Декември чука на вратата, а бебчетата вече гукат във кревата!

  • 9 850
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
На всички бебета родили се тези дни, желая здраве, щастие и безоблачен живот, а на техните родители много любов и търпение да ги отгледат!

# 16
  • Мнения: 366
Честито, Софи! Да ти е жив и здрав мъничкия мъж! А ти не се притеснявай, възстановявай се и събирай сили. Пиши и тук, когато можеш.  Hug  Hug и за Лъчко!

# 17
  • Мнения: 1 065
Софи, честит ти момък! Да порасне бързичко и по- скоро да сте си у дома!  newsm51

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 61
sofilinа, ЧЕСТИТ ТИ МАЛЧУГАН !!!   smile3525 smile3525  smile3525

ЛЪЧКО да пораства бързо и да се гушкате в къщи !

# 19
  • София
  • Мнения: 1 078
Лелее, колко бебета Grinning

Честито на Клер, Поктор и Софилина за малките сладурчета, две принцески и принц! Да са ви живи и здрави, много късметливи и обичани от всички!!!

# 20
  • Мнения: 482
Софилина, честито момченце! Бързо възстановяване и на двамата!

# 21
  • Мнения: 630
ЧЕСТИТИ ПРЕНЦЕСИ НА КЛЕР И ПОКТОР
ЧЕСТИТ ЮНАК НА СОФИЛИНА
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА, ДА ВИ РАДВАТ И ДА СЕ ГОРДЕЕТЕ С ТЯХ



Страхотно - колко много бебета!

Орлин - справяш се идеално! Мерси за прекрасната темичка /от торбата с изненадите - нали?/

Честит рожден ден на ohcaroline. Много щастие, здраве и незабравими мигове с любимите хора  bdbaloni

Скорпи - нещо важно според мен - протектор за матрак, че колкото и да са добри - памперсите понякога пропускат!



# 22
  • Мнения: 57
Софи,честито!Желая на Лъчко да е жив и здрав и бързо възстановяване на двамата!  bouquet Орлине  smile3501

# 23
  • Мнения: 114
Искам да честитя на мама Ива,Клер,Поктор,Катюша и Софилина.Да са ви живи и здрави малките слънчеца,и много радости ви носят в живота.Нека да растат здрави и щастливи и късмета и любовта да върви до тях ръка за ръка.

Софи-пожелавам ви бързо възстановяване.
Тати Орлине-поздравления за новата темичка.Справяш се чудесно,но ние и никога не сме се съмнявали ,че заместника на Ивето няма да е достоен.И искам лично да те поздравя за малката принцеска.Много да ви радва.Междо другото-много ми харесва името й,а и не само името й -голяма сладуранка е.
Голяма красавица е малкта Рияна
Аз вчера бях на ултрасаунд и видях моята патиланка.Не се спря да се мърда,беше малко срамежлива(на майка си прилича  Wink),не и скаше да си разтвори кълките да покаже какво има между краката си  Simple Smile.Показаха ми отблизо личиценцето й-не спря да ми намига и да ми се плези  Laughing.Тежи цели 3,00 кг(+,- 25%).Искам да попитам не е ли малко големичка за седмиците в които съм.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 409
Софилина да ти е жив и здрав бебока! Бързо да наддава и да те радва всеки ден!  Hug

xixi ами то разлика 25% са си 750 гр. така че всичко е наред!

# 25
  • Мнения: 42
СОФИЛИНА ЧЕСТИТ ЮНАК! БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ДА СЕ ПРИБИРАТЕ В КЪЩИ!   bouquet

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Честито на Софилина!Да са здрави и много щастливи с  малкия Лъчезар![color=red][/color]Бързо възтановяване на мама!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 626
Привет момичета!

Честито на Поктор, Клер и Софилина! Да си ви живи и здрави бебетата и скоро да се включите отново в нашите редици!

# 28
  • Мнения: 42
Честито на мами Клер, Поктор и Софилина!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Да са ви живи и здрави бебоците и много да ви радват!!!
Софи, стикам палци в скоро време да сте заедно с твоя малчуган и да се нацелувате донасита!!!!
Честит празник и на всички именички, много здраве и любов и по едно пухкаво бебе за Коледните празници!!!

# 29
Леле, момичета колко съм изпуснала..... вече колко бебчета има....
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ И ТАТКОВЦИ!!!!  ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА, ДА ГИ РАДВАТ, ДА ГИ СЛУШАТ, ДА РАСТАТ СИЛНИ И УМНИ.

Общи условия

Активация на акаунт