Вярвате ли че има хора,които изпиват положит ни енергия?

  • 2 927
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 983
Не вярвам в такива неща...Това е самовнушение според мен  Thinking

# 16
  • Мнения: 468
Не, не вярвам! Само да ме чуе сестра ми  и bash ! Тя не само вярва, но дори лекува уроки, може и по снимка smile3521

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Само да ме чуе сестра ми  и bash ! Тя не само вярва, но дори лекува уроки, може и по снимка smile3521
hahaha
ама ти май много, много не вярваш Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 1 750
Вярвам, че децата са много по-чувствителни от нас, нервната им система не е завършена и зряла както на възрастните и може би затова усещат повече от нас. Знам ли. Вярвам и в това, че има хора, които с негативността си са способни да ти скапят деня. Но пък зависи и до каква степен самите ние се поддаваме на това влияние. Енергии - по-силните надделяват.

# 19
  • София
  • Мнения: 790
Вярвам и познавам няколко такива, но от единия няма как да се отърва, защото ми е свекърва. Много ме напряга и изцежда психически, въпреки, че се държи дружелюбно  Crazy.

И при мен е така  Sad
Вярвам че има такива хора.... за съжаление. Просто те изцеждат....

# 20
  • Мнения: 5 393
Вярвам,че има и даже живея с един такъв Sad-съвсем сериозно.Добре,че не се отразява на детето, но на мен и мъжа ми...... ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 7 190
Не, не вярвам, че има хора, които "пият" енергия.
По-скоро има негативни хора - в случая, който е описала авторката на темата, очевидно гостите са търсили кусури, не са обичали деца, и въобще явно са били не особено приятни типове.
И понеже емоционалното начало е силно развито у децата, според мен по-точно улавят именно такива нагласи.

# 22
  • Мнения: 1 217
И аз вярвам,че има такива хора.
Имах една съученичка,ей силите ми изпиваше през деня.
Кагото правихме погачата на Калоян,като си тръгнаха гостите,като ревна това дете ooooh!
Но аз му правя така-паля няколко кибритени клечки и ги хвърлям във вода и после измивам лицето.
Ако клечка потъне значи  е погледнато с лоши очи.
Еми ако щете вярвайте ама детето млъкна на секундата и се успокои.
И друго правя,научено от майка.
В някакъв съд с вода изплаквам прибори за хранене.Бройката е според членовете на семейството.
И това също ни е помагало. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Вярвам, че има "енергийни вампири", да. Случвало ми се е да общувам с подобни хора, след което се чувствам като парцал.
А че децата усещат хората, спор няма.

# 24
  • Мнения: 1 367
Не знам дали се наричат точно енергийни вампири,но определено има хора,които ме уморяват адски при общуване с тях.Бях пускала подобна темичка преди няколко месеца.Една съседка,която аз не понасям /а май чувствата ни са взаимни/не знам защо неочаквано един ден ми цъфна на вратата,идвала на бебе.За протокола-стара мома без деца,от тези,нисичките хора.Чувствах се много странно и неприятно,докато беше у нас,изхвърлих подаръка,който беше донесла.Страшното стана през нощта.Синът ми пищя така,както не го бях чувала да пищи.Е,как да не вярвам? #Crazy

# 25
  • Мнения: 3 069
Да, вярвам и знам, че ги има!
Още повече се утежнява положението когато живееш с такъв човек.Усещам го като, че ли ми изсмуква цялото щастиеftp://

# 26
  • Мнения: 4 496
Да, вярвам, въпреки, че не съм се срещала с такива хора. За моя радост де. Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 897
Не, не вярвам.
Има хора,с които ми е трудно да общувам и контактуването с тях ми се отразява отрицателно и ме изтощава емоционално.
Но чак пък 'енергийни вампири' и 'изпиване на положителна енергия'... newsm78

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 09:50 от Ulia

# 28
  • София
  • Мнения: 1 603

Просто има хора, с които общуваме трудно- разни нерваци, тъпаци и др. подобни, което пък ни натоварва или даже изкарва от равновесие.
Та каква положителна енергия да имам, като съм яхнала метлата???

# 29
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
И АЗ ВЯРВАМ НА ТОВА.НА МЕН СЪЩО МИ СЕ СЛУЧИ НЕЩО ПОДОБНО.СЛЕД КАТО СИ ТРЪГНАХА НЕЛИТО ТАКА ПЛАКА ГОРКАТА.ТАКА СЕ УЧУДИХ ЗАЩО ЕЙ ТАКА ЗАРЕВА С ПЪЛНО ГЪРЛО,БЕЗ ДА МОГА ДАЯ УСПОКОЯ.МИНА МИ ПРЕЗ АКЪЛА ЗА ТОВА,НО ЯВНО НЕ СЪМ ИСКАЛА ДА ПОВЯРВАМ.НО ЩОМ ПРОЧЕТОХ ТАЗИ ТЕМА ЗАПОЧВАМ ДА МИСЛЯ ДРУГО...

Общи условия

Активация на акаунт