Познавате ли спечелили големи награди,прk

  • 4 157
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 181
Моя приятелка спечели преди години апартамент от Държавната лотария, друга почивка за двама в Албена от някакво радиопредаване и едно приятелче 13 000 от Еврофутбол.

# 31
  • Мнения: 2 199
Най-близката ми приятелка. От както я познавам !!!
Отначалото бяха CD-та, после големи плюшени играчки, мобилен телефон (Siemens A 35  Mr. Green но това беше когато те бяха ултра скъпи и модерни  Tired )
сега, това лято си спечели от играта на мтел сони, а от друго место лаптоп  Crazy
Аз освен стипендии нищо друго не съм печелила  Blush

# 32
  • Мнения: 581
Печелила съм петица от тотото (6/49). Моя братовчедка преди около 15г. беше спечелила шестица и петица от тотото (пак 6/49) в един месец. Със сигурност сме случайни хора.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 099
Печелила съм пътуване до Виена с Лауда Еър за двама + 2 нощувки в Хилтън от лотария с поканите на бала на чуждите инвеститори преди няколко години. Случайно.
Шош спечели фото-конкурс и ще бъде корица на сп. 9 месеца през 2008, пак случайно.
Има и други, но по-дребни неща - моят късмет работи.

# 34
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Моя състудентка спечели с гаджето си Форд Ка, от някаква семейна телевизионна игра,
Свекърва ми спечели миална от Фантастико, попълнила някакво талонче и я изтеглили,
Синът на моя колежка се явява непрекъснато на телевизионни игри от сорта на Стани Богат, печели всеки път, но момчето е много интелигентно.
А в блока на свекърва ми има и едни хора, които са си спечелили апартамента от ТОТО-то.

# 35
  • Мнения: 112
Леля ми преди 2 г. спечели Тойота Ярис от Глобул, абсолютно случайно. Бяха супер щастливи, защото имаха един стар Москвич, от .... преди Христа и милия едвам се движеше.
А преди няколко седмици една съседка спечели екскурзия до Египет от някакви сапуни, мисля че Тео бяха.

# 36
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Моя приятелка спечели 25000 лв. от "Сделка или не" и да беше случайно.

# 37
  • Мнения: 3 521
Майка ми спечели 7 дни почивка в Албена това лято.
Аз съм печелила от "Стани богат", а в работата редовно ядяхме пици  от  "Офис на деня" Mr. Green.
Бащата на едно старо гадже беше дръннал 6тица от Тото-то преди една камара години и си купи Москвич с печалбата. Laughing

# 38
  • Мнения: 3 405
Сина ми спечели музикален телефон от Кока-Кола това лято  Grinning

# 39
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Познавам.
Племеницата на мъжът ми спечели преди няколко години VW POLO, мисля, че от NIVEA беше.

# 40
  • Мнения: 1 371
И аз доста награди съм печелила - екскурзия, фотоапарат, др...., но парична до сега не съм.

Винаги играя, може да е само веднъж, но се включвам за всяка игра.

# 41
  • Мнения: 123
Аз се регистрирах в"Това го знае всяко хлапе", стискайте палци да ме изберат

# 42
  • Мнения: 3 622
На каратето където ходеше сина ми на едното момченце родителите спечелиха кола от някакво предаване /вече не помня кое точно/ и детенцето черпеше с бомбони.
Една приятелка беше спечелила мотор с лотариен билет преди 10 - тина години
Късмет  Laughing

# 43
  • Мнения: 54
Аз съм печелила автоматична пералня от радио "Браво" преди 5 години.Съвсем случайно беше.

# 44
  • Мнения: 3 405
Колега на мъжа ми спечели бъги от една игра на някакви бои.

Общи условия

Активация на акаунт