НOEМВРИйката усилено гнезди, иска тя за бебчо всичко да нареди

  • 9 029
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 126
Абе хич не се майте ами пускайте пералните и това е.Аз на ръка нищо не пера,просто не виждам смисъл в това Thinking

Моите кукли заспаха,малкото току примрънква тихичко.
А пък какво оакване беше преди малко...... ooooh! Изкъпах я,обялкох всичко и докато я кърмя усетих че се наака.Свалям е памперса,бърша дупето (не беше много) и като се почна та на бодито,после на пелената върху която лежеше,призля ми Tired Преди малко я сложих в креватчето и мисля че пак се наака.Не помня с кака и такова чудо newsm78

Отивам да се къпя и лягам да поспя,че незнам колко ще се спи.
Лека на всички Hug

# 16
  • Мнения: 324
Като стана дума за пране, намирате ли Сано Максима на пазара?
Днес реших да купя един пакет и от магазина, откъдето го взимам ми смотолевиха, че нещо нямало внос.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 208
Така е - аз бях качила легена на барплота и така .... ама не е работа де.

Арабела това е на мен ми хареса - мама искаше да слагаме отдолу картони или някаква плоскост, нещо да не паднело долу в чекмеджето от повърнато и т.н. Утре ще прегледам пак сайта.

Сано има на Бенковска в Депо Бебе център - гаражите на пазара - и вПикадили съм виждала.
 
Аз ще ви изаставям, че днес нещо не ми е ден и съм кисела краставица. Дано като се наспа утре по да ми върви.

Я Сладурка още се помайва из форума.

Аз щях да ви казвам, че по нашия край и по мои наблюдения на мои познати - всеки месец имаме бебе, някой и по 2 - та МОМИЧЕТАТА закъсняват, т.е. повечето ги чакат до 7 дена след термина и ако не стане нещо предизвикват раждане. А момченцата избързват. Не искам да ви отчайвам де  Peace

Лека нощ.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 238
Това за момичетата май е вярно,аз съм се родила с 8 дни закъснение,а татито на беба се е родил още в 8-я месец,май на мен се е метнала бебка. Laughing

# 19
  • Мнения: 324
Валенсия, ние на чат го обърнахме  Embarassed
Утре ще ти пратя номера на подложката на лични, не ми се рови сега пак. С плоскост не е добре, хубаво е да е някаква дишаща материя, а тази уж е такава.
А точно в Депото няма Сано  Wink
Аз си взех два пакета от съседен магазин, но действително и там бяха останали само още два-три. Нямаше как да нося повече обаче, че нали съм с кракомобила  Laughing, иначе щях да се презаредя  Embarassed
То ще каже човек, че няма други прахове, но много ми харесва миризмата му. А и съм сигурна, че е качествен. Дъщеря ми като беше бебе внасяха и памперси Сано, бяха суууупер, най-добрите памперси, на които съм попадала! Но и те трудно се намираха.
Хайде, лека нощ на всички!

# 20
  • Мнения: 3 416
пу и аз в новата тема-Валенсия какво толкова си се впрегнала с тоя матрак бе мамче? Laughingподлагаш наистина нещо и това е,ако пък толкова те притеснява наистина по-добре нов си вземете Thinkingние пък не взехме матрак,а отрязахме дунапрен,защото се оказа,че нашата кошара е с малко по-различни мерки от тия,за които се предлагат матрачета и пак трябваше да прекрояваме-на мен ми харесва,удобно е,без да е мн меко,а и отгоре ни ушиханещо като калъфче с цип,да не казам,че излезна и в пъти по евтино.
Аз застъпвам нощна смяна на компа със сума ти нераположения-сега крът ме присвива,стомах,стяга ме и корема,някой път боли,друг път не ooooh!направо и аз не знам как да го определя,а бебе си дълбае в мехура и около пъпа ми #Cussing out

# 21
  • Мнения: 3 416
ей ама като легнете рано-рано...

# 22
  • Мнения: 2 126
Вижте какво получих като ЛС:

suzzy има момченце Даниел 3400 гр 50 см, и момиченце Изабел 2900 гр 52 см; планирано секцио на 9.11.2007 в Тина Киркова. Термин 23 ноември. Всички се чувстват отлично. А майката е героиня. Таткото

Да са живи и здрави близнаците Даниел и Изабел!А мама бързо да се възстановява!

# 23
  • Мнения: 3 416
Честито близнета на Сузи! newsm04  bigdance2Да са и живи и здравички!
дано и тя се възстанови бързичко,сигурно до последно се е притеснявала и затова не пишеше-какви големи бебоци си има Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 614
Честити рожбички на Сузи! Лелеееее, ми те големи деца, бе! Браво на мама! Да са й живи и здрави Даниел и Изабел, да бъдат гордостта на мама и тати!

Аз сега я нахраних мойта буба, дано да изкара спокойно нощта детенцето. Абе Мишунката съвсем се изгуби това момиче....откакто се прибраха в къщи с бебето май само веднъж се е включвала за кратко. И madchen я няма никаква, и talyyy...и други редовни мами. Викам си аз ли съм най-безотговорната майка, та съм увиснала на тоя комп...Пък като се огледам, нямам несвършена работа.
Даже и Сладурката се е покрила вече  newsm78. Ама който не е родил още, да спи, докато има тая възможност, че послееее......ще го търсите тоя сън.

# 25
  • Мнения: 421
tsetseto   може да са по-ревливи бебоците  newsm78  Я виж и мойта вчера като ми направи една серия от ревове и хленчене и аз зачезнах  Laughing 
 
   Честити близнета на Сузи! В моите очи тя е истинска героиня!     bouquet

# 26
  • Мнения: 327
хехе,доброутро!Браво на всички мами дето успяват да пишат. Мен такава вуртележка мв върти, че Mr. GreenОбаче няма да се оплаквам щото у нас е весело Grinning
Някои има ли проблем със зехтина?Нали имахме темичка, в която ставаше въпрос, че зехтина не е нужно да се преварява newsm78Питам защото аз прецених изложените аргументи за разумни и реших да не го прреварявам,ама се появяват разни пъпчици,та се чудя newsm78

# 27
  • Мнения: 421
На беба пъпа падна на третия ден....но сега са ни лепнали лепенка за да се бил приберял навътре.Дали е възможно пък на тая лепенка да се нерви ?  newsm78  Вие слагате ли лепенки?

И друго...кога да започна да я изкарвамна терасата за по някоя и друга минута...и как точно да я подготвя за излизане навън? Защото ми се ще след месец,въпреки студа да направим някоя и друга разходка?

Галакси - честита придобивка  Heart Eyes 

Боби,къде се появяват тия пъпчици?

# 28
  • София
  • Мнения: 614
     Bobi2mama , у вас със сигурност е весело  Laughing Ние ожалваме мамите, дето са с 2 деца, пък ти с 3.....ooooh!, как се оправяш с тая челяд, не знам....Герой си. А за зехтина - ми нищо не ти пречи да го превариш на водна баня за няколко минути, на мен педито така ми каза да направя и с него й чистя чочката.
        Момичета, на тоя Инфакол паметник трябва да му издигне някой. Давам го на мойта Василка  системно, без пропуск, и детенцето от ден на ден спи все по-спокойно. Като се наяде се изпръцква едно хубаво и изкарва газовете, и после не му къркорят черъвцата. А само преди няколко дни си се гърчеше сериозно детето, макар че не сме стигали до нощни изстъпления.
        Аз пък съм на антибиотици сега, някакъв цистит ме налегна, не можех да пишкам вчера. Кошмар! И това течение не спира, кви бяха тия лохии, това чудо, не знам...Наоплаквах ви се. Хайде сега на кафенцето, ааа, и честита зима навън! Правих си сметки без кръчмар да сефтосам количката днес....


Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 08:59 от tsetseto

# 29
  • Мнения: 3 416
Добриютро Mr. Greenаз май свикнах да не спя хич и може да ми по-лесно занапред Mr. Green
Цеци,не си безотоворна,а явно си по-организрана щом имаш време да се включваш,иначе и talyyy и madchen се включиха,ама за малко.
ПростоАз-как е малката днес?
Обнадеждихте ме с тоя Инфакол,че татито снощи само надникна да види какво чета и като видя колики,рев с часове и наакани памепрси непрекъснато и само каза"ооо....не,не" Shocked Mr. Greenпосле попита дали тея бебета по принцип има поне 1ч.,в който да не акат Joy
Аз си изпих кафето с комшийката вече,даже мисля да скокна до пазара,че хладилика поизпразнен Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт