Отчет на набор 2003 - 12

  • 9 824
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 189
В нашата група всички деца сега тръгват на градина. Има само няколко, които са ходили преди това в други градини. Така, че проблем има само моето дете, което много ме притеснява. Едната причина е, че е просто гладен - гладна мечка хоро не играе. Cry А другото е, че той самият просто трудно приема промените от всякакво естество. Учителката каза, че единствено, когато учат нещо, забравя, че му е хубаво в градината. По времето за игра не играе с другите деца и е много тъжен.

# 16
  • Мнения: 3 042
Не ги следя много Господарите и съм го пропуснала този репортаж, а в здравословни проблеми съвсем съзнателно не влизам Laughing веднага се разболявам от нещо.
алая, синът ми също трудно свикна с градината, но тази година след голямата лятна ваканция и голямата стачка помрънка около седмица и сутрин вече подтичва към групата си. Sunglasses
Ще се получи и при вас, просто трябва учителките да са си на мястото.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 397
Памполина на родителската все едно някои ме удари с мокър парцал, иначе аз не съм от тези дето си траят, даже съм го споменавала, че съм кибритена клечка  Mr. Green  В момента събирам малко инфо и наблюдавам и от друга седмица ще и имам разговор с госпожата. Вчера като го взех пак ми каза, че слушал и много обичал да играе  Rolling Eyes , но много бързах и реших да оставя нещата за понеделник. Както каза Доня Туфиня имам чувството, че са ни нарочили за черни овци  #Cussing out което ме изумява, защото винаги гледам да съм ги улеснила в каквото и да било свързано с детето, винаги се държа добре с тях досега съм си затваряла очите за някои неща дребни, но май ще обръщам плочата и почвам да изисквам   Twisted Evil
Нещо много ми е объркано в главата  ooooh!

# 18
  • Мнения: 162
          Вчера беше на плуване, а днес вече е с хрема. Изпратих я така на градина. Иначе и давам Респивакс.

# 19
  • Мнения: 696
Сладък пастет не съм виждала в менюто, но като го чета ден за ден ми се стува, че храната им е много добра.
И Момчил от 1 седмица се буди сутрин точно в 6.25 да ходи до тоалетна, после ляга да си доспива. Преди това не е ставал през нощта, е, само в редки случаи. А аз съм се нагласила да поспя до 7.30...

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вместо запис - да кажа, че моят "караконджул" и тази нощ не спа като хората и за капак се събуди в 6 часа.

моя, тази нощ в 4.24ч. ме изненада с рев. Явно нещо лошо е сънувал. Погалих го, казах му тихо 1-2 думи и се успокои.
Но снощи беше невъзможен. Баща му каза, че е станал непоносима лигня и толкоз. Ми да вземе по-често да си общува с него и да го държи изкъсо по мъжки. Аз толкоз мога... Карам се, пошляпна го и накрая дребчо ми казва с най-нежното гласче: "много те обичам мамо  Hug". И то от камък да си, се разтапяш...  Heart Eyes
Но си е факт, че е всеобщ глезанчо.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 421
Леле Шани у нас същата работа Crazy
Баща му му се кара, че се лигави, че е глезен, а самият той най-много го глези. Малкият му висва на врата и почва да го целува по ухото и баща му разтопен го носи до 4-тият етаж на ръце Crazy, а после защо така.

То нашето каране...явно си свикват с него и не го вземат насериозно.

# 22
  • Мнения: 14 133
Но снощи беше невъзможен. Баща му каза, че е станал непоносима лигня и толкоз. Ми да вземе по-често да си общува с него и да го държи изкъсо по мъжки.
Същата история и у нас.  Татито все го целува и подобни  ooooh!

# 23
  • Мнения: 8 769
Сладкият пастет, поне в нашата градина е халва, объркана с маргарин Mr. Green
Ужас! Sick При нас не зная какво е , но не мисля, че е нщо особено добро. Съмнявам се да им дават мед-ми той е скъп, моля ви се.
За следобедна закуска имат често филия с тахан халва  Sick Sick Sick или обикновена вафла - 2 броя! За маргарина пък достатъчно сме говорили. Е, това ако е здравословно, егати критериите! ooooh!

# 24
  • Мнения: 2 839
За да не пиша само "запис" ще кажа, че в крайна сметка Стела обяви, че се отказва от танците и иска и тя на "икидо" Mr. Green

# 25
  • Мнения: 103
Здравейте мами, в нашата детска градина имаме плуване , но мен ме притеснява малко да пускам Никол за да не настине  Rolling Eyes Ще съм благодарна ако споделите дали сте доволни от плуването във вашите детски градини .Аз самата съм тренирала плуване и съм много за този спорт,но ме притесниава 4е сте си намокри главата и.....  Tired и ще се разболее ще съм много благодарни на отзивите на други май4ета със щерки, които ходят на басеин   bouquet

# 26
  • Мнения: 2 839
Не ги следя много Господарите и съм го пропуснала този репортаж, а в здравословни проблеми съвсем съзнателно не влизам Laughing веднага се разболявам от нещо.
Кажете какво станало с Господарите и АдЛик? Аз вече им нямам вяра на репортажите, много са субективни.

# 27
  • Мнения: 189
То не само не е здравословно, но и им дават малки количества. Поне това ми е впечатлението.

# 28
  • Мнения: 2 839
Съмнявам се да им дават мед-ми той е скъп, моля ви се.

На нашето табло вчера пишеше, че следобедната закуска е била филия с мед и масло.

# 29
  • Мнения: 8 769
Кажете какво станало с Господарите и АдЛик? Аз вече им нямам вяра на репортажите, много са субективни.
Срам не срам-не си спомням вече, нещо не били с нормален лиценз или нещо такова беше. Нямало координати на фирма производител/вносител, фантоми някакви, абе мътна беше една такава....
А на Господарите, след последните им изцепки с някакъв "консултант" в Румъния набеден за шпионаж, наистина не им хващам вяра.
То не само не е здравословно, но и им дават малки количества. Поне това ми е впечатлението.
Да, количеството е малко, Кейти е винаги гладна след т.нар. следобедна закуска (а я вземам в 4:30-4.45ч). Струва ми се обаче че е по-добре така, отколкото пък да ги тъпчат с вредности...
Съмнявам се да им дават мед-ми той е скъп, моля ви се.

На нашето табло вчера пишеше, че следобедната закуска е била филия с мед и масло.
Брей, опаричили са се вашите.  FlutterЩе трябва да прегледам из менютата, които имам записани имали ли са нашите подобно нещо.

Общи условия

Активация на акаунт