайте, пък вий се разбирайте за него помежду си  Crazy

# 41
  • Мнения: 3 447
Бу, обаче е като пластелин в ръцете на жената  Flutter
Толкова... ъъъ... мек? Не го ща  Naughty

# 42
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Добре тогава. Не го ща мъжа на Бу. Вземам на Шанел. Щом ще ме упълномощи... Аз ще си намеря майстори, благодаря.

# 43
  • Мнения: 2 212
Бу, обаче е като пластелин в ръцете на жената  Flutter
Толкова... ъъъ... мек? Не го ща  Naughty

Въх!  Joy Joy Joy Пропадна ми сделката  ooooh!

# 44
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Тя барбалекс го отнесе като куцо пиле домат - помага в домакинството, ако го хванеш, не придиря, по жени не ходи...

Общи условия

Активация на акаунт