Ние ще сме ЮЛСКИ мами, по-щастливи от нас няма!

  • 10 941
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 337
Патишонка...

Ето и моя разказ....

Ами ние искахме бебе...започнахме да правим бебока...първия месец бях много нетърпелива и си направих тест преди цикъла...отрицателен..бях мнооого разочарована..

На следващия месец продължихме ...Мъжо има РД на 22.10...

Бяхме на почивка на Априлци Събота и Неделя и В Понеделник ако не се лъжа се падаше 22.

Като се прибрахме ве4ерта не се стърпях и си направих тест по-рано пак...(25 ми бе датата)..Бесхе положителен ..умрях от радост...

Бях му купила парфюм за РД-то,което бе на следващия ден..Бях го опаковала ,но не се стърпях до другия ден..

Взех подаръка ,надписах картичката

" най-хубавият подарък ти подарявам сега- моята маймунка ще става баща!честит Роожден ден!"

Какво стана по-нататък оба4е...Сложих аз карти4ката в подаръка и ве4е в 24.00 му подарявам подаръка..Парфюма заедно с малката картичка вътре...

Нашето мом4е нищо не подозиращ си отвори парфюма,запо4на да ми благодари...и .т.н ,но не поглежда карти4ката...голям резил..

Казах му ...Виж и карти4ката дее...

ТОй я отвори..в първя момент не можа да се осъзнае...после се развълнува,разпрегръща  ме...и тн...голямо щастие беше ...
няма да го забравя този  момент никога..

Та това е моята скромна история:)))  bouquet

# 76
Здравейте, казвам се Милена, вчера си направих тест и... се включвам към юлските мами. На 36 години съм и имам син на 9. Май вече видях една мама със същите данни.

# 77
  • Мнения: 326
maimunka2 страхотна изненада си направила на таткото.  hahahaКато награда, че първа се пристраши да разкажеш своята история, я да пробваме пак с линийката.
Копирай ето това в Подпис.



Нали се сещаш .. От Профил (най отгоре по средата на екрана), после пак Профил(изброено в ляво на екрана), после копираш линка в Подпис и кликаш бутона Промени профила.
Това е хайде
mill  честита бременност и добре дошла Hug

Ох maimunka2 пращам ти линка на лични че нещо не става така. Или кикни на Цитат и така ще видиш правилно напсания линк

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 13:40 от Kokolin@

# 78
  • Мнения: 1 584
Като награда, че първа се пристраши да разкажеш своята история, я да пробваме пак с линийката.

Аз бях първа Crossing Arms Въпреки, че не е толкова интересна моята история. Искам си и аз награда Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 326
Като награда, че първа се пристраши да разкажеш своята история, я да пробваме пак с линийката.
Аз бях първа Crossing Arms Въпреки, че не е толкова интересна моята история. Искам си и аз награда Crossing Arms
Къде бе душо?? А за работата. Добре. То друга тема е това. Не се сърди. Ама маймунка-та така се оплела с тиа лентички милата колко мейла и пратих вече на знам.
За тебе наградата е предръдка  Hug

# 80
  • Мнения: 1 584
Кokolina, не за работата. Това беше с първата бременност, не сега. По-надолу. Ама аз се шегувам де, не се връзвай Hug
Днес ми е малко по-добре и имам настроение Wink

# 81
  • Сливен
  • Мнения: 9
 При нас изненада за втори път не се получи , знаехме го още на следващият ден т.е усещах го , не бях си правила и тестове и за двете  бременности .

За лентичката справих се , сега остава да се науча  и усмивчици да си слагам .

# 82
  • Мнения: 6 940
Момичета, какво мислите за пътуването в ранните месеци? Има ли проблем да пътувам дълги разстояния с кола - 4 часа примерно.
Аз много се притеснявам от това, защото по принцип не обичам да пътувам, а за края на януари сме планували почивка вече. И всичко е платено, а сумата не е малка, че да се откажа. За капак няма да пътуваме с кола и да мога да си правя почивки, а първо с микробус най-вероятно, после със самолет. Часовете път са безкрайни и просто не знам как ще издържа Sad Сега като гледам един календар би трябвало да съм влязла вече в 4-тия месец тогава, но пак ще ми е много притеснено.

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 252
Да се включа и аз.
Още не е съвсем официално де, вчера си правих теста - положителен. Но още не съм го повторила, пък и при доктора не съм ходила.
Аз съм Калина на 27г, от Стара Загора и е първа бременност. Според калкулатора, датата е 20,07.

Някоя съгражданка няма ли тук някъде?

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 14:41 от Kalinka Malinka

# 84
  • София
  • Мнения: 320
Майра ,да ти кажа ли защо сме се разбързали?
Тук не ни осигуряват на заплатите , които получаваме, а болничния до навършване на 9 месеца на бебето се изчислява на база заплата 6 месеца назад. Т.е. ако искам мога и да си кажа по-късно , ама после с бебето ще се чудим за кое по-напред да са парите , дето ще ни ги превеждат.

# 85
  • София
  • Мнения: 320
Добре дошли на новите мами. Радвам се ,че има и на по-зряла възраст  Wink, макар че аз продължавам да държа старшинството.
За пътуването смятам ,че ако се чувстваме добре и , естествено лекарите не забраняват ,няма да има проблеми. На мен обаче при първата бременност категорично ми забраняваха да се движа с кола , само за консултациите имаше изключение.
Надявам се сега да е по-различно ,че и аз съм си планувала почивчица , тя обаче ще е близко , само до Боровец .

# 86
  • Мнения: 421
Здравейте и от мен. Дойде време и аз да се представя в тази тема.
Казвам се Яна, на 24 год от Ловеч, това ми е първа бременност, според онлайн калкулаторите моето слънчице ще се появи на 20.07. Имам вече 6 дни закъснение и три положителни теста. Днес бях на лекар и каза, че се вижда нещо, но още не се е оформило плодно сакче. Лекарката ми каза да пия Дуфастон 3х1. Нямам никакво зацапване. Притеснявам се, това ми се струва малко множко. Как мислите вие?

# 87
ох и аз планувах ходене до Истанбул по Коледа и сега се чудя какво да правя. Малко ми е криво, че ми се обърква личния живот.

# 88
  • София
  • Мнения: 320
Mill, това за личния живот сериозно ли го мислиш?  Rolling Eyes
 

# 89
  • Мнения: 2 660
 ooooh! До сега търся достоен шоколад за награда и поощрение  Grinning
Хайде, добър апетит!


Ками, какъв беше проблема при предишната ти бременност, че ти бяха забранили пътуването?

Яничка, консултирай се с още един лекар, според мен. Странно ми се вижда да се изписва дуфастон без видима причина..

Момичета, чакам още разказчета! Хайде, който не яде бонбони, ще го черпя с кисели краставички! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт