Бебета ЮНИ - 5

  • 12 852
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 13
Да, точно такива са bleu. С някакъв мек еластичен плат и връзка от горе

# 226
  • Мнения: 90
Моите са с ластик отгоре,който може да се регулира
и самия джинсов плат е еластичен, което е много добре-като клякам например,не опъва
и освен това има мегдан да ги нося и като кача още на кълките и дупето,ако е писано Praynig

# 227
  • Мнения: 176
Добрютрооо! Много сте писали! Май скоро и аз ще се пусна по магазините за бременни, уж ми беше добре, но тази неделя (след 3 дни неходене до тоалетна, с извинение  Embarassed) просто не можах да си закопчея нито едни дънки/ панталони и си седях вкъщи по анцунг! Надявах се още поне 2-3 седмици да изкарам нормално, ама тоя гаден запек явно няма да ме остави и трябва и аз да се разширявам в ластични дънки и джинси  Sunglasses.  Само дето дънките за бременни които неотдавна гледах бяха не с парче и връвки/ ластик, ами просто много плитки отпред, и широки. Тоест, трябва да ми се държат единствено на дупето, което много странно ми се струва  Thinking.

In4oka, много кофти, аз бях със запушен нос първите 2-3 седмици от бременността и се побърках просто, а на теб сега сигурно ти е още по-кофти - за запушен нос баба ми какво ме караше да правя - слагахме малко захар в тиган на котлона и като започнат да излизат парите, да дишам. Вярно помагаше, но е супер гадно - не го препоръчвам освен в най-най-най-краен случай, ако нищо друго не свърши работа. Дано вода и сол да помогнат! Надявам се не трябва да ходиш на работа.  Hug

offioly, е това е, как хубаво сте си спестили всички сватбени ядове (в един момент точно в това се превръщат сватбените вълнения, мен ако питате). Ние "планирахме" сватба от Щатите, тоест, разчитахме на родителите (разбирай свекърите, защото те са свикнали да командерят и майка ми не можеше и гък да каже  #Cussing out) и като се прибрахме седмица преди сватбата трябваше всичко да "раз-организирам" и да организирам наново. Не се мина без караници, но пък лесно се забрави - сега за сватбата си спомням с умиление  Crazy.

В тоз ред мисли, прекрасен сватбен ден на geneva2008!   bouquet

Ще се разпиша и аз в албумчето, но май ще е довечера, че след малко трябва да отивам на работа.

# 228
  • Мнения: 533
Здравейте момичета  Hug
Гледам за бременни придобивки си говорите  Laughing Аз все още се събирам в няколко панталона и ще изчакам с покупките, но чудя се на фирменото парти какво по-елегантно да облека  newsm78
In4oka, аз съм питала лекар за хремета, каза ми, че мога да използвам капки за нос Pinosol, билкови са и действат много бързо, преди това бях пробвала сок от лук, няма такава гадост, имах чувството, че ще умра!

Момичета, да ви питам за фолиевата киселина, че забравих да попитам д-ра, до кога се пие, до третия месец, нали?

# 229
  • София
  • Мнения: 873
здравейте и от мене бъдещи мамчета:)
аз да не дърпам дявола за опашката ама днес съм доста добре.
само малко ми е ниско кръвното и ме боли главата от време на време.

някой питаше за свалените килца от началото на бремеността. и за съм с 3 килца на долу.както каза масажиста ми сега съм в най-добрата си форма. дай боже после да не кача всичко за отрицателно време. мисля че е нормално да посваля малко просто защото не ми се яде както преди. и не ми се ядат мазни и сладки неща а преди ги обожавах особено сладкото разбирай шоколадовото. и сега се наяждам от доста малко като количество а и гледам да ям повечко плодове заради витамините че аз лесно се разболявам а сега си признавам това е единственото което ме тревожи много много. пиех до преди известно време Цитросепт ама нещо го спрях.сега го пия от време на време като се паникьосам че се разболявам.

аз в началото на януари ще имам пътуване до Италия с кола.ще ходиме на ски. и малко ми е притеснено.доктора каза че за сега няма проблем. ама мене малко ме панират от разви страни. все пак това са си 1800 км. е минати на два пъти де с нощувка по средата. и все пак.... на някой предстои ли му такова дълго пътуване? не искам да се отказвам защото това означава и мъжо да не отиде а като знам че другата година ще изпуснеме ски сезона поне сега да покара той.аз е ясно че няма д карам...ама това съм го преживяла.

# 230
  • София
  • Мнения: 873
момичета помогнете ми. устните ми са се напукали ужасно.чак се белят а не знам вече какво да ползвам.имах една пастичка дето ползвах преди но сега не мога.все пак е лекарство да не говориме че е на кортизонова основа и е доста силна. купих си на Нивеа някакъв балсам ама не ми помага. надявам се до сватбата да се оправя че ще изглеждам ужасно Sad

# 231
  • Мнения: 90
Аз пък съм 4-5 кила отгоре вече:(, ми като нямам проблеми ни с гадене, ни с повръщане; и цигарите съм намалила до крайност.И няма нещо дето да не ми се яде, въпреки че гледам да се ограничавам от сладко и мазно. Само имах един период от 2-3 седмици, дето не ми се ядеше месо,ама онзи ден на рождения ден на баба ми се оказа, че съм го преодоляла:)

# 232
  • Мнения: 13
Bunnie, аз също имам твоя проблем и се мажа с добрия стар крем Здраве. На мен лично много ми помага. Мажа се вечер и за два максимум три дена съм ок!

Veniti, и на мен ми е много интересно за фолиевата киселина защото аз имам да пия още доста а вече приключих с третия месец... newsm78

# 233
  • Мнения: 256
Bunnie, аз взимам от аптеката обикновен вазелин, нищо не ми помага по-добре от него. Няма никакав вкус, светъл е и прилича на обикновен гланц за устни като го нанесеш. Освен това е доста по-полезен от стандартните гланцове и червила по принцип, но да си призная и аз забравям за него като излизам на студено. Изобщо напоследък ходя без никакав грим или крем по лицето си, внушавам си явно че ще се обрина, но след обрива от преди 2 седмици не ми се рискува с гримиране, нали и така съм си хубава, особено днес с този подут нос  Laughing


А и да не пропусна, водата със сол ми подейства като чудо  Grinning, вече мога да дишам спокойно!!! Е, разбира се, ще се повлачи хремата още 5-6 дни, но поне вече мога да дишам и съм много щастлива! Съвета ви майчета беше прекрасен, благодаря много!

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 16:10 от In4oka

# 234
  • Мнения: 24
браво май4ета!!!албума ни е станал страхотен  Peace

# 235
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, албумчето е чудесно. Добавих две снимчици от нашия сватбен ден, който беше това лято. Надявам се да имам скоро и снимка на бебчо в края на 3-я месец. Предишният път ( беше 10 г.с.) докторът ни записа цяло 8 минутно клипче на бебчето как рита с крачета и маха с ръчички, беше толкова забавно, все едно кара колело   newsm39 и се мъчи да пази равновесие. Беше най-сладкото филмче, което съм гледала  smile3521

Весела вечер на всички   love001

# 236
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте, момичета! Скоро не бях влизала във форума, а сега гледам албумче си имаме вече. Включвам се и аз с две снимки - моя и на сина ми. Все още нямам снимка на бебчо, ама се и съмнявам да имам.

Албумчето аз лично бих препоръчала да "преместим" в multiply.com
Аз лично съм много доволна от този сайт, качеството е перфектно, пък и организацията на албумите е много добро. Бихте могли да погледнете в профилът ми - там е албумчето на Ивайло, но горе-долу ще разберете за какво става дума.

Всъщност бихме могли да го "преместим" ако има значение за вас качеството Laughing, разбира се! Както и да е!

Как сте днес, момичета? Премина ли гаденето и повръщането?
Някоя от вас започна ли да ходи на йога за бременни? Нека разкаже впечатления!

Преди седмица и мен ме мъчеше страхотна хрема, която задължително преди "лекувах" с обилно количество капки за нос. Сега, обаче, от пусти страх, реших да заменя с вода и сол. Пиех много чай и мажех краката си с мас и сол. За седмица ми премина.
Има една приказка: "Настинка с лекарства минава за една седмица, а без лекарства - за седем дни"... Grinning

Аз съм на контролен преглед отново на 13-ти. Тогава влизам в 12-та седмица...

Някоя от вас ще ползва ли болнични за по-дълъг период?

# 237
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен. Разбира се пак нямах време да прочета всичко но видях албулмчето и даже качих някоя друга снимка.
А неможе ли да си ги направим на папки-на всяка снимките да бъдат в папка например.Не че е проблем така, просто питам?

Днес се завърнах на работа след една седмица почивка и сега се климатизирам, но за съжаление нямам много време тъй като трябва по-бързичко да направя приключването на месеца. Като се поосвобода ще се включа пак.

Засега е това- Лека вечер и успешна седмица на всички.

# 238
  • Мнения: 616
Мдаааа, албумите стават добри!   bouquet  Който е направил "рубриките" - браво! Всички сте много красиви с тези прически и цветя!
Аз се "самопреместих" в този със сватбите, защото явно червеният цвят, който нося, не се свързва със сватбения ден  Wink 
Кажете от къде си пазарувате дрехи? Аз смятам да си търся следващата седмица, но знам само един магазин, където хич не ми допадна. Засега ходя с разкопчани копчета на дънките, и отгоре с колан, колкото да прикрива копчетата, че още преди три седмици ми направиха "забележка" колегите, че съм забравила копчето... С блузите май е по-лесно, но с панталоните... Поне да си е хубав корем, да си го показвам, а то... все едно съм преяла постоянно  Mr. Green  В работата ми още не знаят, до Коледа ще си кажа. Така де, нали трябва да ми правят място в автобуса, като се прибираме  Whistling
Днес моят мил съпруг ми сготви пиле с картофи, и дори ми беше направил десерт! Вчера беше пиле с грах... Много се грижи за мен, да ми е жив и здрав да продължава все така!
Лека нощ на всички, на Трънчето приятна вечер (тя май е най-назад с времето Wink ) на мамите от морския бряг завиждам за плажа и вълните...  Heart Eyes

# 239
  • Мнения: 588
Хайде и аз в този късен час да се включа Mr. Green, момичета последните дни сън не ме лови, бодувам почти до три през нощта Cry. Днес реших да се изтощя до дупка, толкова много чистих апартамента, че мускулна треска имам и не спя седобед и пак заспиване няма Sad
Проблема с напуканите устни и аз го имам, мам ползвам от тез възелинчена на Нивея,и така позакрепвам нещата за ден два и като спра дя се мажа и пак  Confused
Албумчето е страхотно и аз се включих, качих си една снимчица в албумчето със сватбите Mr. Green
Хайде приятни ви сънища, пък аз отивам да броя 1countingsheep

Общи условия

Активация на акаунт