СЬПРУЗИТЕ помагат ли ви в домакинската работа

  • 9 045
  • 223
  •   1
Отговори
# 45
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Вече не помага особено. Но пък е до късно на работа, а аз откакто тръгна детето на градина имам доста свободно време... Е, пазарува, готви понякога, купи ми съдомиялна ... Но преди определено помагаше повече...

# 46
  • София
  • Мнения: 3 123
като съм бременна той я върши цялата домакинска работа.А иначе сме си разпределили нещата и всеки си знае ,какви са му задълженията.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 020
Да моя мъж много ми помага, е когато е до късно на работа не го закачам, но като си дойде на време и в готвенето ми помага и в чиниите после, събота и неделя чистим и пазаруваме заедно. Но пък ако трябва нещо да се прави по къщата, било пирон да се забие, било дупка да се продупчи - прави го, но докато го почне е една мъка мъка. Иначе и в това го бива, почне ли да го прави му се отдава, ама мъко моя докато почнем. Да ми е жив и здрав  Hug

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 891
Помага ми ама рядко се сеща сам.Ако кажа какво искам да направи го прави.

# 49
  • Мнения: 28
да помага ми,защото ходим и давамата на работа и всеки трябва да си знае задълженията,Иначе ако не помага ще му остава свободно време да мисли за глупости Mr. Green

# 50
  • Мнения: 5 178
Помага ми, тази година е по-свободен и много ми помага с малкия

# 51
  • София
  • Мнения: 4 884
Абе не помага с голямо желание, но аз съм хванала цаката-започвам да му говоря, че ако не е той, аз няма да мога да се справя сама, колко ми е добричък, миличък....Това прави чудеса с мръсните чинии.....

# 52
  • Мнения: 857
Едимственото с което ми помага е да пусне миалната машина или да пусне боклукомелачката...,а понякога и готви!

# 53
  • Мнения: 506
той ходи на работа,а аз съм си цял ден вкъщи и гледам да се справям сама,но когато е вкъщи ме оставя по цял ден свободна да съм си била почивала и се оправя сам с къщата и две деца smile3501невероятен е

# 54
  • Мнения: 685
Помага я къде ще ходи?  Flutter
Общо взето трябва да му кажа с какво точно и как... А понякога трябва да повторя след него...
Не му се отдава, но отчитам, че има желание и се страе доколкото може Simple Smile

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 18:00 от Cantariny

# 55
  • Мнения: 132
Моя съпруг все казва,че ако приятелките ми знаят колко много ми помага ще се сбият за него. Mr. Green
Да,помага ми .....и в кухнята.Готви много хубаво и най-важното,че след това измива всичко...даже капка не остава.Чисти,може и да пере.Разчитам на него и съм спокойна ако отсъствам от къщи.  NaughtyАз не обичам да гладя и доста често,когато се наложи той върши това с удоволствие.Изобщо мъж-мечта. Heart EyesПо-организиран е и от мен дори в това отношение.Само дето по няколко месеца отсъства от къщи,но такава му е работата.За сметка на това,когато го няма аз поемам всички задължения и покрай детето.Съвсем откровенно мога да кажа-благодаря на родителите му,коита са го възпитали.

# 56
# 57
  • Мнения: 636
При нас всеки си има задължения и си ги изпълнява. Никога не е ставало на въпрос кой ще простре прането, кой ще измие чиниите и т.н. И двамата го правим без излишни драми Peace

# 58
  • Мнения: 2 723
Абе ако кажа, че не помага, ще излъжа, но има още доста да се желае  Joy

# 59
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Категорично не #2gunfire Едно детенце на мама и тати такива работи не прави. Пък и аз като, че ли не бях по-настойчива. Сама съм си виновна newsm78  Вече е късно за превъзпитание.
Peace И аз съм така. Само ако е в настроение помага. А това се случва много рядко.  #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт