Колкото мина, толкоз остана. АПРИЛ догодина, мама ще стана!

  • 11 479
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Аз да ви се оплача,че май от антибиотиците съм завъдила гъби.Все още нямам сърбеж и парене,ама едно такова течение имам бяло примесено с бели точици.И доколкото си спомням и друг път като съм имала гъби е било такова. newsm78. В сряда трябва да ми  е готова МБ и ще видим дали съм била права.Ама те да са,че на са опасни за ципите,щото ако е друго ще се  гръмна вече....


Сладка мама, значи гъбичките са по-малкото зло в сравнение с бактериите? Днес ще накарам да ми пуснат МБ, че и аз имах някакви гъбички, да видим дали са се махнали.

Стискаме палци да има хубави новини от прегледа при Марков. И естествено чакаме доклада.   bouquet

# 256
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Някой гледа  ли днес "Тази сутрин" по бТВ. Бяха поканили проф.Мермерски и той говореше за алтернативни методи за борба с грип и вирусни инфекции. Каза и една рецепта, но точно не можах да я чуя. Мисля, че беше нещо от рода на: една кофичка кисело мляко с пектин, мед и орехи. Обаче не разбрах точните пропорции. Някой да знае?

# 257
  • варна
  • Мнения: 147
Здравейте!
Аз още спя "почти по корем" Simple Smile
Пийвам си само биричка отвреме навреме,дори доки каза,че е полезна.Вино като пих последния път и родих Grinning
Направо ви завиждам,че можете да си назначите обувачи на обувки и чорапи,защото с нашия тати излизаме по различно време и няма как да я свърши тази работа Sad.Мъча се,но се справям някакси.
Утре ще ходя на преглед и ЖК,ще искам и една МБ да ми пуснат
Успешна седмица на всички!

# 258
  • Мнения: 96
Мерси за разясненията, Ясмина Hug Все още ми е малко мъгливо всичко свързано с кърмата, но има време да се осведомя Laughing

# 259
  • Мнения: 319
Мамчета да ви питам аз вас: Ходи ми се много на басейн и май това ще стане тази седмица,но имам притеснения дали не пречи нещо? newsm78 Очертава се да посетим басейна на един хотел (с топла минерална вода) и се чудя слагат ли някакви химикали в мин. басейни?Незнам кого да питам и дали да ходя Thinking а плуването е толкова полезно за нас

# 260
  • Мнения: 2 751
Дайте акъл какви витамини да си взема, моля ви

За басейна-аз бих отишла  Peace

За обуването-нямам никакви проблеми, също така все още мога да си се лакирам и епилирам  Grinning (е, след лакирането се поомазвам отстрани, де...ама се чистя с лакочистител)

# 261
  • Мнения: 167
КАЛИ ,аз пия на Хип за бременни и съм доволна.

# 262
  • Мнения: 4 309
Аз съм на Центрум матерна и се чудя дали да не ги редувам с нещо друго.
За обуването на обувките се справям и сама, но ако съм седнала. Ако съм права не мога, не толкова защото ми пречи корема, ами не мога да си свивам краката към тялото. Някакъв нерв се засяга там и ме боли зверски. Таз болка ту се засилва, ту отпуска. На ЖК ми казаха, че е от разтягането на тазовите връзки.

# 263
  • Мнения: X
Ясмина, рецептата от сутринта беше 1 кофичка кисело мляко (ама истинско!!!), 1 лъжичка пектин от аптеката, 30-40 гр. орехи и лъжичка мед (пак истински!). И аз бях много заинтригувана и ще го почвам май, ама от кое кисело мляко да взимам?????
  А иначе аз днес усетих нещо из корема си, ама...все едно бебе има вътре Grinning!!!
 А за басейните-моята гинеколожка още преди да забременея ми каза, че от басейните (ама не знам дали минерални или с обикновена вода) се хващат доста гадости там където не трябва! А от фризьорката си пък знам, че не трябва да се ходи с прясно боядисана коса на минерален басейн, че ...... Naughty

# 264
  • Мнения: 96
Аз пия ефервесцентни таблетки на ADDITIVA. Не са специално предназначени за бременни, но са компклексни витамини при общо отслабване на организма.

# 265
  • София
  • Мнения: 289
Аз много обичам басейни, но вече не ходя Sad Три пъти съм си лепвала гъби от басейни и вече да ви кажа не смея, а пък сега като съм бременна съвсем не ми се рискува. Но си мисля че там където се провежда гимнастика за бременни би следвало да се поддържа много добра хигиена и химикалите във водата да са съобразени малко или много с нашето положение, така че който има желание може да пробва на такъв басейн Simple Smile

Аз също пия ХИП Натал, много ми харесват тези сиропчета. Най-вече заради това че не са хапове а са си истински плодови сиропи Simple Smile

Емма тази рецепта за какво е?

# 266
  • варна
  • Мнения: 147
За басейна-аз лично не бих рискувала.
Витаминки не пия,карам си на но-шпа и магнерич.Утре като ходя ще питам док дали да пия нещо

# 267
  • Мнения: 439
И аз съм на Хип, много съм доволна  Peace
В събота ходих да видя бебешора, много е порастнал вече е 30см и тежи 457гр, ей тва е стопроцентов мъж  Mr. Green. Иначе бебе беше много послушно на прегледа - въртя се, прозява се, смука си пръстите, показа си всичките пръстчета и на ръцете и на краката  Mr. Green и Док ми направи снимка на прозяващо се бебе  Hug, другия път цял филм ще имам. Слънчев ден момичета!  bouquet

# 268
  • Мнения: 794
http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=183&bm=2
Това е линкът към предаването.

Рецептата е следната:
1 кофичка кисело мляко
30-40 гр. счукани орехи
1 л. (10-15 гр. )мед
канела

Тази смес се приема за един ден.

Професорът каза и как да проверим, дали един мед е чист: потапя се химически молив в част от меда и с него се прави линия върху обикновена хартия, може и вестник, само да не е гланцирана. Ако линията, нарисувана с молива, се разлее, значи медът не е чист.

# 269
  • Мнения: X
а рецептата беше като превантивна мярка против грип и други такива настинки! а също и ако някой иска да залъгва глада си-може по 1, 2 лъжички от сместа на всеки час и така нямало да се стига до състояние на "вълчи глад"! Освен това и беше и май противоканцерогенно средство.

Общи условия

Активация на акаунт