Гадене,повръщане,но не е за мръщене!Ясно е вече,на път е ЮЛСКОТО човече!

  • 15 478
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 296
Честита точка на Patishonka и сърчице на meril. Meril и на мен лекаря ми каза, че имам киста 37мм. Това било киста на жълтото тяло и се среща при доста бременни. Започва да изчезва сама с влизането във втория триместър. Така, че не се притеснявай. Хубаво е обаче да не се извършват натоварващи физически упражнения (бягане, скачане, вдигане на тежести) за да не се спука кистата. Вероятността да се спука е много, много малка - така ми обясни лекарката. Мисля, че всичко ще бъде наред. Радвай се на  Heart и бъди спокойна.
Дано да се махнат тези кисти, моята е малко по-голяма 45 мм. Гледам и аз да не се натоварвам много, но все пак доста често вдигам десет килограмовото си дете. Той все още не може да ходи и просто няма начин. Но се надявам всичко да е наред Peace

# 256
  • Мнения: 2 323
Леле, колко познати никове в тази тема Heart Eyes
Бухтичка я знам от преди, Нати р( Астарта), Ивона, Ели, Агата..... Кой повлече крак, бързо да си признава Mr. Green

Абсолютно същото си го мислех и аз и си затвърдих мнението след включването на Агата Joy. Пък и Белинда я чакаме да се включи скоро, надявам се Laughing Heart Eyes

Хихихи  Laughing Да, не знам кой повлече крак, влязох с тръпката да видя кой е тук от старите познати. Мисля, че ще е по-весело от преди, все едно - завърнахме се в старата кръчма да видим старите приятели.Еееех Mr. Green
Ели, ти не беше ли от мертенските майки 2005 или те познавам от другаде
Дуци - ще ходим ли на училище Laughing
Оох, още не съм решила къде да се запиша на ЖК, гинеколога ми, който ме следи преди вече не следи бременни, жалко за което, много бях доволна от него. ... Кой ще бъде в МД..или е рано да мислите за това....

# 257
 Това с термините е много странна работа.Как може да дават термин като към датата на последният МЦ прибавят 7? Не е ли по_добре да се прибави минимум 14? Вие раzбирате ли го?  newsm78
 Нали се zабременява в овулация,а не седмица_две преди нея...

# 258
  • Мнения: 782
Здравейте, Мам4ета! Приемате ли в отбора още една юлска мама... Grinning Вчера бях на лекар,  Simple Smile който ми каза , че Бебчо е 7,3 мм и чухме тоновете на сърчицето му  Grinning но вие сигурно знаете колко е вълнуващо...от толкова емоции забравих да питам кога е терминът ми и трябва да чакам три седмици за да разбера, въпреки че по мои изчисления е на 08.07.2008г
Много се радвам за всички вас и ви желая само приказни неща!

# 259
  • София
  • Мнения: 2 921
Много ми беше натоварена седмицата Rolling Eyes и все не мога да ви изчета и да се включа, а така ми липсвате Hug
Елен@ , пак да ти благодаря, че се съгласи да направиш темичката, че незнам как щях да се справя Rolling Eyes Hug

Майра  Знам, че се ходи с пълен мехур Joy Ама като бях решила, че ще е вагинален Rolling Eyes и отидах и питах сестрата къде е тоалетната/ много ми беше пълен мехура Mr. Green/ и пишкам и си викам  ooooh! малее колко съм тъпа ooooh! , ама не мога да спра  Joy hahaha
И като влизам в кабинета и сестрата вика " Ама защо не ми каза- пикла такава  hahaha"
Умряхме да се смееме Joy Joy Joy и точно нея да я питам  Joy
Важното , че видяхме бебо, но ми се искаше да е с таткото Rolling Eyes-следващия път Heart Eyes

П.п. надявам се да се включа по адекватно в новата тема  Hug много мами станаха и не мога да ги опозная Rolling Eyes

Момичета ние при мартенските бебета , често си правим срещички. Искате ли да се видим някой път по на кафе или пица Mr. Green Да се запознаем Hug

Забравих Rolling Eyes че исках да ви питам .Можеше ли да се ядат фъстъци и люто newsm78
и някой правил ли си е биохимичен скрининг вече-кога се прави newsm78

# 260
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Охххххххххх не мога да спя бе  ooooh!
Като се събудя да пишкам и край.А и нещо като си шавах из леглото и се премятах като риба на сухо и ме заболя много рязко в дясно.Това и миналия път ми се случи.Не знам кво да мисля.Направо с тая инсомния няма да се разбереме така Crossing Arms
Вие като гледам си спинкате Mr. Green

# 261
  • Мнения: 4 371
А, спинкаме си друг път Mr. Green
Снощи съм си легнала в 12, онази вечер също и вчера по това време станах. Хората не могат да отлепят от креватите, а аз ooooh!
Искам да ви се оплача, че тази сутрин се събудих със запушен нос, на гърлото секрет, от който ми се повдига, тъй като не мога да изкашлям и две пъпки на лицето #Cussing out
И кожата на тялото ми е станала много суха Thinking Трябва да си купя бебешко олио да се мацам по корема Laughing

# 262
  • Мнения: 326
Добро утро момичета. Какви са тези запушени носове. Ей Дуци и всички останали, ПАЗЕТЕ СЕ! Има някакъв вирус явно и доста мои познати са го прихванали.  coldАз за късмет успявам да се размина с настинката. Обаче да се оплача тази нощ почти не съм спала. Ако се събират около 3 часа сън пак добре. Много лошо така. smile3507 Аmanita и аз по това време по нощите бях будна. Ама ако взема и компа да си усна мъжа ми съвсем ще ме помисли за побъркана.
И да не забравя добре дошли на всички нови бременлийки. 
След малко ще пусна новата темичка, че е топла топла.   smile3534

# 263
  • Мнения: 2 171
Добро утро, мацки Hug

Добре дошли на новите мами в отбора  bouquet. Дано ви е приятна компанията Peace.

За спането - и аз страдах от безсъние допреди няколко дни, но от 2 дни насам не мога да се събудя, по цял ден се прозявам и дремя на работа, направо вече ме е срам от колегите.

Дуци, знам колко е неприятно това със запушения нос, и аз съм така от няколко дни, много е упорито. Не знам дали е вирус или просто настинка, но е ужасно неприятно. Понеже се лекувам само с чайчета май няма кой знае какъв ефект лечението.

Малко носле, това си е стандартен метод за изчисляване на термин - датата на последна М + 7 дни. Така е, защото бременността не е точно 9 месеца след зачеването, а по-малко и не е нужно да се изчислява точната дата на овулацията.

Кетито, и аз много бих искала да си организираме някой път среща и да се запознаем и реално, не само виртуално Peace

# 264
  • Мнения: 4 371
Ми нали се задава Коледен бг мамски маскен бал, може да го съчетаем Laughing

# 265
  • Мнения: 1 584
Добро утро,

аз със спането нямам проблем - заспивам още към 9.30-10 Embarassed

Обаче повръщането сутрин продължава Cry

# 266
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Добро утро и от мен Hug

Добре дошли на новите попълнения  bouquet

И аз съм за среща, ама не на маскен бал, щото нямам маска Crossing Arms Joy

# 267
  • Мнения: 2 762
Добро утро ная всички и от мен!
И аз съм така с пишкането-през нощта се будя, пишкам и после час два се въртя, а така ми се спи. И тези ужасни болки в гърдите-просто много ме мачат.Дето си бяха огромни, ама сега са като на млекодойна крава и толкова болезнени. Просто ужас.Но ще търпим няма как Grinning

# 268
  • Мнения: 2 660
Ааах, момичета, каква бременна съм аз! Нито повръщам, нито гърди ме болят, нито спя като мечка през зимата.. и буденето го овладяхме.. Направо излагам четата smile3532

Много съм добре! чук-чук  (чукам на дърво)  Mr. Green

Блазе ви за срещата! И аз искам да дойда, обаче мога чак в началото на декември - тогава ще съм in town  Mr. Green

Аааа, сетих се за какво да ви се оплача! Mr. Green Значи - имам корем. Но не ям много! Даже може да се каже, че преди ядях повече - то сега с тази мания да ми е здравословна храната понякога седя гладна. Правихме снимки с мъжа ми, за да се види колко ми е бил плосък корема в началото hahaha обаче като ги видях - ами аз съм имала цял търбух!
И нямам какво да облека smile3518 Чувствам се като малката кибритопродавачка. В последно време отслабнах и панталоните ми седят като торби, а по-тесните ми дрехи ми стягат в корема.. Съдба незавидна..
Ето, оплаках се  Mr. Green

# 269
  • Варна
  • Мнения: 1 103
Вчера нещо странно ми се случи. По време на секса, точно след оргазъм, почувствах проряваща болка в корема, толкова се шашнах, че съм на път да откажа секса завинаги Simple Smile какво е станало според вас. Дали е повод за притснение?

Общи условия

Активация на акаунт