Тема за естетични корекции по тяло, лице и коса

  • 114 522
  • 641
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 702
Здравей Etaniel аз имам малко дете,малкият ми син е на 1г и съм решила тази зима да си увелича бюста,също имам твоите притеснения как ще се справя,майка ми ще ми помага около 2 седмици  и след това ще разчитам на помоща на мъжа ми,макар и детето да е малко,няма да отлагам,защото си мисля ,че не го ли направя сега ще дадем парите за друго,все пак сумата не е малка все ще отлагам за напред във времето ще излизат други наложителни неща и накрая може и да несе опепирам,затова съм решила или сега или никога.
Ако наистина го искаш много давай смело напред,мисля,че ще намериш начин да се справиш!

# 631
  • Мнения: 1 417
etaniel   Бих ти препоръчала да отидеш при Тонев на консултация ако искаш мнението и на друг специалист. Прегледа при Н.Георгиев доколкото знам  е безплатен и може би и затова се отнася така, нали знаеш `за толкова пари, толкова` Confused Аз съм много доволна от консултацията при Тонев и сега се чудя дали да ходя и при друг newsm78 Единствено за формата не ни съвпадат мненията, така или иначе аз трудно вземам решение, тъй че засега ще се отдам на размисли и събиране на още инфо;-)

# 632
  • Мнения: 2 388
миши, при повечето хирурзи консултацията е безплатна. при динев, н.георгиев и тонев е със сигурност - била съм и при тримата Peace

# 633
  • Мнения: 702
etaniel   Бих ти препоръчала да отидеш при Тонев на консултация ако искаш мнението и на друг специалист. Прегледа при Н.Георгиев доколкото знам  е безплатен и може би и затова се отнася така, нали знаеш `за толкова пари, толкова` Confused
Не съм много съгласна с това!
Консултациите може да са безплатни,но цените при Н.Георгиев са по-високи в сравнение с тези на Тонев Peace

# 634
  • Мнения: 2 388
etaniel   Бих ти препоръчала да отидеш при Тонев на консултация ако искаш мнението и на друг специалист. Прегледа при Н.Георгиев доколкото знам  е безплатен и може би и затова се отнася така, нали знаеш `за толкова пари, толкова` Confused
Не съм много съгласна с това!
Консултациите може да са безплатни,но цените при Н.Георгиев са по-високи в сравнение с тези на Тонев Peace

абсолютно си права н. георгиев е най-скъп от изброените

# 635
  • Мнения: 1 417
миши, при повечето хирурзи консултацията е безплатна. при динев, н.георгиев и тонев е със сигурност - била съм и при тримата Peace
А при Тонев консултацията вчера беше 30 лв Grinning

# 636
  • Мнения: 2 388
миши, при повечето хирурзи консултацията е безплатна. при динев, н.георгиев и тонев е със сигурност - била съм и при тримата Peace
А при Тонев консултацията вчера беше 30 лв Grinning

лелееее, явно в кризата вместо да свалят, те качват.....интересна логика

# 637
  • Мнения: 1 479
абе и аз не знам за безплатни консултации освен при Георгиев...при Стоянов е 40 лв., при Кънев, при който ходих - 20 лв., не ми се вярва да ти отделят по 1 час да ти четат лекции и да ти рисуват по гърдите без пари...

# 638
  • София
  • Мнения: 2 044
etaniel няма какво да отлагаш PeaceАз си ги сложих Алекс като беше на година и два месеца,също е много привързан към мен и много се гушкаме,аз също си мислех как ще го гушкам,как ще го вдигам,въпреки че не го гледам сама-майка ми ни е на 24 часа разположение LaughingТака че действай PeaceАз се възстанових бързо-два дни ми беше по- гадно,след една седмица бях забравила.Почнах да го вдигам след един месец и нещо от операцията-лично Георгиев ми разреши.Естествено се пазя сега да не ме рита,ама то дали си със силикон или без,пак ще се пазиш.Относно гушкането,веднага след операцията,аз не съм спирала да го гушкам,сядах на земята и се гушкахме без да го вдигам,или пък на леглото.И на 3  и на 4 все ще си има нужда от теб,така че като си се навила-давай WinkАко нещо друго те интересува -питай

# 639
  • Мнения: 571
Момичета записвам се да следя темата Simple Smile
Аз тепърва ще трябва да си ползвам бюста с природната му цел, но когато изпълни мисията си мисля да го намаля.
Моля, ако някой се е подлагал на операция на намаляване и повдигане на бюста да даде съвети за добри хирурзи, цени..
Изобщо всякакви съвети, които биха били от полза. Благодаря ви предварително  Hug

# 640
  • Мнения: 0
здравейте моми4ета,събирам информация за абдоминопластика,ако някои мойе да ми помогне да ми пише Praynig

# 641

Общи условия

Активация на акаунт