Съвременен дизайн за "обикновения" човек

  • 91 882
  • 574
  •   1
Отговори
# 510
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Бялото е един доста скучен цвят.

Бих го използвала само ако имам възможност да сложа повече текстил, който да го разнообрази.
Тапети на стените и шарени плочки в кухненската част ще го допълнят.

Тук, на първа страница,   sun е дала снимка на кухня в бяло. Хубава е, уютна и  горе долу с тези размери.

# 511
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
За мен бялото е класика-мн стилно,просторно,красиво,НО някой друг да чисти,особено ако е куФня. #Crazy

# 512
  • Мнения: 1 312
Моля ви,дайте някакви снимки на кухня с остров в средата.
Бях се влюбила в една такава в списание Брава каза или Каза вива newsm78,но съм раздала някой броеве на познати,които ремонтират и явно не са се сетили да ми ги върнат.
Предполагам за такъв тип кухня се изисква по-голямо помещение,но пък много ми харесва.
Маленна,кажи моля те предимствата и недостатъците на този остров.
Трудно ли е за изпълнение,много ли се оскъпява,практично ли е според теб,колко горе долу трябва да е помещението за да се направи?
Ииии.../индиански въпрос Embarassed/ ,от къде минават токовете и водите за да стигнат до там?
Под теракота ли?
На този,който аз си бях харесала имаше мивка,фурна и котлони...

# 513
  • Мнения: 3 640
Hakiba, за да ти бъдат и мивката, и фурната, и плотът на острова, трябва да се удължат тръбита за водата, мръсният канал и ел. инсталацията до там. Освен това за такъв остров ще ти е необходимо доста голямо помещение.
Ето ти един вариант, при който островът е работен плот и маса за закуска - това е по-"безболезненият" вариант:



# 514
  • Мнения: 2 085
Благодаря момичета, все още имам време да я мисля, но ако ви попаднат снимки на малки кухни- Praynig моооля ви, пращайте ми ги!
luda, тъмният правоъгълник ще е вграден гардероб към коридора.Заради него стесняваме кухн.бокс.
ПП: в темата за кухните съм редовен гост Grinning
Sun, благодаря за снимките, но аз ще съм ограничена в П-образно пространство ,като Змейковица Peace

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 17:21 от klaris

# 515
  • Мнения: 3 640
...............................
Sun, благодаря за снимките, но аз ще съм ограничена в П-образно пространство ,като Змейковица Peace

ОК, щом я искаш П-образна, заповядай  Grinning:

# 516
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Sun,
точно тази кухня имах предвид. Страхотна е, макар и бяла.

# 517
  • Мнения: 3 640
Hakiba, ето още един вариaнт на кухня с остров - работен плот - в друг стил:

Последна редакция: пт, 28 дек 2007, 14:22 от Sun

# 518
  • Мнения: 1 313
klaris,
чак сега забелязах къде ви е комина  ooooh! Май ще правите като нас трегер от гипсокартон да прекарате въздуховода чак до там.

# 519
  • Мнения: 71
Темата ми е много интересна. HugНапролет ми предстои ремонт на детската.решила съм да я подготвям за първокласник и ще съм ви много благодарна,ако пускате идеи не само за кухни,а и за детски.И мамите с опит да пишат кое е важно и кое не толкова,че да не пропусна нещо от несъобразителност...

# 520
  • Мнения: 3 640
margreta, прегледай началото на темата - има някои доста интересни идеи за детски стаи.  Peace Ако ми попадне още нещо, което да заслужава внимание, ще го пусна тук.  Hug

Последна редакция: сб, 29 дек 2007, 17:04 от Sun

# 521
  • София
  • Мнения: 642
Незнам дали е точно по темата, но ми се ще да ви питам, възможно ли е да не се сменят много здрави чамови шкафове в кухнята, а само да се "подновят" някак си?
Дайте ми идея, защото ще правим ремонт вкъщи, но не ми се ще да си ги изхвърлям. Още "хляб" има в тях.
Аз лично мислех например ако ги боядисам тъмни дали ще е достатъчно, но не съм сигурна в това какъв ще е ефекта. Да не стане по-лошо.
Ако някой има и снимки на по-модерни чамови шкафове  Simple Smile(моите са на 12 год.) нека ги покаже.

# 522
  • Варна
  • Мнения: 1 231
rainbow, възможно е разбира се, виж моята:

('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=174678');

Понеже не исках да влагам много пари в кухнята използвах старите чамови шкафове, като ги боядисах с бяла боя и " вкарах" малко бук. Въпреки, че не е точно това, което мислех, си я харесвам, ама аз си падам по рустикални кухни. hahaha

# 523
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Sun, много ми хареса бялата кухня!  Peace

# 524
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
rainbow, възможно е разбира се, виж моята:

('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=174678');

Понеже не исках да влагам много пари в кухнята използвах старите чамови шкафове, като ги боядисах с бяла боя и " вкарах" малко бук. Въпреки, че не е точно това, което мислех, си я харесвам, ама аз си падам по рустикални кухни. hahaha

Получило се е много добре това смесване!

Общи условия

Активация на акаунт