Бебче в коремче силно рита, предрича ЯНУАРСКА радост то честита!

  • 11 668
  • 280
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 391
Atti, ето за какви одеалца става дума, поне моето е такова.
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2456

# 91
  • Мнения: 332
Майчета, много Ви благодаря за подкрепата, милите думи и пожеланията, да Ви се връщат хилядократно   bouquet   bouquet   bouquet

Родих във 32 г.с., а термина ми беше на 02.01.2008. Според календарчетата и отчетите, вече блях влязла в 8 месец.

Прегръдки и весел уикенд  Hug

# 92
  • Варна
  • Мнения: 3 241
ЛЕЛЕ, СТРАХОТНА НОВИНА, НАПРАВО ОНЕМЯХ!

ЛУСЕСИТА, ЧЕСТИТ ТИ ЮНАК СТЕФАН! БЪРЗО ДА КАЧВА ГРАМЧЕТА!   Heart Eyes Hug

# 93
  • Мнения: 980
ох и аз оревах сега терена  Blush
Лусесита, страхотна новина. Вярно много си се уплашила, но е добре, когато всичко свършва добре Heart Eyes Пожелавам ти от все сърце бебчо да е добре и повече да не тревожи мама и тати  Heart Eyes Heart Eyes а и скоро да се гушкате  breastfeeding

и сега за одеалцата- и аз съм се спряла на тези с ципчето, но вчера в онзи магазин ме зариха с комплекти и предложения, че не си спомням вече на каква цена, но ми се върти пак нещо от порядъка на 50-60 лева. Много красиви неща има за бебоците, но на мама и тати да им е яка гърбината.  newsm65 а ние уж се водим над средния стандарт... newsm78

# 94
  • Мнения: 0
Lusesita, честито бебче и от мен.Пожелавам ти всичко да е наред с него и в най-скоро време да може да си го гушнеш

# 95
  • Мнения: 52
Лусесита, да ти е честит бебешока  bouquet
Мнооооооого много да те радва и да дано  порасне голяяяям Praynig
Доста ни развълнува повярвай Simple Smile
Дано мнооого скоро си го намачкаш от гушки и целувки baby_neutral

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 243
Честито бебче , Лусесита! Много, много да те радва и скоро пак да сте заедно !  Simple Smile
Май всички много се развълнувахме от новината

# 97
  • Мнения: 60
да ти е живо и здраво момченцето,Лусесита не се тревожи,сигурна съм че скоро ще сте заедно с малкия юнак!  love001

# 98
  • Мнения: 802
lusesita
от мен имаш едно голямо  ЧЕСТИТО !
Честито бебче ! От все сърце ти пожелавам да ти е живо и здраво и много да те радва !
Успех миличка и да знаеш, че аз и всички тук ще ти стискаме палци да мине бързо времето до вашето прибиране у дома .
Вярвай силно, че всичко ще е наред ! Твоето бебе ще е най - хубавото !  Peace
Прегръщам те силно
.

# 99
  • Мнения: 52
Ето и моята първа покупка на беба Embarassed

Сега се чувставам мааалко по-добре...подобри ми се настроението, някак си ...все едно виждам бебето си  Wink Може и смешно да звучи, ама аз така си мисля Whistling

# 100
Честито бебче Лусесита !!! Да ти е живо и здраво и по-скоро да сте заедно

Мамчета прочетете това много е сладко  Heart Eyes
http://orthomatic.wordpress.com/2007/01/12/aaaoa-aaaaoa-e-iaia/

# 101
  • Мнения: 207
Честито Лусесита   bouquet  Да сте живи и здрави и много радост да ти носи Стефан Hug

А сега по темите
за испанските одеалца-.... Но-пере се само на ръка, със студена вода-поне така пишеше на упътването.

Ами така пише на упътването, ама аз си го пускам в пералнята на 30 градуса - на моето поне нищо му няма.

# 102
  • Варна
  • Мнения: 78
Лусесита честито бебче!!!  newsm51 Много неочаквана, но чудесна новина! Първото ни бебче-януарче!!!  newsm10

Всички сме с теб и стискаме палци всичко да е наред и скоро да си приберете малкият Стефан вкъщи и да сте много, много щастливи заедно!  baby

 Hug Hug Hug

# 103
  • Мнения: 145
Lusesita Честит ти малък мъж!!! Пожелавам му бързо да порасне и да гушка силно мама!!! На теб мила също ти пожелавам бързо възстановяване и да расте бебчо безгрижен и щастлив!!!  Hug   bouquet

# 104
  • Мнения: 6 274
Lusesita , да ти е живо и здраво мъжленцето и много радост да ти носи . Да го нацелуваш от всички нас , когато ти го дадат .  love001  love001                                                                                                                                                                               И чакай , че ти ни ошашави с тая новина , ама аз да питам : как си ти ? Всичко с теб наред ли е ? Шевове , гадости...? Бързо да се оправяш !

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 16:03 от Djulichka

Общи условия

Активация на акаунт