Житна диета

  • 119 678
  • 522
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 147
Здравейте житни момичета Simple Smile
Следа темата с интерес  Hug
... макар, че съм правила 4 - дневна житна и зная, че има ефект -3, сега се чудя дали да не се включа за 3-4 дни newsm78 ooooh!
За пшеницата(жито), то точно грухана се продава Peace

# 46
  • Мнения: 110
ако прочетете в началото на темата ще разберете че НЕ, не може грухана пшеница......................................
има много житни варианта (чукнете в гугал) , но този НЕ Е С ГРУХАНА ПШЕНИЦА!!!!
виждам че линииките ви са помръднали, ссссссуупер    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 47
  • Мнения: 122
Привет и от мен, аз приключих с диетата, просто защото свалих всичко което исках 5 кг от събота до днес, сега трябва да мисля за захранването .... В интерес н истината на кантара се виждат тези минуси, а като сантиметри предполагам, че ще се покаже резултата след около седмица.
Продължавам да следя темата ...

# 48
  • Мнения: 916
 Hug
Днес реших и аз да се подготвя за диетата, но нямаше жито за покълване Tired и продавачката ми каза да взема ръж за покълване...той даже бил по-диетичен. Thinking
Дали става според вас?
  bouquet

# 49
  • Мнения: 958
Здравейте,житенки!
Аз днес отчетох пак -1кг  newsm44 newsm68  bigdance2 ,даже веднага си местя линийката  Grinning
zzz@2,продават за покълване на много малко места,в диетичните магазини,опитай се да намериш такава  newsm78
dudy Hug
tannia_4,много се радвам,че си постигнала целта си,сега внимавай със захранването,прави го толкова дни,колкото ти беше диетата,а за кг и обиколки,ти няма май откъде да сваляш толкова големи обиколки,затова сигурно не откриваш разлика Hug
f1ST14ka,не можеш ли да си поръчаш,аз си поръчах в нашия диетичен магазин и ми докараха след няколко дни,а дотогава я прави с ръж,не виждам нищо лошо и на ръж да я направиш,стига да е за покълване  newsm78

# 50
  • Мнения: 268
Здравейте момичета!
Днес отчитам - 600 гр. А за утре се надявам за още един кг., като гледам как се движи jedira , защото аз за сега вървя по стъпките й  Wink
tannia_4 Чудесно е, че си постигнала желанато! Успешно захранване и поддържане на постигнатото!
zzz@2 хайде при нас!
f1ST14ka като за начало е ок! После ще си намериш жито!
vodka_s_led аз си изяждам всички 100 гр. житце за деня + 4 ореха и понякога ябълка.
Весел и усмихнат ден от мен!  bouquet

# 51
  • Мнения: 533
Момичета, аз днес се опулих на кантара, бях почти 50кг, което не ми се вярва, след като не съм си променила режима, даже имаше стрес и по-малко хапване ooooh! Възможно ли е да е от МЦ? Мисля да започна в такъв случай с житната още утре, че ще имам повече време за подготовка Peace Какви са ви резултатите засега? Аз няма да издържа повече от 3 дни мисля Embarassed И нещо за захранването да споделите, моля Hug

# 52
  • Мнения: 268
Sladune   Hug
От МЦ-то са килограмите. На мен ми се изцопаха 3 отникъде, при условие, че намалих храната. След това от първия ден на житната ми паднаха 3, като ми беше приключил МЦ-то 3 дни преди това.
Ако издържиш 3 дни, ще можеш и повече!
Много тройки станаха в този пост...

# 53
  • Мнения: 2 147
Успех момичета, мисля да се включа с една тройка Simple Smile (от понеделник newsm78) Hug

# 54
  • Мнения: 1 424
Здравейте,момичета  Grinning
Много ме надъхаха вашите резултати и от днес се присъединявам към групата ви  Grinning  Ще се опитам да направя 5 дни  Peace
Успех на всички   bouquet

# 55
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Здравейте. Поздравявам авторката за темата   bouquet.  Засега само ви чета и се радвам на резултатите. И аз се интересувам от захранването след режима. Пожелавам ви хубав  и усмихнат ден  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 12:16 от Danielka1

# 56
  • Мнения: 110
момичета знаете че не правя режима (но ще го направя де) , но не мога да не пиша, толкова ви се радвам дет се вика вие получавате 2 в 1 духовното

 и светскот  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet,
 прочистване на душата и на гадните килограми.

# 57
  • Мнения: 958
mimi@avi,браво за сваленото,аз очаквам вече да не сваляме по толкова много,но ако продължим-още по-добре  thumbsup
Danielka1,dudy  Hug
vodka_s_led,добре дошла,миличка,ще се радвам да те "виждам" и тук bouquet
zzz@2, Sladune,чакаме ви за колкото и да решите  Hug
За захранване мога да ви предложа 2варианта,който си изберете:
Първия вариант е захранването от плодолечението на Лидия Ковачева,като първия ден се вкарва плод,който не сме хапвали досега,може да добавите и морковче,втория ден още някакъв зеленчук,листо зеле,да речем,третия ден картоф,пасиран във вид на крем-супа,може ангелска супа с картоф и морков,четвъртия-1лъжица кисело мляко,петия се включва и сиренце и т.н,като като всеки ден постепенно се добавя нова храна,олио чак след 3-4ден,сол-след 4-5,месото накрая,след като изтекат 10-те дни захранване Peace

Аз миналия път като правих диетата понеже пак бяха пости ,и пак бях на диета,направих захранването само на плодове и зеленчуци,типа на захранване след гладуването на Лидия Ковачева,само че без картофена супа(не ща въглехидрати) и кисело мляко(нали постя,такова не ям),целта е количеството и разнообразието на храни да се увеличава постепенно,за да не се шокира стомаха изведнъж Peace И понеже не е кой знае какво увеличение на храната тогава продължих да си отслабвам и по време на захранването  Wink

Не мога да ви опиша колко се радвам,че ви харесва диетата,в началото като почнах си мислех,че ще си я правя сама,обичам ви  Peace
 Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart

# 58
  • Мнения: 533
Привет отново Hug
Да споделя, знам само един магазин на Шишман за диетични храни, където бих могла да намеря не-грухана пшеница. Но ако няма, какво да взема newsm78
Може ли да споделите също дали има видима промяна в кожата на лицето ви, защото на мен ми се образуват малки пъпчици напоследък и се чудя от какво, като си се храня доста здравословно newsm78 Та с житцето може и да се очистя с повече късмет Hug
Идеална кожа имах само като бях принудително на зеленчуци и плодове Rolling Eyes

# 59
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Мъкаа, обиколих всички знайни и незнайни търновски здравословни магазини, чак във вторник щели да им докарат пак от житото. Ами дотогава само ще ви чета и подкрепям Peace

Общи условия

Активация на акаунт