Бебче в коремче силно рита, предрича ЯНУАРСКА радост то честита!

  • 11 709
  • 280
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 274
Мамчета , защо сте толкова НЕактивни тази вечер ?!

# 121
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Ами събота е. Купонясват мацките, че след месец-два ще има само бебешки партита  Laughing. Ние току що си изпратихме гостите, че малката писанка стана малко киселка и и се доспа.

# 122
  • Мнения: 6 274
Ами щом могат , нека купонясват. Мен от 2-3 дни такива зверски болки в глезените ме мъчат , че ... Weary само ми е до купони .

# 123
  • Мнения: 85
Ех, момичета! Аз от 2-3 дни не мога въобще да се включа. Все нещо имам работа!
Но първо - ЧЕСТИТО, ЛУСЕСИТА! Страхотна новина. Наистина малко изненадващо, но нали е новина. Вярвам, че с малкото човече всичко ще е наред и скоро ще бъдете заедно!

Аз понеже имам доста от нещата от първото си детенце и не мога да се похваля с някакви особени покупки. Но за да си създавам настроение, всеки ден купувам по нещо или правя нещо свързано с бебето. Примерно вчера взех един пакет с памперси, днес пък клечки за уши с ограничител. Утре или през седмицата ще взема шишета. Биберон залъгалка имам, но не мисля въобще да го давам.  Общо взето гледам да си създавам емоции. Миналата седмица изпрах всичко, което бях запазила от Джой и днес го изгладих.  Като видя какво точно ми трябва тогава ще пазарувам.

Що се отнася до помпата, първият път си купих - спешно изпратих мъжът ми да ми вземе още докато бях в болницата. Но така и после не я ползвах. Проблеми с гърдите не съм имала никакви и с кърменето също. Дано и този път да е така.

За одеялото, което наричате испанско, смятам, че е много удобно. Аз имам такова. Не е мръднало 4 години и си го пера в пералната спокойно. Използвах го за изписването, тъй като Джой се роди пред декември. Мисля и този път да го използвам, независимо, че е в преобладаващо синьо.

Аз ще раждам в Тина Киркова при д-р Савова. Има ли други мами, които ще са там? Аз понеже ще съм секцио, сигурно ще издивея от престоя си там. 5 дни ми се виждат много. А миналия път стоях даже 8. Направо откачих. А сега като знам, че другото ми дете ще е вкъщи и няма да го виждам. Мен тези неща по ме измъчват. Ужким се подготвям психически.  smile3506

# 124
  • Мнения: 405
 Привет от мен в този късен час, как сте? Simple Smile. Нещо не ми се спи на мен, хванала ме е щръклицата Shocked.

 Честито на Лусесита за бебенцето, много се радвам!!!  bouquet

 Аз ще раждам в св.София / бившата Тина Киркова/. Simple Smile

# 125
  • Мнения: 85
Ani4ka_7, може и да се засечем, тъй като ти си с по-ранен термин, но моето секцио е планувано за 3 януари. Така се разбрахме с лекарката, че искам на празниците поне да съм със семейството. Но нищо не се знае все пак.  Планово, планово, ама само Господ знае. Да сме живи и здрави.

# 126
  • Мнения: 405
 Всички ли спят?  newsm78
 Аз ли съм най-голямата кукувичка... Rolling Eyes

# 127
  • Мнения: 6 274
Здрасти , Аничка  wavey. Не само че не спят всички , ами даже и ти отговаряме . И аз , и Мелани ...

# 128
  • Мнения: 405
 Мелани, аз сам 05.01, обаче по всяка вероятност по-рано "ще излизаме" Simple Smile. Засега съм с планове за нормално раждане, но както ти казваш - планово, планово, ама нищо не може да се знае със сигурност Wink. При Ташков - син съм аз. Ти някакво впечатление имаш ли от него и изобщо говори ли ти нещо той?

# 129
  • Мнения: 405
 Джуличка, ние с теб се разминаваме с 2 дни от термините си Hug. Ти къде ще раждаш?
 Леле, да ви кажа в корема ми става нещо страшно в момента Laughing- някой се е разиграл много яко тази вечер Laughing

# 130
аааа и аз не спинкам  Joy все още сме на линия

# 131
  • Мнения: 85
Доколкото знам са доволни от него, но лични впечатления нямам. А моята докторка я познавам по друга линия, тя ме следи и прави секциото първия път - бях доволна, и затова съм пак при нея сега.

И в моя корем е така. Няма почивка.

# 132
явно всички бебоци тази нощ са решили да си правят парти  Crazyв корема на мама  newsm32

# 133
  • Мнения: 6 274
Аничка , аз ще раждам в "Шейново"

# 134
  • Мнения: 405
 Мелани, да те попитам, че сега се сетих - предполагам вече си набавяш нужните неща за теб и бебето за болница, та ако се сетиш за нещо допълнително извън списъка на нещата, публикувани на официалния сайт на св. София ще ти бъда благодарна да споделиш Simple Smile. Аз днес и утре съм се заела с тази задача - стягане на багажчето за болницата. Утре ще ходя да си взема някакъв халат и чехли - тип джапанки или нещо подобно защото нямам в наличност нищо подходящо. Иначе другите неща са готови!

Общи условия

Активация на акаунт