Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 37

  • 44 259
  • 1 082
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Много съм хепи.Снощи успях да поръчам едни ботуши дето ги чакам от 2 месеца да и намалят и съответно да има моя номер Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 9 108
Много съм хепи.Снощи успях да поръчам едни ботуши дето ги чакам от 2 месеца да и намалят и съответно да има моя номер Laughing
А намалиха ли ги, че на мен обувките са ми болна тема. Да се мятам пак да оглеждам...  Joy

# 17
# 18
  • Мнения: 4 371
Чоча, дай да ги видим Simple Smile

# 19
# 20
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
хайде и от мен успешни покупки и по-бързо да идват

# 21
  • София
  • Мнения: 1 740
Може ли да помоля някой ако има готов текст за неизтеглени пари от картата да ми го пратят? Още не са ми изтеглили парите за поръчката от 8-ми и много се притеснявам.  Praynig

# 22
  • Мнения: 3 210
Може ли да помоля някой ако има готов текст за неизтеглени пари от картата да ми го пратят? Още не са ми изтеглили парите за поръчката от 8-ми и много се притеснявам.  Praynig

Аз им писах на английски; не че ми отговориха де, ама след 2 дни изтеглиха парите  Peace Ако искаш, да ти го пратя на лични  Peace

# 23
  • Мнения: 1 544
Незнам дали е коментирана ,но получих тази жилетка и съм много доволна , страхотна е http://www.laredoute.fr/vente-cardigan-zippe-garcon-okaou.aspx?p … e&pagesize=16

# 24
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
Може ли да помоля някой ако има готов текст за неизтеглени пари от картата да ми го пратят? Още не са ми изтеглили парите за поръчката от 8-ми и много се притеснявам.  Praynig

Аз им писах на английски; не че ми отговориха де, ама след 2 дни изтеглиха парите  Peace Ако искаш, да ти го пратя на лични  Peace
и аз искам,че и на мен от 8 и 9 не са ми дръпнали парите

# 25
  • Мнения: 1 178
Момичета, не мога да намеря мейл-а, до който трябва да се  пише  за объркани артикули, моля, сложете го на първа страница, ако го знаете. Praynig Hug

Получих плетените балеринки- сребристи, 41 номер. СТрашно ми харесват и са ми много удобни. Не ги намирам вече и страшно ме е яд, че не си взех и друг цвят  Sad

# 26
  • София
  • Мнения: 1 740
Аз им писах на английски; не че ми отговориха де, ама след 2 дни изтеглиха парите  Peace Ако искаш, да ти го пратя на лични  Peace
Ще съм ти много благодарна, ако ми го пратиш   bouquet . Не е нужно да ми отговарят, важното е да си вземат парите и ако не е тръгнала поръчката да тръгне.

# 27
  • Мнения: 1 425
Видяхте ли това http://www.laredoute.fr/vente-robe-bebe-cocoon.aspx?productid=32 … e&pagesize=16
Но е само за малки момиченца.

# 28
  • Мнения: 1 674
запис в очакване на поръчка от 9ти. Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 8 275
Записвам, за да кажа, че заявих да ми доставят поръчката - днес за утре

Общи условия

Активация на акаунт