Сървайвър - 4 част

  • 16 239
  • 437
  •   1
Отговори
# 375
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ако са в природен резерват, това ще да е адски тъпо.
Досега не съм гледала нито едно издание американско, в което участниците да са били в такива условия.
Винаги са имали възможност да си набавят храна - птици, кокоси, риба.

# 376
  • Мнения: 2 013
Ако са в природен резерват, това ще да е адски тъпо.
Досега не съм гледала нито едно издание американско, в което участниците да са били в такива условия.
Винаги са имали възможност да си набавят храна - птици, кокоси, риба.



Сега като се замислих - кокоси ядат. Ще се разровя

# 377
  • Мнения: 215
Свекърва ми работи  в офиса на Нова и там са го казали.

Че те го излъчват по БТВ

# 378
  • Мнения: 2 013
Ако са в природен резерват, това ще да е адски тъпо.
Досега не съм гледала нито едно издание американско, в което участниците да са били в такива условия.
Винаги са имали възможност да си набавят храна - птици, кокоси, риба.



Сега като се замислих - кокоси ядат. Ще се разровя

Ето част от интервюто на една от близначките. Поне в началото са били в резерват


Подготви ли се специално за играта? Чете ли книги за оцеляване, опитва ли се да палиш огън сама?
Не съм се подготвяла специално. За мен и сестра ми такова преживяване ни беше мечта от малки. Татко ни организираше игри на пирати, караше ни да търсим скрити съкровища и какво ли още не.
Сървайвър беше поредното такова преживяване.
Преди да тръгна, прочетох книгата за оцеляване на американския специален отряд, в която пишеше как се правят капани, как се пали огън, как се ловят птици, но нито едно от тези неща не ми послужи.
На Острова нямахме право да убиваме животни, защото се намирахме в резерват и всъщност книгата не се оказа полезна.
Със сестра ми от малки се занимаваме с такива приключения. И майка ми и баща ми са спортисти и са ни научили на много неща, които ни помогнаха....

# 379
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Благодаря ти за инфото.
Наистина не мога да си обясня защо е необходимо да ги поставят при такива условия.
То бива Сървайвър, но на каква цена.
Нещо идеята се размива, според мен.

# 380
  • Мнения: 215
Ако са в природен резерват, това ще да е адски тъпо.
Досега не съм гледала нито едно издание американско, в което участниците да са били в такива условия.
Винаги са имали възможност да си набавят храна - птици, кокоси, риба.



Сега като се замислих - кокоси ядат. Ще се разровя

Ето част от интервюто на една от близначките. Поне в началото са били в резерват


Подготви ли се специално за играта? Чете ли книги за оцеляване, опитва ли се да палиш огън сама?
Не съм се подготвяла специално. За мен и сестра ми такова преживяване ни беше мечта от малки. Татко ни организираше игри на пирати, караше ни да търсим скрити съкровища и какво ли още не.
Сървайвър беше поредното такова преживяване.
Преди да тръгна, прочетох книгата за оцеляване на американския специален отряд, в която пишеше как се правят капани, как се пали огън, как се ловят птици, но нито едно от тези неща не ми послужи.
На Острова нямахме право да убиваме животни, защото се намирахме в резерват и всъщност книгата не се оказа полезна.
Със сестра ми от малки се занимаваме с такива приключения. И майка ми и баща ми са спортисти и са ни научили на много неща, които ни помогнаха....



Незнам в началото, но си спомням, че и в Тортуга и в Барбадос ловяха раци и рапани.
А сега Дрейк - Миро донесе някаква вмирисана риба и никого не видях да лови нещо, май само търсеха умрели.

# 381
  • Мнения: 5 322
Рибата би трябвало да могат да ловят, нали в едната серия местен жител показваше на Лъчо как се прави.

# 382
  • Мнения: 2 013
Рибата би трябвало да могат да ловят, нали в едната серия местен жител показваше на Лъчо как се прави.

Да, аз малко гръмко се изразих за флората и фауната. Резерват е острова, т.е. неговото биологично разнообразие трябва да се се пази, доколкото разбирам, иначе в морето може да се лови.

# 383
  • Мнения: 5 322
Явно очакват от сървайвъри да започнат да ядат буболечки, друго не остава Sick.

# 384
  • Мнения: 940
Гледам никой не изкоментира загадъчното изказване на водещия по темата колко е отслабнала Джина      " Много си добре  така Джина ,дори трябва да ни дадеш накрая......"  и не се доизказа  Joy
Май и той почна да прихваща тъпизмите на Бъч  Joy.

-------------------
А тоя Бъч що ядене изяде в тоя Сървайвър....не разбирам един ден след това наяждане в ресторанта той беше 1вия който се отказа заради един крем???!!!И не само това ами чак да превърти наравно със Станислав при положение че Станислав веднъж не е ял такова изобилие от храна.

# 385
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
По-скоро Бъч се прави на уж нервиран, за да внуши на Финдо, че виж, и другите страдаме. С теб сме, оле.
С всеки изминал епизод все повече ми опротивяват тези участници.

# 386
  • Мнения: 1 992
Точно. Бъч нарочно го подкукуросваше, за да се откаже. Финдо е силен противник.

# 387
  • Бургас
  • Мнения: 702
Финдо е гладен наистина, но според мен той се срина не от глад, а когато осъзна, че вече е пътник.

# 388
  • Мнения: 3 216
Само дано наистина не се откаже,че ще си проспуне шанса с Дренски.

# 389
  • Бургас
  • Мнения: 702
Само дано наистина не се откаже,че ще си проспуне шанса с Дренски.


Ако знае, че това му е шансът, няма да се откаже, но ако го държат на тоя пуст остров в неведение, а Дренски да крие и храната, може наистина да откачи.

Общи условия

Активация на акаунт