Витамини за подобряване подвижността на сперматозоидите

  • 159 376
  • 328
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 12
Момичета, изключително съм ви благодарна за отговорите.

Hope, разговарях с дистрибуторите на този продукт fertilaid за мъже. Те казаха, че дозите не са подържащи, а терапевтични. Аз така като прегледах съставките и дозите стигнах до извода, че съдържат в едно почти всичко необходимо. Дистрибуторите казаха, че продукта е американски, че по света е отдавна познат и използван (разбира се не приемам всичко за чиста монета), но в България се внася от скоро. Направи ми впечатление, че се намира в наличност в аптеките към две от клиниките по стерилитет, което пак не означава кой знае какво. Мисля да пробваме с това и ако по чудо нещо се промени ще пиша. След месец, два от приема ще направим една спермограма в специализирана клиника и вероятно тогава ще посетим и андролог. Все се надявам, че положението е станало толкова лошо поради нездравословния му начин на живот- пиеше по 5, 6 литра бира на ден, кутия цигари, плата с меса и т.н.

*vera, чудех се това завишено ph какво може да означава, най- вероятно е някаква инфекция- гъби, бактерии?

Мисля си, колко силни жени сте и колко силна вяра имате, за което ви се възхищавам и покланям. Истината е, че за такава борба са необходими двама, гледащи в една посока.

# 271
  • Мнения: 4 306
... Истината е, че за такава борба са необходими двама, гледащи в една посока.


Абсолютно е така! Трудно е, за съжаление не се получава когато искаме и толкова бързо, колкото на нас ни се иска. Но мисълта, че не е невъзможно, че чудеса се случват, на мен лично ми действаше много мотивиращо.
Писах ти за преглед при андролог, защото повишеното ph освен микробиологична инфекция, може да говори и за варикоцеле примерно. Но така в нета няма смисъл да се гадае. За да отхвърлите инфекция, пуснете микробиология на еякулат, прави се в почти всички лаборатории. Ако се изолира нещо, то може да е причината, тогава антибиограмата ще покаже с какво точно да лекувате.
За добавката не мога да дам мнение, аз и за това отдавна не се включвах в темата, защото има нови препарати, които не познавам. Надявам се да е добре балансирана и наистина ефективна.

# 272
  • Мнения: 12
Благодаря още веднъж, Вери и момичета   bouquet, ще направим една микробиология и спермограма в сф, вероятно в клиниката на Щерев, че ми е позната и от там нататък ще преценяваме. Благодаря ви, че ви има и с такава готовност помагате на всички. Господ да помага по пътя ви. 

# 273
  • Мнения: 817
Знае ли някой дали fertilaid покрива като съставки Proxeed? Моят пие Proxeed вече 4 месеца и ще трябва да продължава, понеже първата ни инсеминация май клони към - . Като цена Proxeed-а излиза доста соленичко 260 лв. на месец, та ако мога да го заменя с fertilaid ще съм доволна.

# 274
  • Шумен
  • Мнения: 403
Момичета как мислите, дали fertil aid ще помогне за увеличаване на човечетата. Ние сме със олигозооспермия /мисля че така се пишеше/ - т.е. малък брой сперматозоиди. Сега пие спимен 3х1.

Пише че е хр.добавка-но дали да го вземаме и ние? newsm78

# 275
  • Мнения: 471
Това е сайта на Fertilaid http://www.fertilaid.bg/
Има и жени и за мъже - съставките са различни.

# 276
  • Мнения: 30
Здравейте,
Кажете ми, моля за тази бърканица с мед. Пише бурканче мед, но колко грама да е? Какво бурканче. Че реших да го направя това, то ако не друго поне със сигурност не вреди. Предвид какви са му съставките.

# 277
  • Мнения: 4 306
Аз правя следното:
В един буркан от големите, тип Омния, наполовина пълен с мед, слагам нарязаните орехи, пчелния прашец и понякога суров сусам. Разбърквам, но така или иначе орехите и сусамът си остават на повърхността. Разбъркваме отново, непосредствено преди ядене.

# 278
  • Мнения: 12
Аз съм ползвателка на продуктитена една английска фирма, която във всяка опаковка витамини за бременни, която си купувам ила листока за цялата им гама продукти и там се говори за проуктите Conception за жената и такъв, който е и за двамата- мъжа и жената искам да кажа. Пак са под шапката Pregnacear. Който иска може да им посети сайта, а иначе аз щи ви дам линка на моите витамини за първоначлана ориентация. Поне аз съм си доволна от моите продукти.От там ще видите вносителя и можете да потърсите информация в аптеките.
http://www.arishop-pharma.bg/pregnacare/index.html. Успех

# 279
  • Мнения: 2 343
И вторият курс на лечение на съпругът ми с добавки беше неуспешен. Като навик ни остана да си хапваме от бърканицата (подобрена от мен с туй-онуй).
Дано на други семейства добавките помогнат! Peace

# 280
  • Мнения: 213
Здравейте  Simple Smile , а какво ви е мнението за FertilAid,някакви отзиви?

# 281
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Здравейте  Simple Smile , а какво ви е мнението за FertilAid,някакви отзиви?
Виж в тази темичка някой беше писал: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=436527.60

# 282
  • Мнения: 213
Здравейте  Simple Smile , а какво ви е мнението за FertilAid,някакви отзиви?
Виж в тази темичка някой беше писал: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=436527.60
благодаря baby Peace

# 283
  • Мнения: 9
нашата спермограма е лоша.заключението е криптозооспермия и левкоцитоспермия.Ако има някои с подобна диагноза моля да пише.Има ли шанс за бебе?и моля да ми препорачате някои добър уролог от Пловдив или Стара Загора.

# 284
  • Мнения: 1 089
priqtel, можете ли да направите консултация в София с д-р Милен Кацаров? Той изглежда е най-добрия в България. Във вашия случай е важно да се намери причината за резултатите. След правилно поставена диагноза лекаря ще ви посъветва как да се процедира. Дано ти пише и някой с подобна диагноза. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт