Коледни звънчета пеят, на АПРИЛКИ усмивките греят

  • 9 148
  • 309
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 56
ΜSBILT искам да ти вдъхна малко кураж и надежда.....то4но преди една седмица като бях на преглед при моя генеклог...тои ми обесни за дефекта на коремната стена 4е е ле4им оперативно след раждането на бебето.Каза ми 4е им пребирали 4ревцата в корем4етата и ги затваряли.Моят доктор е половин грък и живее тук в Гърция. Незнам дали тук имат по напреднала технология,но само факта 4е каза 4е има надежда е достатъ4ен.....моля те потарси още мнения от доктори преди да направиш каквото и да било.....моля се моя доктор да има право и в твоя слу4аи.Много кураж и късмет ти пожелавам...ако мога да ти помогна с нещо не се колебаи да се свържеш с мен

# 61
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Ей, софиянки, много сте хубави на снимките. И едни такива сладки коремчета, пу-пу, да не ви е уроки!  Hug

# 62
  • Мнения: 2 531
Marinela flo , никое дете не заслужава такава съдба! Мисля че msbilt  сама ще реши най добре, но това е моето мнение, съжалявам!

# 63
  • София
  • Мнения: 289
Добро утро Simple Smile

Ясмина благодарим Simple Smile Хайде скоро и вашите снимки в албумчето Simple Smile

Ох и мен не ме рита всеки ден, вчера почти не съм усетила бебо.....то аз и не съм много сигурна какво точно усещам ама .....Simple Smile

Хубав ден на всички Simple Smile

# 64
  • Мнения: 370
Ясмина  newsm51 за страхотното оформление на седмичните темички,за статистиката аз съм от гр.София,на 28г.,втора бременност.
Мастуб Praynig Praynig Praynig Hug
Приятна седмичка на всички момичета! Hug

# 65
  • Мнения: 2 751
Емма, направо ме разби с това изказване за момчето  newsm78 Аз очкавах да пишеш нещо ужасно и настръхнах! Както и да е....важното е детето да е добре, нали?
А по повод робота: аз си купих робот на Мулинекс със всички функции и съм много доволна  Peace

За ритането-нормално е да не рита-Калоян почти не ме риташе. А това сега ме скапва от ритане  Mr. Green

msbit, мила, стискам палци с цялото си сърце!!!!!!!!!!!! Praynig Praynig Praynig Praynig

# 66
  • Мнения: 410
добро утро и от мен.да ви се похваля-снощи вече се вижда бебо като ритка.като си загледам стомаха и стават като комбалчета там където ритка.много е готино Heart Eyes.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 3 249
добро утро и от мен.да ви се похваля-снощи вече се вижда бебо като ритка.като си загледам стомаха и стават като комбалчета там където ритка.много е готино Heart Eyes.

Ася, а дойдоха ли резултатите от амниото? Айде казвай, да не те мислим.  Hug

# 68
  • варна
  • Мнения: 147
Здравейте!Най-после и аз да се включа.Ясмина,както винаги страхотно си се справила,а идеята за статистиката е чудесна!Благодаря ти,че ни караш да се чувстваме добре с това,което правиш за нас!
Емма,не се разочаровай толкова за момчето-аз пък исках момче,а се оказа момиче.Каквото и да е ,да е живо и здраво.Другото ще е момче Simple Smile.колкото до робота-аз имам такъв и съм много доволна.
Msbilt,радвам се,че не си се предала,дано надеждата ти се оправдае и скоро да имаш добри новини!С теб съм,стискам палци! Hug

# 69
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Добро утро!
Имам един въпрос - до колко полезно е да се яде мед по време на бременност. Аз съм му голям почитател и почти всяка сутрин си закусвам филийка с мед и масло. Но дали не е много за бебчовците? Зная, че до годинка не им се дава мед на децата, поради риск от алергии.
За ритането на бебоците - точно ритничета ли усещате, не са ли още малки за такива силни ритници, каквито описвате. Аз си го усещам бебчо, но чак пък ритници - не мога да кажа.  newsm78

# 70
  • Мнения: 134
добро утро!!!
Kalli къде се загуби?
По повод робота аз маи съм единствената недоволна  newsm78 то с него не можеш да направиш бистър сок за бебе в началото  а после закакво ти е то вече и пасирани плодове може да яде по късно.Моя само прах събира в нас,пасатора ми беше много по нужен от робота.

# 71
  • Мнения: 2 751
добро утро!!!
Kalli къде се загуби?
По повод робота аз маи съм единствената недоволна  newsm78 то с него не можеш да направиш бистър сок за бебе в началото  а после закакво ти е то вече и пасирани плодове може да яде по късно.Моя само прах събира в нас,пасатора ми беше много по нужен от робота.
Ами, нещо изпуснах предната тема  Confused Пък и вие сте се срещали, аз съвсем не съм знаела  Rolling Eyes

Доволна съм от моя робот, но при всички положения, трябва сока да мине през марля в началото. Но аз и до ден днешен си му цедя плодове. Освен това го ползвам за 100 други неща в домакинството-режа зеле, моркови; кълцам месо, правя си доматите (зимнината) с него; режа лук, магданоз, ядки, правя шейкове, цитрусови фрешове, сокове...Много ми е удобен.  Peace

# 72
  • Мнения: 4 312
Milenni, не знам доколко е полезен медът, но аз си хапвам поне два пъти в седмицата. Много ми се услажда, а и преди рядко се сещах за него. Мисля, че щом майката няма алергия към него, той се усвоява и стига и до бебовците.
Емма, и аз се стреснах от постинга ти. Давай го по-леко, момиче! Идвам от проблемно забременяване и мога да ти кажа, какъвто и пол да е - детето е дар Божи!

По повод уредите: аз имам пасатор и сокоизтисквачка. Малко ми е трудно да си представя как ще я мия, след всяко сокче  ooooh!. За сега мисля, че не е нужно да купувам други уреди.
А за ритниците, в повечето случаи при мен е като спазми, но от два-три дни, виждам и че коремът ми потрепва при по-силните "врътки" на малчовците.

# 73
  • Мнения: 134
добро утро!!!
Kalli къде се загуби?
По повод робота аз маи съм единствената недоволна  newsm78 то с него не можеш да направиш бистър сок за бебе в началото  а после закакво ти е то вече и пасирани плодове може да яде по късно.Моя само прах събира в нас,пасатора ми беше много по нужен от робота.
Ами, нещо изпуснах предната тема  Confused Пък и вие сте се срещали, аз съвсем не съм знаела  Rolling Eyes

Доволна съм от моя робот, но при всички положения, трябва сока да мине през марля в началото. Но аз и до ден днешен си му цедя плодове. Освен това го ползвам за 100 други неща в домакинството-режа зеле, моркови; кълцам месо, правя си доматите (зимнината) с него; режа лук, магданоз, ядки, правя шейкове, цитрусови фрешове, сокове...Много ми е удобен.  Peace
Нищо следващия път няма да пропускаш,ще вземеш и Калоян , SLADKA MAMA обеща и тя да доведе Боби,и ще има и дечица повече че на Сашко му беше скучно въпреки че беше много послушен!!! Александър сок от плодове не иска !Яде иначе всичко(плодовете) но на сок не,незнам защо newsm78

# 74
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Айде Добро утро и от мен.   Hug
И при мен бебка нещо се укроти . Миналата седмица направо си ме риташе , а от миналия дена само някакви слаби усещания , дори не знам дали е тя или аз си внушавам.  Thinking
Аиде хубав и усмихнат ден.

Общи условия

Активация на акаунт