Бебче в коремче силно рита, предрича ЯНУАРСКА радост то честита!

  • 11 685
  • 280
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Лелеййй   bouquet
Честито Lusesita !!!
Чета си аз небрежно какво сте писали днес и на твоя пост направо неможах да си преглътна парчето кекс, което нагъвах в момента  Laughing
Да е живо и здраво бебчето!!! И скоро да се гушка в мама  Heart Eyes

То и аз нещо щях да казвам, ама с тази новина за първото бебче в отбора си забравих мисълта  Blush
А да .. и моето бебче ще спи в чувалче, не с одеало. Струват ми се практични, няма да се отвива.
Иначе друго одеалце няма .. Има едно красиво, уж за изписването, мекичко, но незнам колко е подходящо  newsm78
Към комплектите няма ли олекотени завивки? Или не си струва, че стават малки за бързо време  newsm78
И ние си имаме легълце вече, с матраче  bowuu
Стои сглобено и си си чака малката си януарска господарка  Laughing
А на мен така ми се иска да си легна в него  Blush

Lusesita, да не забравиш снимки  Simple Smile Всички тръпнем в очакване  Heart Eyes

# 106
  • София
  • Мнения: 3 688
Аууу какво хубава новина!
Луесита честито!Много да папка и малко да плаче!Поздрави и влизай да пишеш как сте!

# 107
  • Мнения: 135
lusesita, честито!  Hug Много се радвам, че всичко е завършило успешно!
На първото ни бебенце Стефан пожелавам да е здрав и щастлив!

# 108
  • Мнения: 719
lusesita, честито ти малко момченце!
Да ти е жив и здрав и скорошно прибиране у дома да се гушка с мама.
Много ни развълнува всички, повярвай, уж има време пък ето го първото бебче в януарския отбор.

P.S. Нашият тати е Стефан също. Много се развълнува като разбра че първия бебок е мъж с това име. Heart Eyes

# 109
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
ЛЮСКААААААА, ЧЕСТИТОООООООО! Голям Стефан да стане.......

За Стефан


За мама

# 110
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Луси, да ти е жив и здрав малкия Стефко! Желая ти сила и положителна енергия, които да предадеш на бебчо.

Видях пост на Луси в друга тема и се ококорих, защото видях лентичката. В първия момент си помислих, че има още една Луси, но това е невъзможно  Joy. Първото ни бебче в отбора. Уф, че объркан пост, но все още не мога да осъзная факта, че вече нашите бебоци може да започнат да излизат, а аз си мислех, че има много време.

# 111
  • Мнения: 15
Лусесита честито!!!!!!!!!!
да ти е жив и здрав Стефан и да ти носи много радост  ylinfant Simple Smile

# 112
  • Мнения: 68
Урааааааааааа имаме си бебенце ве4е:)

4естито Лусесита:)
)


Аз тъкмо се връщам от тур в болницата, в която ще раждам. Да си призная, на няколко пъти само дето не ревах, но това е друга тема. Отидохме със Софи и ни изненадаха, 4е Софето не може да дойде с нас, та моето мом4е остана с нея в кафето, а аз продължих.
Родилно отделение и предродилна зала- изглеждаха подобни на родилното в Бургас през 2108, нямам думи, само дето не ревах.
Пред родилна зала, т.е зала за леки контракции обзаведена в стил луксозна приемна, с най- разли4ни по вид столове вклю4ително и масажен стол, телевизор, красиво, 4исто и пак красиво... Стая за раждане: е там ве4е ми текнаха сълзите, самостоятелна стая, изглеждаше като хотелска стая категория 4 звезди по българския стандарт с едно легло, само,4е дале4 по широка от обикновена едини4на стая, със собствен санитарен възел с душ кабина, защото както каза, сестрата като ти изтекат водите да можеш да вземеш душ. Красиво, красиво... облицовано в масивно дърво, рамката над леглото дърво, нощно шкаф4е от хубаво дърво, няколко стола и кресла за таткото като му стане нервно, телефон. Всякаква футуристи4на апаратура и тн. Стъпалата/накрайниците на магарето където си слагаш краката обле4ени в естествена кожа. Леглото ставало на магаре или по- скоро стол и направо в един момент си мислех, 4е сънувам.
Яд ме е, 4е залата за водно раждане беше заета, защото ми се искаше от любопитство да я видя.
Все бях о4аквала, 4е ще е готино, но 4ак пък толкова..., направо ми надмина о4акванията...

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 20:18 от kokonka

# 113
  • Мнения: 4 048
Лусесита, честито  bouquet! Да е жив и здрав малкият Стефчо;   Hug
Стискаме палци скоро да се прибере при мама и татко

Просълзих се от вълнение като ти прочетох постинга за раждането.


# 114
  • Мнения: 51
Браво Lusesita, ЧЕСТИТО, страшно се радвам, и аз така небрежни минавам да прочета, докато чакам пържолките за първите ми гости в новата къща да се опекат, и какво да видя, имаме бебенце.
Да тие жив и здрав, много щастлив и ти да му се радваш много, скоро да го изпишат и да си го приберете.
Аз често си мисля какво представлява мойто беб4е, ве4е знам , 4е си е човече.
Много се вълнувам, дано все нубави новини да има.
Скор ще започне и сезона на масовите бебешки новини, според мен средата на декември вече ще е нормално.
Поздрави на всички и спокойна вечер, отивам при пържолките! Wink

# 115
лусесита да ти живо и здраво момченцето и нека да ти носи мн.щастие усмивки и смях  Heart Heart Two Hearts

# 116
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ханна, аз имам две спални комплекта  за кошара. Юрганчетата са не само малки, ами напротив. В началото са огромни за бебето, сега вече на Мартина й е почти по мярка.

# 117
  • Мнения: 5 391
Аз в началото не мисля да ползвам спално чувалче за бебето, ще го завивам с нещо.
Поне не съм срещала спални чували за новородени.
А и ми се струва много малко, дали не може да се окопае някак в него Rolling Eyes

# 118
  • Мнения: 851
Ехххх, коконке, коконкееее какви хубави неща описваш само  Rolling Eyes чак се размечтах и дори и свещи сложиш навсякъде из тази родилна зала за създаване на още по-голям уют... Чела съм, че е много важно за бебето в каква атмосфера се ражда, какви хора го посрещат...

# 119
  • Мнения: 1 325
Супер Коконка, обстановката която описваш е неверойтна Grinning В родилна зала в моята клиника не съм ходила но видях стаите които са много хубави, аз си избрах да съм в двойна стая с още едно момиче, за единична ми искат по 100евро на денонощие , значи четери нощи ще съм в болницата и предпочитам с тези 400евро да купя нещо на бебка Simple Smile
Цял ден си мисля за Лусесита и бебето и.Дано всичко да е наред и скоро да са си в къщи!

Общи условия

Активация на акаунт