ОКТОМВРИ рожден вече дойде, купонът с пълна сила тече

  • 48 523
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13
Честита Коледа!
Мноооого здраве, късмет, любов, щастие, благополучие...и за всеки онова, за което мечтае!

Честито на всички с лични празници - рожденни, именни дни и т.н.
Сега по празниците всички сме си в къщи - бащи, майки, големи и малки деца  familyи е подвижна лудница просто! Постоянно някой е гледен, бъркам нещо соленичко, нещо следичко newsm64...а аз съм една пишман кулинарка,  chef направо ще ме уморят! И на нас дято то Коледа ни донесе йонока с микрофон....страхотия, в къщи вече не се седи, и едни червила мои се извадиха и два лака - все стари...  4470 Не мога да повярвам, че толкова порасна и взе да се коконти вече! Пък и не ме е виждала мен да се глася, от къде този ентусиазъм...страх ме хваща..
Сега тати си е у нас за всички празници и на дневен ред са снежните човеци  Nature Snowmanи играта със снежни топки - добре, че тази година понаваля малко сняг та да се порадват децата.
Стели, четито момиче   bouquet Голямо щастие е! Наслаждавй се максимално! Много да те обичат и глезят!
 Креми, как може да кажеш така и да ни оставиш...да се гризкаме от любопитство...newsm12 Хайде скоро да кажеш хубава новина!
Весело изкарване на почивните и празнични дни!

# 61
  • Мнения: 353
Стели,много се радвам за чудесната новина!Добре дошла в отбора на полудяващите мами(поне аз де!).Стискам палци всичко да е наред и да се види момиченце след някя-друга седмица!
Аз пощурявам с двете вече.Малкият,откак се родил,една нощ не е миналабез да ме вдигне поне 3-4пъти(в най-добрия случай),вече не издържам #Crazy.Сега едни зъби го тормозят,изгриза кошарата.Обикаля спокойно из мебелите и стените и чакам скоро да проходи(не очаквах толкоз рано).С кака си се тапаносват,а аз само крещя-на истеричка се превърнах #Cussing out.
Сега мисля да почвам и работа от януари.Новото е,че кандидатсвам за нова работа,дали ще ме огрее-не знам newsm78,ще се похваля,ако стане.Писна ми вече само вкъщи,не се издържа вече!
Ани,не съм те виждала скоро,трябва да се оговорим за среща в парка,като понапече.
Весело посрещани на Новата година!
Целувки на всички! Heart Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 3 090
Здравейте момичета,
ЧЕСТИТА КОЛЕДА! МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!

Стели-Мели, стахотна изненада! Пожелавам ти най-сладкото бебче на света! ЛЕка бременност!
 Креми  аз като имам само 1 дете - да чуеш само как крещя  Mr. Green То понякога таткото прави по-големи бели - примерно да мушне чифт черни, миризливи чорапи в пералня с бели чаршафи и кърпи ooooh! ела да ме видиш тогава  Mr. Green

Такова мързелуване ме е обхванало...нищо не ми се прави. А какви планове бях накроила  ooooh! - нямаше да ми стигнат дните и нощите ама човек се отпусла, не става да се почива "на педал", имам чувството, че когато имам много време изобщо не знам как да го организирам...когато имам много работа - и домакинската си върша, и детето водя тук-там, или в къщи играем..сега - нищо! Само спя и ям  Embarassed срам!

Днес се взех в ръце и водих Мишо на 3д-кино, на "Дядо Коледа срещу снежния човек". Филмчето е малко тъповато, но на Мишо му хареса. Само дето остана с впечатлението, че Дядо Коледа е лош.. newsm78
Аз си мислих, че няма да иска да си слага очилата, а то без тях се губи ефекта, даже се виждат и някакви сенки, ама той си ги държа през цялото време. Само на рекламите в началото му ги махнах, че рекламираха някакво филмче за Акули - чак на мен ми стана страшно...после поиска Мак-доналдс - сигурно съм го водила мах 2 пъти (единия път бяхме на РД) - от къде го позна - не знам. Взехме едно детско меню - какво да правим, ама той нито яде сандвича (и аз не ги ям, та го изхвърлихме), хапна 5 картофа и те изстинаха и не ставаха вече за ядене, сока не го изпи - искал вода  ooooh! после хукна по ескалаторите  - да се вози...а аз тичам след него с двете якета, шапки, шалове, един плюшен снежен човек (носихме го да гледа и той кино Wink ). Ядосах се и направо в къщи  Crossing Arms

Вече съм много по-смела шофьорка, претръпнах с паркирането (моят основен проблем) и сега вече предприемам и по-далечни "пътувания" и то сама с Мишо  Twisted Evil време е да си купя и аз столче за кола, че ние имаме едно, ама седи в колата на съпружеското тяло - що ли, като напоследък все аз го возя  newsm78
Има критични ситуации, не е като да няма, днес, например беше решил, че трябва да ми покаже "Как пее рибката на майчин език" (от онази реклама на 2-be, дето рибката си отваря устата), и непременно искаше да се обърна и да видя, хвана ме за главата и ми я върти..

Иренкаа, почакай още малко да претърпна, да се престраша и поемаме към Правец  Hug а ако се намери и още някоя доброволка да тръгне с мен - ще направим купона. Така като гледам - май напролет  Joy

Оставям ви, че пак излизаме. Имам среща с една приятелка да пием по кафе в един детски клуб - днес програма даже сме си заформили Joy

# 63
  • Мнения: 13
Ще дойдт коледари, ще запеят,
а с тях и радостта ще влезе.
Една звезда за всеки ще изгрее,
една тъга за всеки ще залезе!


Нека през новата година
огнище да топли ръцете,вино да топли сърцето,
обич да сгрява душата и Бог да закриля делата!

# 64
  • Мнения: 686
ЧЕСТИТА НОВА 2008 ГОДИНА!
ЧЕСТИТИ ДЕЧИЦА! ЧЕСТИТИ МАМИ И ТАТКОВЦИ, КАКИ И БАТКОВЦИ, БЕБЧЕТА И БЕБЧЕТА НА ПЪТ, БАБИ И ДЯДОВЦИ!

С Андрея ви желаем от сърце да сте здрави и да бъдат пълни със смисъл и щастие дните ви! Годината да ви донесе най-желаните случки и да ви срещне с най-добрите хора! Да се множат усмивките и да се борят с лекота трудностите! Сили, мъдрост и любов!

# 65
  • Мнения: 2 040
ЧЕСТИТА НОВА 2008 ГОДИНА!


Ние с НИКОЛ ви желаем с много късмет, с много пари, с много усмивки, с много красота, с много любов, с много щастие, с много радости и с мноооооооого, мноооооооого ЗДРАВЕ, да ви бъде препълнена новата 2008 година!!!

Последна редакция: ср, 02 яну 2008, 16:39 от Irena80

# 66
  • Мнения: 505
ЗА МНОГО ГОДИНИ МОМИЧЕТА, ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ ДЕЦА,  НЕСПИРЕН ПРАЗНИК У ДОМА


# 67
  • София
  • Мнения: 3 090
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЗАБАВЛЕНИЯ! ПОСЛУШНИ ДЕЦА, ПРЕДАНИ СЪПРУЗИ И ЩЕДРИ ШЕФОВЕ!


Тези 3 "Работни" дни бяха безкрайни - не мога да влеза в час още, само се мотая, нищо не върша. Бях психясала покрай новата система за прием в детски градини, четох, избирах градини, пак четох - регламенти за кандидатстване, то пък никуму нищо не ясно...накрая обявиха свободните места в сайта на столична община и - в никоя от избраните от мен (препоръчани във форума) градини няма свободни места за втора група (защото Мишо прескача 1, приемат ги по набор и следва да е във втора). Има само в някаква смотана градина на Мърфи (което ми е близо до офиса, но пък прочетох лоши отзиви) Sad сега не знам какво да правя. Великата система има 2 класирания и след 2, ако все още има места директорките записват желаещите направо. Явно трябва да изчакам и да ходя да "преговарям" с някоя директорка на 4 очи. Знам, че групите наистина са големи, но все има деца, които ги местят по едни или други причини, а тези места не се обявяват. А сега ги следят зорко, но само за яслите и 1 група, със следващите групи пак могат да си правят каквото искат (т.е. да ми поискат - колкото си искат  Mr. Green ). Ще видим, явно търпение трябва.

Утер ще ходим на куклен театър в 199 на "Хензел и Гретел" от 11.30. Казвам го информативно, ако някой се чуди какво да прави (и случайно влезе тук)
 Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 3 090
Какво става с вас, момичета, къде сте?????
Всеки ден надниквам тук, да видя наистина ли никой не е писал нищо  newsm78

Аз само да кажа, че се каня да водя Мишо на "Браво Франклин" в театър Ариел, салона на Лидице в събота от 11ч.
Ако някой случайно прочете тук и му се ходи - там сме, само да сме здрави (че нещо му тече носа, ама има врем е да овладеем положението  Peace )

И ако някой гледа в сайта на Ариел - програмата им за януари е от миналата година, не са я актоализирали, не знам защо.

Лека седмица и до скоро  Hug

# 69
  • Мнения: 505
ЗДРАВЕЙТЕ ето че и аз станах от нередовните...но като Ади всеки ден поглеждам дали някой не се е подлъгал да напише две думи...

Ади, ако не ни мине котка път сме с вас за "ВЯТЪРА"- както казва Диди на ТЕАТЪРА... така че в събота ако искаш да се чуем и който пръв е там да взима билети.( имаш ми телефона- че получих новогодишния ти поздрав  Blush без да ти благодаря  Blush )........и да сме заедно... обещала съм на Диди от миналата година да ходим на театър ама пусти мързел ... дойде ли събота и неделя и не ми се излиза от леглото пък камо ли от къщи...

иначе сме си все същите ПОСЛУШКОВЦИ, ходим на градина и всеки изминал ден захитряваме  hahaha Joy от вчера взе да покашля...но дасе надяваме че няма да се задълбочи

поздрави на всички ЧЕТЯЩИ... и не пишещи  hahaha Joy

# 70
  • Мнения: 455
Здравейте момичета !!! За много години и от нас. Пожелаваме ви една много щастлива, усмихната и успешна година!!!
За театъра - Ади, ние миналата седмица бяхме на Шесте пингвинчета на театър Ариел. Постановката ми хареса, но "залата" беше под всякаква критика. Бяхме в салона в Лагера...Не че на Павката му направи впечатление, но на мен лично не ми допадна. Как е салона на Лидице? Аз съм много навита за Франклин, особено след хубавите отзиви от теб... Другия вариянт е Трите прасенца - май беше в 199 или Кукления театър...Ади, как беше Хензел и Гретел в 199?
Събирам мнения, защото много взеха да ме изненадват тези "детски " представления. Ходихме на "Котарака в чизми" (не в София) - беше пълна пародия - само ще спомена, че принцесата беше облечена в потресаваща оранжева рокля, и и бяха напълнили пазвата с нещо  - поне като за  чашка Д - не знам за да се забавляват и татковците ли.... newsm78

Иначе ние сме добре- бяхме по Коледа и Нова година в Русе. На Павел много много му хареса и не му се тръгваше. Имахме после преживявания със снега на обратно...
След двуседмично отсъствие от градината отиде там с огромно желание и ентусиазъм да се похвали на децата какво му е донесъл дядо Коледа ...и дядо Мраз...при нас идваха по много пъти. И той всяка сутрин и след всеки следобеден сън търсеше нещо под елхата , милия... Laughing

Това е....поздрави...

# 71
  • Мнения: 786
Привет и от Пловдив!
Сигурно сте ни забравили,но ние сме си виновни като не се появяваме.Общо взето сме добре.Вики точно на 31.12 вдигна 39 гр. и познайте каква нова година изкарахме.Така откара 1 седмица докато оздравее.Тя се оправи,сега пък аз съм на същия хал.От 10 год не съм пила АБ,но сега беше вече неизбежно.Почти се оправям,но следва да оправям и страничните ефекти от АБ.Направо си е гадно,но такъв е живота.
За Нова година мислихме с Вики дасе преместим в новата къща,но уви - закъсня кухнята,а без нея за къде.Иначе всичко друго е готово.Сега като хванаха тези студове не е за преместване и с нетърпение очакваме затоплянето за да се принесем.Вики няма търпение да се настани в собствената си стая,където ще е пълно с играчки.Защото сега живеем с брат ми и неговата дружина и сме като дядовата ръкавичка.Щом се нанесем ще ви изпартя снимки,за да кажете как съм се справила с дизайнерството.Определено е ексчетрично за повечото ,който са го видяли,но това е мойто виждане.Идеята ми беше - екологични материали и фън шуй.Но нека видите снимките и тогава ще кажете.
Иначе и ние всеки ден чакахме един път Дядо Коледа един път Дядо Мраз,но разгеле и това отшумя.Вики сега е на тема да пише домашни Simple Smile,защото вкъщи има една кака с домашни и тя да не остане по-назад и тя пише.Познава цветовете и буквата си.Даже като дойде на компа и иска да си я пише непрекъснато.
Но аз като една"лоша" майка не и давам да работи с комп. както и да гледа ТВ.Не че няма изключения,но са рядкост.
Сега като съм болна и не иска да ходи на градина за да ме гледа и да оздравея по-бързо.Сутрин е една сърцераздирателна картина,едвам я изпращам.Добре че вуйчо и е кара ,та успява да тръгне.Него определено го слуша и бързо забравя плача.
Ами засега това мога да кажа скромно около нас.
А сега :
ЧЕСТИ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! дА СА ЖИВИ И ЗДРАВЕ И ОБГРАДЕНО ОТ МНОГО ЛЮБОВ!

# 72
  • Мнения: 13
Здравейте.
За малко само да "мина" от тук
Да честитя на именниците вчера и днес
МНОГО ЗДРАВЕ И УСМИВКИ!   bouquet

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 09:40 от abcxyz_vt

# 73
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Здравейте и от мен, малко сме се загубили гледам, а и аз не се "цепя" от колектива.....
Първо с голямо закъснение: За много години, живи, здрави и много щастливи, от пари да не се отървете и на ръце да ви носят!!

Много работа ми се беше събрала около празниците, после пак много работа покрай ревизии, изравнявания за годината и хиляди други купища неща  smile3538 . Пък и малкия нали беше болен от скарлатина, само лавирах тук там на кой да го закарам да го гледа, че нямаше как да отсъствам от работа. На всичкото отгоре втория гърлен секрет пак му беше положителен и се проточи лекуването, изпуснахме дядо Коледа в яслата.... мъка, мъка.  newsm45  После пътувахме за Нова Година, пуснах го на ясла за два дена и пак легна болен. А на всичкото отгоре мъжо забравил да плати нета и си преседях в къщи една седмица без нет, полудях, поне си изчистих къщата. Такива ми ти работи. Сега пак си влезнахме в работен ритъм. Въртят ни се някакви мисли за ремонт на пролет и напазарувахме някои неща (фирмата тази година добре се представи  newsm47 ). Сега се дооглеждаме и чакаме топлото време да почваме.
Хайде това е за сега от мен. И да сте по-активни през новата година!

# 74
  • Мнения: 7 723
Не съм ви чела скоро.....признавам си... Blush...ама ви обичам, де Heart Eyes
Искам само да ви споделя, че ние с Вили утре сме на купон... Whistling Party
Ха, завиждайте сега.... Whistling Mr. Green....
...а ако слушате, от нас да мине- може и снимки да ви пуснем Wink
Обичам ви Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт