Житна диета

  • 119 716
  • 522
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 958
ina15, супени Hug, на мен са ми много и слагам една в тенджерката с житото, а останалите с чай  Peace
Ох, мацки, зарових се и не можах да открия къде четох, че се посварява житото 10 минутки, ooooh! ако ви е вкусно накиснато правете го така, със сигурност е най-добре сурово, има и други варианти в нета, има и с грухано варено жито, кой както си реши за правилно този вариант да си направи, дори според някои не му е сега времето, а само през февруари, но аз си мисля, че това, което правим е много хубаво и страхотно пречистване и момента с постите е точното време, така че много се радвам, че започнах и ще си правим компания в следващите дни Hug

# 376
  • Мнения: 6
Най-добре е да не разтваряте меда във водата, а да го ядете с лъжичка, която ще поставяте на горната част на небцето. Като отпивате от водата, медът постепенно ще се разтвори и ще се усвои по-добре. Чрез този начин на хранене вие ще захраните мозъчните си центрове с хранителни вещества, усвоени в устата, а не чрез стомаха. - това е цитат от сайта по-горе
Меда и орехите може да се смесят с житото а може и отделно. Както ви харесва. Имате правото да експериментирате поне 10 дена  Wink

# 377
  • Мнения: 320
Тази диета я правих преди 2 месеца, като за седмица свалих 8кг. През цялото време имах стомашни проблеми, но по-голям проблем се оказа, че по средата (между 3,4 ден от започването) се появи и смущаващо гадене. Издържах 7 дни. Незнам дали тези проблеми са вследствие неточното прилагане - аз варях житото (не съм го мерила точно, приблизително около 1 чаена чаша) и към него прибавях орехите и меда, а отделно хапвах по 2, 3 ябълки дневно. Наистина свалих килограми и то видимо, но в последствие ми беше трудно захранването. Нямах апетит и ми се гадеше от почти всичко. Около месец след това започнах да се храня нормално без смущения. Хубавото е, че повече не съм качила нито грам - теглото ми е заковано от месец, въпреки, че има какво още да се желае. Дали да не направя втори курс с вас????

# 378
  • Мнения: 6
dona_korleone - аденето може да е от чистенето на токсините. А захранването наистина е трудн. По-трудно дори от самия режим. Важното е, че не си върнала кг. Ако имаш желание - опитай с нас  Hug
Аз пия много вода. Знам, че така трябва, но се чувствам като плондер  Thinking

# 379
  • Мнения: 320
dona_korleone - аденето може да е от чистенето на токсините. А захранването наистина е трудн. По-трудно дори от самия режим. Важното е, че не си върнала кг. Ако имаш желание - опитай с нас  Hug
Аз пия много вода. Знам, че така трябва, но се чувствам като плондер  Thinking
Да може и да си права (относно гаденето) - виж за това не съм се сетила. Трябва още 3,4 килограма да сваля за да върна моминското тегло, но те се оказват най-трудни, да не кажа невъзможни. Стигам до едно положение и нещата се закучват. Но решението е взето - ще направя втори курс с вас (заедно ще е по-лесно). Само, че ще го започна в понеделник - трябва да набавя всичко необходимо. Оффффф заедно ще сме си опора.

# 380
  • Мнения: 916
dona_korleone , какъв резултат само! ShockedТова си е доста стимулиращо... Mr. Green А какви бяха стартовите ти кг-ми?

# 381
  • Мнения: 1 149
Много хубава тема.Утре ще си набавя продуктите.
Дали ще е късно ако започна сега newsm78

# 382
  • Мнения: 305
Леле, колко станахме много! Супер  newsm74

Аз си го варя житото защото като не е добре сварено ми подува много стомаха. Слагам си вътре орехите, лъжица мед, малко канела за вкус, а ябълките ги хапвам отделно. Зле съм обаче с водата.
Не знам нищо за захранването обаче.  Петинка, Дона, ще разкажете ли малко повече  Praynig

# 383
  • Мнения: 6
bonni - прочети сайта дето съм посочила на предната страница. Ангелската супа е супер /особено след 10 дена жито  Simple Smile /. На мен много ми хареса макар че си мислех че ще е гадна. Нищо подобно. Страхотна е даже съм си я правила и друг път без да съм в режим. За захранването - като всяко друго - постепенно, от всичко по малко като се започва със зеленчуци, после варива и накрая месо и млечни. Ще прегледам зя по-прегледно захранване и пак ще пиша. Имам 10 дена Wink
Стискам палци на всички  Hug

# 384
  • Мнения: 40
От утре на житце (може би само една седмица newsm78 - едва ли ще издържа повече) Party

# 385
  • Мнения: 487
Здравейте момичета,от вчера ви чета,искам да направя и аз една десетдневка,но незнам дали няма да е късно от утре ако започна  newsm78 правилно ли съм разбрала,100гр. жито на ден ,три ябълки на ден ли,и за меда не ми стана ясно 3 супени лъжици на 1кг. жито такали,ще съм ви благодарна ако ми отговорите   bouquet

# 386
  • Мнения: 958
Здравейте, момичета HugВече отчитам първия минус, дано така докряй да върви, гледам много сме, радвам се, така е по-веселоМацки, и аз първия път като я правих свалих 9кг за 10-те дни, четох си сега писанията в началото на темата WinkСлед това за захранване се дава ангелска супа, но аз си направих зелева, за да е по-лекичка и още по-диетична LaughingИ тъй като и сега има доста време до края на постите след 10-те дни жито смятам да си направя две седмици на зелева супа, постен вариант, в дните с месо замествам със соеви продукти , просто ми писна да ги побутвам нагоре-надолу тези кг и съм решила да ги сваля съвсем до целта този път, след това за задържането съм си изработила план, но има време дотогава Peace
Цветомира, здравей, добре дошла ако решиш да се присъединиш HugНе е късно дава се три дни след пълнолуние, утре май е точно трети ден newsm78За меда, три с.л. на ден, разпределят се така три пъти на ден хранене 30г жито,3ореха,1с.л мед и една ябълка.Аз съм избрала да си забъркам житото с орехите и една лъжица мед, защото иначе ми е много сладко и направо не се яде #CrazyА останалите 2с.л си ги добавям само с орехче или в чай.Хапвам си от житото през целия ден по лъжица-две всеки път като ми прегладнее и така дори снощи ми остана почти 1/3 от житото, а ако го ядеш на три приема някак си по огладняваш, а идва много наведнъж.То така звучи малко, наистина си е малко, но засища и изглежда стомаха се свива  Peace

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 09:33 от jedira

# 387
  • Мнения: 487
jedira благодаря за бързият отговор   bouquetот утре съм с вас,днес ще си набавя житото и орехите,ябълки и мед имам в къщи,успех и много минуси момичета  Peace

# 388
  • Мнения: 4 344
здравейте и от мен!
добре дошли на новите! Hug
jedira ,честито за кг!това е чудесно!действа много стимулиращо...аз няма да се тегля(пред мц съм),ще оставя за на края..
вие пиете ли кафе,чай?
слънчев и успешен ден на всички! Peace

# 389
  • Мнения: 487
Ох момичета до сега обикалях и не намерих не грухано жито,ще правя  грухано,и мен ме интерисува въпроса за чая и кафето,може ли или не  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт