Канибализъм или начин да оцелееш ?

  • 3 016
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
Казваш го като че ли е присъда...

# 31
  • Мнения: 9 865
Казваш го като че ли е присъда...


По-скоро диагноза.

# 32
Диагноза? Тоест трябва да съм психично болна, щом искам да оцелея?

# 33
  • Мнения: 3 447
Ан-ке-та  Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 1 890
Като стана дума за филми, гледайте и "Hannibal Rising" - за втората световна война, много интересен.  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 3 099
Диагноза? Тоест трябва да съм психично болна, щом искам да оцелея?

Кажи кой изяде....

# 36
  • София
  • Мнения: 3 249
Ним, мила, не мисля, че ще се оставиш да умреш от глад, при положение че имаш изход.
...

Имах предвид, че по-скоро бих сложила край на живота си. Но това е хипотетично.

# 37
Да, хипотетично е.

Затова, ивонска, не съм изяла никого, поне не физически...

# 38
  • София
  • Мнения: 3 099
Да, хипотетично е.
Затова, ивонска, не съм изяла никого, поне не физически...
Жалко.  Tired Таман се оживих....

# 39
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Лизбет вече изяде авторката на темата, аз много искам да я почерпя поне с  клечка за зъби. Grinning
Много обичам разсъждения от типа на "Какво би станало, ако...". Абсолютно безмислени.

# 40
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Винаги се сещам за филмът "Живи", когато стане реч за канибализъм.

А според вас, яденето на маймуни канибализъм ли е?
Защо хората се борят срещу това, а не срещу яденето на прасета.

Само защото са ни нещо като братовчеди ли?
Навсякъде, всичко е с връзки, ей!

# 41
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Точно по това време, сестричето на Чикатило било изядено от съседи, след което Чикатило се превръща в известен канибал .....

Защо всъщност питаш...не намирам голяма разлика между това да ядеш животно и да ядеш човек ...  човека говори, да , но останалото ....  канибализъм съществува сред някои човешки племена, сред животните също .... На мен ми е гнусен, но това е друга тема...
Канибализма е забранен, точно както и убийствата,  защото са пагубни за обществата ... една общност от хора не може да се развива, ако има опастност всеки момент да се самоизяде

# 42
  • Мнения: 47 991
ужасна тема
надявам се никога да не попадна в подобна ситуация, а ако попадна едва ли ще ми пука от вашето мнение

# 43
  • София
  • Мнения: 38 523
Точно по това време, сестричето на Чикатило било изядено от съседи, след което Чикатило се превръща в известен канибал .....

Защо всъщност питаш...не намирам голяма разлика между това да ядеш животно и да ядеш човек ...  човека говори, да , но останалото ....  канибализъм съществува сред някои човешки племена, сред животните също .... На мен ми е гнусен, но това е друга тема...
Канибализма е забранен, точно както и убийствата,  защото са пагубни за обществата ... една общност от хора не може да се развива, ако има опастност всеки момент да се самоизяде

А гражданинът Чикатило май не е канибал. Просто най-дълго практикувалия сериен убиец.

# 44
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Гражданинът, както го нарече  Crazy си е бил абсолютен канибал ... един от най- известните в историята на съвременния и цивилизован свят... вдъхновение за създаване на образа Ханибал Лектър

Общи условия

Активация на акаунт