АПРИЛско бебче рита вече,и напомня че АПРИЛ не е така далече !!!

  • 8 654
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
msbilt, ето ти телефони на Фемина: 983 30 20 и 088 903 05 95. Имай в предвид, че първоначално ще ти кажат че имат чак за след месец и след това ако настояваш ще те запишат уж между двама други пациенти. Миналият път като ходих бях между двама, а се оказа че нямаше никой преди мен.

# 16
  • Мнения: 912
Супер, мерси Hug Heart Eyes Някакви ориентировъчни цени? Не че парите сега са важни де, ама да съм подготвена с пари в кеш...

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 17:23 от msbilt

# 17
  • Мнения: 0
Аз тогава бях на утразвуков скрининг и платих 60 лв. Утре съм на ФМ и нямам представа колко ще е - мисля че съм чувала че е 80 лв., но не съм сигурна. Утре ще ти кажа.

# 18
  • Мнения: 54
Телефоните на рецепцията в Св. София- клиниката на др. Мазнейоква са 028184600/028184608.
Пожелавам ти успех!Дано да си запишеш час при някой от изброените специалисти и стискам палци новините да са добри и да се окаже фалшива тревога!

# 19
  • Мнения: 54
Първата ми фетална морфология при Мазнейкова в 12 гс струваше 50 лв, но когато отидих за 2-ри път платих 35 за ФМ и 35 за БХС - общо 70 за двете неща.

# 20
  • Мнения: 54
msbuilt аз мога да ти дам и телефоните на др Марков - при него не съм ходила, но мамите от форума много го хвалят.За всеки случай - 02/9460795, 0899130550, адрес - ул. Алеко Константинов, 17, вх А - това е пресечка на Оборище.
Отново ти желая успех и не се шашкай предварително - чуй няколко мнения и всичко ще е ок.

# 21
  • Мнения: 319
msbilt наистина е по-добре да чуеш мнението на няколко специалиста преди да си правиш заключения Peace Не се притеснявай сега,изчакай и друг лекар да те погледне и да види какво е положението.Аз стискам палци да е фалшива тревога PraynigУспех!!!

# 22
  • Мнения: 4 306
msbuilt, звънни на Марков направо на GSM-а. Не мисля, че ще те върне. В чакалнята не беше чак толкова претоварено, а като си притеснена мисля, че е човек, който ще те разбере.
Добре дошла, Анегла!  bouquet
zaki не е писала как е, как са нейните шушки?

# 23
  • Мнения: 96
msbilt, и аз мисля, че Марков няма да те върне. Пробва ли мобилния му? На мен прегледа ми струваше 70 лв. май newsm78

Банджи, добре дошла и леко бременеене Hug

# 24
  • Мнения: 912
Ами наистина звъннах първо на Марков, вдигна ми жена от този номер (к. сте публикували тук) която въпреки че й обясних спешността ми каза, че имат най-рано часове за 11 декември, така че се отказвам от него. Освен ако не съм звъняла на неговия мобилен.
Някой има ли мобилен на Мазнейкова, защото от регистратруата естествено ми дават часове за 6 декември и нататък, посъветваха ме да се разбера с нея лично щом е спешно.

# 25
  • Мнения: 139
Msbuilt надявам се всичко да е наред! Стискам ти палци Praynig
Препоръчвам ти Фемина- и аз ходя там! Действително може да ти кажат,че няма свободни часове,но ти кажи,че е спешно! Телефоните вече са ти ги дали,но цените,които ти казаха са преувеличени-не знам точно какво ще ти правят,но мисля,че няма да е обикновен преглед,който е 35 лева,а мисля,че ще ти направят ФМ-50 лв, а не 80! по-добре ФМ,за да се огледа подробно бебето!
Адски се надявам всичко да е наред и още веднъж успех! newsm17

# 26
  • Мнения: 4 306
Ти остави женицата..., дет записва часове. Предполагам дори не е разбрала, какво си й обяснила.
Обади му се на мобилния. Щом го дава по визитките, значи не е проблем, че ще го притесниш. Аз докато чаках имаше едно такова момиче, което се беше уговорило лично с него и го нямаше в дневния списък.
Феталната при Марков беше 60 лв.

# 27
  • Мнения: 54
Защо не отидеш направо пред кабинета на някой от тези доктори - като се помолиш на вратата - кой ще те върне!!!А ако посмее - лошо му се пише- ще го вкараме във всички черни списъци - да му мисли.

# 28
  • Мнения: 134
съгласна съм с момичетата , отиваи направо няма какво да има се обесняваш по телефона , аз така когато имах болки до припадък отидох в първия срешнат кабинет (Частен) не помня името но това не е важно става дума че там жените като ме видяха разревана почнаха да викат на тая дето беше вътре да излиза че имало спешен случаи ,така че върви никои няма да те върне,УСПЕХ ти желая и не се шашкаи,ние сме с теб

# 29
  • Мнения: 912
Благодаря Ви страшно много за подкрепата, много сте мили, сладки и отзивчиви Hug Blush Heart Eyes Наистина така ще направя-отивам още утре. Освен да звъня на мобилния на д-р Марков и да се надявам точно той да звънне, друго не ми остава или да чакам veni-b да потвърди за часа си, тъй като с Доц. Томова се свързах и тя каза, че няма проблем за утре, но трябва да се разберем допълнително между 9 и 13ч утре. Дано да може да стане тази размяна. От БХС резултатите излизат след 10 дни, нали, ще умра от притеснение дотогава, ако трябва и в провинцията ще пътувам, ако има някой специалист, който да ме вземе по-рано. Доколкото разбирам от Вас, не е толкова до апаратурата, ами до специалиста, който може да вижда нещата и на 2Д.

Общи условия

Активация на акаунт