Гадене,повръщане,но не е за мръщене!Ясно е вече,на път е ЮЛСКОТО човече!

  • 15 448
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
ission аз ти завиждам благородно че не усещаш нищо, аз съм в шеста-седма седмица и да ти кажа признаците са си ми на лице от 2 седмици , но не се притеснявай изобщо а се радвай че не е никак приятно да се чувстваш по цял ден като парцал, който е подут, с гадене... и световъртеж... мисля си че отстрани започвам да излглеждам зле newsm78

# 16
  • Мнения: 2 741
Здравейте  bouquet
Искам и аз да се запиша в тази хубава тема.
На 25 г. съм и съм от Ловеч.Тази вечер ми определиха термина за 07.07.2008 и съм в осма седмица.Това ми е първа бременност и все още не мога да осъзная какво става, но има време...
Желая лека бременност на всички майчета Hug

# 17
simpatiuh4e   newsm10 smile3525 пожелавам и на теб лека бременност / е ние ще ги изкараме заедно ама виртуално/ atwork

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 096
здравейте мами, аз току що се върнах от работа и преди да се втурна през глава да чистя, готвя и т.н. надниквам да кажа "дзак". Аз чакам майка ми да дойде на гости и нямам търпение да й кажа новината, но мъжо се е закеркенечил и се тръшка, че трябва да се казва когато съм напълно сигурна. Сигурно е прав ама аз много мразя тайните....Особено такива тайни... Вие кога казахте на майките

# 19
Toni_baraboni мила аз го написах на майка ми на ICQ-ТО представяш ли си .. направих си теста на моят скъп на Р.Д в работата ми  и това му беше подаръка Simple Smile а веднага казах и на маминка по странен начин Simple Smile

# 20
Dimata  не бой се -и аз съм в твоето положение и аз не знам моят мъж докога ще ме изтрае.Даже иска да ме праща при майка ми за няколко дена.А аз ще взема да отида,че майка по-ще ме разбере.И тя като била бременна с мене и брат ми много е повръщала,чак е лежала в болница на системи:(Дано до там не стигнем де.
Ина4е аз още като си направих втория тест казах на майкини,на свекъра и свекървата и на някои приятелки.Знам ,4е не трябва да се казва до 2-3 месец,ама ние сме толкова щастливи,че исках да кажа на всички .Все пак от година пробвахме и все не ставаше и хората все чакаха да чуят хубавата новина:)Как да не им я кажем:)

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 20:37 от fantalina

# 21
  • Мнения: 6 910
Вие кога казахте на майките
Ние мислим да кажем след прегледа. Аз по принцип исках и по-късно да кажем, но ще трябва някои неща да ги уредим от сега. И до сега уж бях много спокойна, но днес ме хвана едно притеснение, изобщо не знам как ще кажем на родителите ни Sad

# 22
  • София
  • Мнения: 123
Здравейте моми4ета smile3501 за хубавата теми4ка.На мен ми е малко по добре и гаденето понамаля,това е благодарение на Натриев цитрат,пробвайте ,безвреден е .Дори днес говорих и с докторката и тя ми каза спокойно да си го пия,4е нямало никакъв проблем.
А на майка ми казах като дойде при мен на работа и й казах,4е отказвам цигарите,защото......и така.,нищо по-интересно.

# 23
  • Мнения: 296
Здравейте  bouquetЧестита ни нова тема! На мен също доста ми се гади, но поне е само сутрин. С тази бременност на майка ми казах след като си направих теста, а при първата чак на третия месец. Тя до тогава беше ме разбрала де, но се правеше, че не знае и изчакваше аз да и кажа. Усещат те майките Peace

# 24
  • Мнения: 2 171
Просто няма как да си легна без да ви пожелая хубава вечер Wink. То май нашето форумче ми стана голяма краста и няма отърване от мен Blush.

Не знам Патишонка дали е спряла с тестовете, но аз тази вечер си направих последния Embarassed Embarassed Embarassed. Като се връщах от работа, минавайки край една аптека, някакси под импулс влязох и си купих тест, без изобщо да мисля. Исках да проверя дали чертичката надебелява, тоест дали ЧГХ расте. Абе луда работа ooooh!. Е, втората чертичка стана много по-ярка и плътна от контролната, така че се успокоих и приключих с тестовете Naughty.
Мен от днес вече и гърдите ме наболяват, а са и станали едни огромни, ужас просто. Те по принцип са си ми големи, пък сега са ...  Sick.
Аз на майка ми й казах, че съм бременна веднага щом си направих теста. Мъжа ми беше отишъл да рита мач с приятели, аз виждам двете чертички и няма на кого да се похваля. Веднага й се обадих и й казах, макар че тя не остана толкова ентусиазирана колкото бих искала. Ние вече сме казали на почти всичките ни близки познати. Не мисля, че е лошо или че би навредило на бременността по някакъв начин. Напротив, мисля си, че хубавите новини и щастието трябва да се споделят Grinning.

Лека и спокойна нощ на всички без кошмари, събуждания, гадене и т.н. екстри Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 545
Не съм обърнала внимание на заглавието, оправих го! Peace
Много скоро ще се почувстваме много бременни, не се тревожете  Hug Знам, че сега е малко кофти, защото не се усеща бебчето и аз с нетърпение очаквам следващия преглед, за да видя тупкащо сърчице и да се успокоя, че всичко е наред.
А гаденето продължава, обикновено, до 3 месец Sick
Аз още не съм казала на никой, но тези дни ще кажа поне на майка ми, не мога да пазя тайни от нея  Heart Eyes
Радвам се, че ви е харесала страничката, лека нощ на всички!

# 26
  • Мнения: 326
На мен ми е малко по добре и гаденето понамаля,това е благодарение на Натриев цитрат,пробвайте ,безвреден е .
Какво е това? Сироп, хапчета или ...??? newsm78 newsm78 Че вече не се трае Sick
От аптеката ли се купува?

# 27
  • Мнения: 2 741
   newsm46 Искам и аз да ви пожелая лека нощ.
dimata определено е много приятно това виртуално подпиране на коремчета pregnant заедно с всички вас. При мен миналата седмица беше тежка-тогава много ми се гадеше-няма сутрин, няма вечер- по цял ден ми беше ужасно. Но тази седмица все още се държа и нямам такива преживявания. Желая на всички по- бързо и по-леко да мине този период Sick
 baloni

# 28
  • Мнения: 2 660
Моля те, не ми казвай, че още си правиш тестове.

Ето ме и мен  Hug Тук май злите езици говорят, че съм шантава на тема тестове - няма такова нещо!  Mr. Green След последния тест онзиден не съм правила. Честно да ви кажа възспира ме единствено факта, че чертичката ми не се беше удебелила и в момента без друго се притеснявам достатъчно, за да правя още един тест. Пък и още малко и отивам на лекар - тогава всичко ще е ясно.
Астарта, някак си ме топли, че и ти налиташ на тестове  Hug Браво за по-дебелата чертичка!

Симпатюхче, най-накрая се появи и ти! Радвам се да те видя тук! Hug

Много ми е гадно. Имам чувството, че всичко е наопаки.... Няма да добавям подробности. Мрън! Sad

# 29
  • София
  • Мнения: 1 946
Ами аз докато изчета старата, то вече има нова темичка... Много пишете
Поздрадления за elen@, която се е справила страхотно!

strawberry, този първи декември ще го помниш цял живот, казвам ти. Ще е най-хубавото, което ти се случва тази година, а догодина ще ти се случи нещо още по-приказно.  newsm30
За да се запишеш на ЖК се взима талон за регистриране на бременност от личен лекар и се носи на доктора, когото си избрала да наблюдава бременността. На мен ми казаха след 2 седмици да занеса такъв талон. Още не са ми правени никакви изследвания.
dimata, пък и всички други леко болни -  чай, лимони, витамин С и дано скоро се оправите.
Toni_baraboni, peaches, mona, ine и evaluna добре дошли!   Дано ви бъде лекичка и без проблеми бременността!
Тоni_baraboni, Няма място за притеснение, този път всичко ще е наред.   Hug
Астарта, ще стискаме палци за съботата!.. и как не те беше срам с този тест?!

Много ми е гадно. Имам чувството, че всичко е наопаки.... Няма да добавям подробности. Мрън! Sad
  Patishonka, какво е станало? От де го изрови туй настроение...?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт