Убивали ли сте живо същество през живота си

  • 10 834
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Наскоро убих гущер с вилица, беше влязъл през входната врата, а сме на 7 етаж.

# 61
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не съм убийца аз. И месо рядко ям даже.
П.П. При баба и дядо в Бургас живеше едно мъничко гущерче. На терасата (бяха на пети я етаж).

# 62
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
daffodil, убила си късметче.
Като живеехме в Ямайка постоянно си имахме домашен любимец, някое гущерче, дори не бягаха.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ох, това обяснява някои неща. Как да се реванширам на гущерите?

# 64
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
...Те са отгледани за това. Някой замислял ли се е дали пандите щяха да са изчезващ вид, ако ги ядяхме?

Чудесна идея.
Ресторантска верига "Вкусната Панда" спасява популацията на патрона си.

Оле!

# 65
  • Мнения: 4 585
Стига бе, всички се изкарахте почти вегетарианци. В сравненше с вас съм сериен убиец на беззащитни домашни животни. Няма нищо по-хубаво от мразовита зима, печка на дърва, пресен свински кебап с лук на едро и червен пипер на сач. И червено вино де. Нутрия не съм ял.

# 66
  • Мнения: 118
Веднъж изхвърлих от 7 -ят етаж един котарак ,който ме одра без причина . Това брои ли се , при положение че той оживя?

# 67
  • Мнения: 6 997
Не, аз съм от тия, които местят охлювите и червеите в дъжда на места, където няма да ги настъпят.
Месо си ям Grinning
Обаче примерно, не мога да си представя да ям морско свинче (казвам го, защото в Перу ги ядат). Т.е, ако домашният ми любимец беше заек или папагал - най-вероятно нямаше да мога да си представям да ям заек и пиле...

# 68
  • София
  • Мнения: 228
Никога. Или поне от съзнателния ми живот насам. Това е нещо ужасно и неприемливо за мен. Жал ми е дори за риба изхвърлена на сушата. Посягала съм обаче на хора, причиняващи умишлено страдания на животни. Бих и убила такъв изверг, ако не трябваше да го лежа после.

# 69
  • Мнения: 3 674
Не съм убивала животно...и няма да го направя no  Иначе съм убивала  досадно насекомо ...като конска  муха... Mr. Green  Ама едва ли съм единствената... Joy

# 70
  • Мнения: 6 039
убивала съм разни насекоми

# 71
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Безброй невинни мушички.....докато карам Mr. Green

# 72
  • Мнения: 3 674
....и хлебарки съм мачкала с чехъла...  Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 3 760
Наскоро убих гущер с вилица, беше влязъл през входната врата, а сме на 7 етаж.
Shocked Надявам се, че се шегуваш?!?  #Crazy


Убивала съм хлебарки - напълно съзнателно. Също комари (женски). Не изпитвам угризения, но и съм ги убивала по бързата процедура.
Убивла съм и други животни, по други причини - риби, мишки, плъхове; клала съм кокошки... Винаги с отвращение към отнемането на живот, но това не ме е спирало да ги ям (ако са ставали за ядене).
Надявам е в следващия си живот да съм достатъчно възвишена за пълно вегетарианство.
Не приемам  убиването на животно просто така - защото те е страх или нямаш какво да правиш. Приемам когато е за храна или с хигиенна цел, стига да не се вманиачаваме...
Когато не желая да съжителствам с някоя твар - изхвърлям я (учтиво), а не я убивам.

# 74
  • Мнения: 966
....и хлебарки съм мачкала с чехъла...  Rolling Eyes

и аз  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт