Сряда- пазарен ден, да си отворим сергията!

  • 32 210
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Да предложа и моя  Mr. Green 100-110 кила, не пие, обаче пуши, хапва почти всичко и по много, ама може и сам да си го сготви, пералня пуска по инструкции, може да поправи всичко, ама трябва ръчкане. Мрази да  ходи по магазини. И на всичкото отгоре се прибира веднъж в седмицата - засега.  Party

# 16
  • Мнения: 25 641
Търся някой дето да носи мнооооого пари, пък ако ще и да не се прибира.

Търся някой, който да носи праща много пари и изобщо да не се прибира!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Давам: набор 72, 1.86, 84 кила, добре сложен, хваща окото.
Работен, сръчен.
Поправя коли изцяло, електроуреди всякакви, изобщо поправя. Разкроява и сглобява кухни след предварителна инструкция.
Прибира се редовно, но късно, за сметка на това излиза рано сутрин, след като е сварил кафето ви.
След леки уговорки е склонен да прави всичко почти, включително домакинска работа (готви добре, но не много разнообразно след подканяне; глади, мие чинии, хвърля боклука; не умее да пере и простира).
Лесно угодява на всичките ви роднини и те го харесват и с удоволствие търсят услуги от него.
Не пие, но пуши.
С косата си е, прошарена.
Хърка умерено, след леко ръчкане в ребрата се обръща на нехъркащата си страна без протест.
Пере си чорапите сам.
Няма претенции към дистанционното.
Дава дебитната карта, водеща към заплатата му, без уговорки, не харчи излишно, без да се консултира.
Към него давам: жертвоготовна свекърва, която не се меси, гледа внуци с удоволствие и без уговорки, готви добре и е склонна да дава храна, да не се мори снахата.

------------

Аз взимам Сопрано, благодаря. Без прасе и дете. Ще се разберем чудесно - той ще си седи в София, аз в Пловдив, ще плаща алименти на Барбалекс, а на мен ще дава пари, защото ме обича и всичко ще е прекрасно.

# 18
  • Мнения: 516
Мяу, не си разбрала. Аз ще дам еднократно 500 лв на пожелалия мъжа ми. Ако това те устройва, да си стиснем ръцете. Твоя си го запази. Прати само едната трошка.

# 19
  • Мнения: 765
...

------------

Аз взимам Сопрано, благодаря. Без прасе и дете.
Чакай, чакай! Ако не искам свекървата, какво? Да се споразумеем за парична компенсация?

# 20
  • Мнения: 3 447
Прасе за свекърва?

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Чакай, чакай! Ако не искам свекървата, какво? Да се споразумеем за парична компенсация?
Няма проблем, ще си я задържа Simple Smile Тя беше бонус просто, иначе е много полезна. Ще се разберем.

# 22
  • Мнения: 765
Чакай, чакай! Ако не искам свекървата, какво? Да се споразумеем за парична компенсация?
Няма проблем, ще си я задържа Simple Smile Тя беше бонус просто, иначе е много полезна. Ще се разберем.
Добре тогава, взимам твоя, ако някой има нужда от кухня да се обръща към мен, моля!

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
До тук ме удовлетворява мъжа на Бу. Имам нужда от нова кухня. Когато се справи със задачата /зависи как и кога/, може да го предложа отново на пазара. Може, казах. Защото докато направи кухнята, сигурно и холът ще има нужда от нови мебели.

# 24
  • Мнения: 1 113
 hahaha hahaha hahaha
Ще ме уморите!

Предлагам 32 годишен младеж, предимно месояден, поправя всичко. От домакинските уреди познава само кафемашината и скарата. Пере с опасност за прането (обикновено след негово изпиране дрехите ми ги носи щерката). Пуши, но и пие. Вечер отсъства, но винаги по работа. Това е голямо предимство - не се товариш да го мислиш коя задиря и дори да ти кажат, че са го виждали в някоя кръчма, ти знаеш, че е невъзможно и най-вероятно са се припознали.  Отговорен мъж е - намира всевъзможни отговори  на въпросите ти, но никога гузно няма да замълчи. Носи пари и не държи сметка колко си изхарчил. Умее да прави красиви и умни деца.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мхм..  4470 Разпродавам Ананасов, който умее да прави хубави домашни суджуци. За ценителите на месоядството е дар божий!
Известен чревоугодник, но никога виновник, той владее всякакви техники за отстраняване на повреда,
където и да е, ако ще и слон да кацне връз приготвеното му за дегустация мезе.
Кусури няма, той е идеален. В разцвет на своята мъжественост, вий видите ли собствената му божественост?
Аз повече не мога да го хваля, но не бива никой да забравя,
че стоката предлагана от мене, пожънала е вече свойто семе.
Затуй да взема плодовете да предложа, за бонус давам още  старата си кожа,
вземе мъж, деца, мезета, алкохоли, а аз ще се отдам в разврат на шоколад във станиоли!
Опаковам продукция луксозно, по-спокойно, за всички ви ще има - не така неврозно!  Gift

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Защото докато направи кухнята, сигурно и холът ще има нужда от нови мебели.
Ако съдя по свекъра, който има много кусури и минуси, но все пак - е направил сам мебелите си за хола и дневната, вероятно и синът му го умее това. Иска само добра мотивация.

# 27
  • Мнения: 765
Защото докато направи кухнята, сигурно и холът ще има нужда от нови мебели.
Ако съдя по свекъра, който има много кусури и минуси, но все пак - е направил сам мебелите си за хола и дневната, вероятно и синът му го умее това. Иска само добра мотивация.
Ами аз? Нали ти дадох цял Сопран? Де Ваня от мен трябва да го търси ! Ти си пирамида , Бу!

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ах, как забравих. Моят умее да рисува госпожици. Зеленооки.

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Не, барбалекс, моля ти се. Пояснявам му достойнствата само.
Аз не искам ДеВаниния мъж - твоя ще е по-далеч, значи по-добре ме устройва. Ще си живеем чудесен разделен живот с него Grinning

Общи условия

Активация на акаунт