Гадене,повръщане,но не е за мръщене!Ясно е вече,на път е ЮЛСКОТО човече!

  • 15 539
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 660
Симпатюхче, и аз на момче се бях навила, ама на - принцеска ми се падна  Mr. Green

Аманита - вярно сме на една дата - 16.10, нали? Ти ходи ли вече, казаха ли ти някакъв термин? Нали ти казвам, моя ми го изчислиха по стандартната схема - независимо от дължината на цикъла, от евентуално по-ранната овулация (в която се съмнявам в момента заради големината на сакчето)..

Яничка, аз абсолютно те подкрепям пак да отидеш на лекар! Само че иди при друг, виж да му е и по-добър апарата. Стискам палци! Peace Не забравяй да си мислиш хубави неща - много е важно  Grinning

# 241
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Аз през първата ми бременност пих Матерна въпреки всички неща изприказвани по неин адрес Crazy Чувствах се добре Mr. Green Ама започнах да я пия (доктора ми я изписа) чак към 4-5 ти месец

# 242
  • София
  • Мнения: 1 946
Patishonka, браво! Много се радвам за точката..  Hug Ще чакам с нетърпение да я видя на снимка тая кокона.  Joy
Пък за секса... не знам.. док още първия път ми каза, че може, ако не предизвиква болка. Но мъжа не е имал желание, нито пък аз.  Mr. Green Честно казано, предпочитам да изчакаме.

meril, честито ти тупкащо сърчице!  Heart Както и док ти е казал, не я мисли кистата. Всичко ще е наред и бебето ще е добре.  Hug

Добре дошли на новите дами!  Grinning

И ето, че щях да забравя..  ooooh!.. Честита дата за сватба на amanita!   bouquet Никакви ядове със свеки, много спокойствие за теб и точката.  Hug

# 243
  • Мнения: 4 371
И аз пих Матерна, сега ще пия Хип.
Обаче искам да ви кажа, че съм резервирана по отношение на всички тези неща. Детето още от утробата е тъпкано с витамини, после кърмен дълго време, през което също пиех витамини, захранван късно, но винаги е ял разнообразна храна, от миналата година му давам какви ли не витамини и въпреки всичко е с нисък имунитет, изследваха го преди две седмици Confused Сега с тези изследвания се очертава ходене по специалисти, които дано успеят да намерят точния препарат за него Praynig

# 244
  • Мнения: 2 171
Дуци, някакви витамини на Хип ли има newsm78? Не съм чувала за тях. А какви изследвания му направихте, интересно ми е как се разбира, че имунитетът е нисък (изключвам варианта за често боледуване)?

# 245
  • Мнения: 2 660
... Четох за матерната, че предизвиквала прекомерно калциране...
Доста се двоумя сега.

# 246
  • Мнения: 2 171
... Четох за матерната, че предизвиквала прекомерно калциране...
Доста се двоумя сега.
Аз пък се чела отзиви от момичета от форума, че Матерната не им понасяла и предизивквала гадене. Другия момент при нея, който според мен е мит, е че плода ставал много едър и се стигало до секцио, но лично в това не вярвам.

# 247
  • Мнения: 4 371
Има на Хип за бременни и кърмачки. Хубави са, защото са добити по естествен начин или нещо такова беше. Утре ще се сдобия с тях и ще прочета какво пише на опаковката.

За Матерната са глупости според мен, не съм единствената пила, чието бебе е с нормална глава и килограми.

Имунитета му го изследваха в Белодробната болница, в която лежахме. Лекувщата лекарка предложи, тъй като Пепи от 5 месечен боледува сериозно и доста често, взеха му кръв и това беше. Здравната каса не го поема, 30 лв. ни струваше. След една седмица резултатите бяха готови. Днес мъжът ми трябва да донесе епикризата, ще видя какво точно пише там и ще ти пиша. Ти имаш ли някакви съмнения относно имунитета?

# 248
  • Мнения: 4 371
http://www.hipp.bg/index.php?p=products&c=16&id=7
Това намерих в нета за Хип.

Една приятелка ще ми даде Пре натал витамини, не съм чувала за тях, нито намерих нещо, освен писано по форуми. Вие знаете ли нещо?

# 249
  • Мнения: 36
Честита точка на Patishonka и сърчице на meril. Meril и на мен лекаря ми каза, че имам киста 37мм. Това било киста на жълтото тяло и се среща при доста бременни. Започва да изчезва сама с влизането във втория триместър. Така, че не се притеснявай. Хубаво е обаче да не се извършват натоварващи физически упражнения (бягане, скачане, вдигане на тежести) за да не се спука кистата. Вероятността да се спука е много, много малка - така ми обясни лекарката. Мисля, че всичко ще бъде наред. Радвай се на  Heart и бъди спокойна.

# 250
  • Мнения: 36
Момичета, направи ми впечатление , че на първа страничка има линк за проверка на референтните граници на кръвните и хормонални изследвания. Искам да ви кажа, че някой от тях значително се разминават при различните лаборатории. На мен лично ми правиха изследвания на МАТ понеже имам проблем със щитовидната жлеза и резултата беше 33.3ml/l при допустими граници до 12, а в тази таблица пише, че допустимите граници са до 40. Лабораторията в която си правих изследвания е Цибалаб. Според моята ендокриноложка изследванията са ми извън норма и трябва всеки месец да ме наблюдава.
Ох.. много се отплеснах Grinning Исках само да кажа да ни си проверявате сами изследванията, а да се обръщате към вашите лекари, защото разлика в референтните граници 12 и 40 е доста голяма.

# 251
  • Видин
  • Мнения: 4 921

Аманита - вярно сме на една дата - 16.10, нали? Ти ходи ли вече, казаха ли ти някакъв термин? Нали ти казвам, моя ми го изчислиха по стандартната схема - независимо от дължината на цикъла, от евентуално по-ранната овулация (в която се съмнявам в момента заради големината на сакчето)..

Ами термин доки не каза, тъй като не видя нещо съществено - беше рано.Но не се ли смята датата от последната М+8 дни,което прави 22 юли.Сметнах и на някакъв калкулатор в нета и пак така излезе

# 252
  • Варна
  • Мнения: 1 109
Fantalina изтрий малко лични съобщения, че ти е запълнена кутията.

# 253
  • София
  • Мнения: 123
Привет мам4ета,аз днес си взех и останалите изследвания,васерман,хиф и хепатит и вси4ко е наред-отрицателни Mr. GreenМного се радвам,4е са добри,кръвните и урината ми станаха още миналата седмица,но ще ги нося на докторката 4ак на 10-ти.По въпроса за из4исляването на пола на детето на мен за първото ми излиза,4е трябва да е моми4е,а то е мом4е,сега ми дава мом4е,но ще видим юли месец какво сме изработили с тати Laughing.Ина4е днес се 4увствам много добре,само леко ме наболва корема,но се търпи,важното е 4е няма прилошаване.

# 254
  • Мнения: 1 584
Но не се ли смята датата от последната М+8 дни,което прави 22 юли.Сметнах и на някакъв калкулатор в нета и пак така излезе

Пo принцип е +7, но май защото 2008 е високосна става 8 newsm78

До края на 3ти месец тук коригират термина според размерите на бебето по ехографа. След това вече не било правилно да се коригира, защото бебетата се развиват индивидуално.

На мен преди не са ми изписвали никакви витамини - само фолиева и достатъчно пресни плодове и зеленчуци Peace Желязо при нужда но на по-късен етап.


Ето тук има подробна информация за съдържанието на показаните витамини на Хип от Дуци. 1 опаковка стигала за 12 дни. Пие се по 1 мерителна чашка (20мл)

Общи условия

Активация на акаунт