Най-якият секс е след див скандал?

  • 5 641
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 65
След качествен бой от мъжа и - в случая гадже


Тия са двойка и половина.
Той си я шамари, тя си се кефи, че и секс даже и се прави след това.

Кажи и за форума, ще разнообрази пейзажа с идеите си за живота и всичко около него. Crazy
  Тогава да пуснем темичка за садо-мазо

# 16
  • Мнения: 6 993
Ми то ние така си правим секс. Със скандали. Joy Като си придаде оня страшен вид и хич не ми се кара вече... Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 4 458
И аз подкрепям тезата  и то от опит Peace

След качествен бой от мъжа и - в случая гадже


Тия са двойка и половина.
Той си я шамари, тя си се кефи, че и секс даже и се прави след това.



Не само, че и се прави, но според нея тогава е най-добрият секс

това си е жива диагноза, бре! Shocked
Виж ако тя го отупва и после се кефи от секса, по бих го разбрала Mr. Green

Това си е чист мазохизъм! Чувала съм само за хора които го "практикуват" но не го разбирам. Виждала съм и видео на мазохисти, даже и специални барове има такива.... Хора всякакви....

# 18
  • Мнения: 27 524
Откраднах си темичката от един вестник  newsm78,но все пак пишете дали и вие мислите така.Аз си мислех,че не е нормално това да ми допада/е не винаги,зависи и от скандала/,но след като психолозите го смятат за  нещо нормално защо пък не,действа отпускащо.

Да споделям в нета за нещо сексуално значи, че нещо в главата ми не е наред. Имам се все още за нормална.  Simple Smile
Остави ти психолозите настрана, те не са просто чавка за цитиране и измиване на ръцете  Wink

# 19
  • Мнения: 4 458
Да споделям в нета за нещо сексуално значи, че нещо в главата ми не е наред. Имам се все още за нормална.  Simple Smile
Остави ти психолозите настрана, те не са просто чавка за цитиране и измиване на ръцете  Wink

 newsm78 Да не искаш да кажеш, че сумата народ и тук, а и по принцип са за 4-ти километър? Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 281
Не съм правила секс след скандал.
Може би в пубертета - след като, примерно, ми е изневерил и съм разбрала. Нещо като награда  Grinning.

# 21
  • Мнения: 4 733
 Сексът след скандал е злобен. Нямам какво повече да добавя.

след като, примерно, ми е изневерил и съм разбрала. Нещо като награда 
Награда за какво Shocked

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 08:30 от Kasidy

# 22
  • София
  • Мнения: 3 099
Най-якият ми секс е бил след див скандал, наистина, но... с друг мъж!

# 23
# 24
  • Мнения: 2 577
За мен е мит това...
Едва ли като ти е паднало пердето, изведнъж ще те осени желание за най-як секс. Ако някой го предпочитат с бой и скандали и по време на секса - съгласна, най-якия секс ще да е !
И, те така!

# 25
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Аз след скандал мразя и себе си и мъжа ми - къв секс, кви 5 лева! тва става само по филмите и то след скандал от ревност, а не заради детето, свекървите и тъщите или семейния бюджет! Я марш на мивките  smile3513, а филмите довечера !

# 26
  • Мнения: 698
Много съм се дразнела винаги от мъжката самоувереност, че както и да се държат, каквото и да сгафят, всичко се урежда с едно яко... секс...  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 070
Случвало ми е се е това в студентските години. Но преди секса има опит за шамарене от моя страна, неуспешно естествено, боричкане, хилеж, тоест сдобряване и после другото. Ако съм много сърдита или разочарована няма как да стане.
най-якия секс е след йога или след 50-100 грама питие, чай с коняк, или горещ шоколад с ром или някво такова затоплящо.

# 28
  • Мнения: 65
Най-якият ми секс е бил след див скандал, наистина, но... с друг мъж!
  Ооооо това е много яко! newsm10

# 29
  • Мнения: 3 569
Честно казано скандали вкъщи няма. Разговаряме. Без майтап... не сме имали класически скандал с крясъци, тряскания на врати и т.н. и т.н. ...

Навремето имах гадже, с което се поскарвахме от време на време. Сексът след това беше уникален, съгласен съм.

Общи условия

Активация на акаунт