За Никулден пълним шарани и за БУРГАСкото пържим заргани(39)

  • 12 790
  • 273
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 687
Бубичко, честит рожден ден!
Много здраве, късмет и щастие ти пожелавам  bouquet


Ако Амелия не успее да резервира днес нищо, предлагам утре да запазваме места в пицария Зорница. Вярно, че не е съвсем в центъра, но няма за кога да мотаме. Накрая съвсем без места ще останем Rolling Eyes
Ji, ти можеш ли утре да прескочиш до пицарията? Ако си ангажирана, мога аз да мина и да оставя капаро.
Ками, като се прибереш, драсни само дали си резервирала нещо.

# 211
  • Мнения: 995
Ако няма другаде места, в Славейков мои близки държат много хубава пицария. Не съм го предложила досега, защото не е в центъра. Ако решите мога да ги питам как са им нещата за 15ти Peace

# 212
  • Мнения: 2 577
Уф, изтъркаха ми се подметките - че за капак и до сега на Караокето кърших снага  Mr. Green

НО УСПЯХ  Peace - резервирах места НА КЕЯ. на свободна консумация сме в 19.30

# 213
  • Мнения: 742
Уф, изтъркаха ми се подметките - че за капак и до сега на Караокето кърших снага  Mr. Green

НО УСПЯХ  Peace - резервирах места НА КЕЯ. на свободна консумация сме в 19.30

благодаря ти персонално за положените усилия   bouquet

Аз ще дойда към 20-20,30,като приспя бебето. Ще се оглеждам за масата с най-красивите   Grinning

# 214
  • Бургас
  • Мнения: 6 412
Бубичко, честит празник !   

# 215
  • Мнения: 1 035
Уф, изтъркаха ми се подметките - че за капак и до сега на Караокето кърших снага  Mr. Green

НО УСПЯХ  Peace - резервирах места НА КЕЯ. на свободна консумация сме в 19.30

СУПЕР.....
така и моето предложение остава активно. Айде мацки, няма да сбъркате.... в 17ч в х. АКВА до 19ч и после имаме 30мин да стигнем до "на КЕЯ" Mr. Green


аз има предложение Simple Smile
да дойдете всички на купона на орифлейм, да се заредим с празнично настроение, да се поглезим с гримчета и да отидем на заведението, което сте избрали....

# 216
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Честит имен ден на всички именици днес! Да сте здрави и много щастливи!  bouquet

# 217
  • Мнения: 644
Честито на всички именници днес и от мен!
Честит Рожден Ден, Диде! /на патерици/  bouquet


Тедка, ти пишеш за 16.12 а купона на Кея е за 15.12!

Браво Каме за положените усилия и успешната резервация! Само, че ще обясните ли подробно сега къде се намира това заведение, че аз не се сещам... Rolling Eyes

А за детското парти какво става? Гледам в другата тема има 43 желаещи!
Ако не можем да си уговорим дядо Коледа за раздаване на подаръците аз имам костюм /в Метро преди ги продаваха, а сега гледам че има в Практикер/ и само пълнежа липсва - някой татко-мераклия! От 42 оставащи татковци все някой ще се съгласи или друг човек!? Снежанка си имаме - Амелия /ако желае/!
Така остава само заведението където да се съберем! Можем да питаме за "На кея", ако мислите че е удобно за подобно събиране, но за друга дата - например 16.12 или друга?
Или миналогодишното заведение?


Всъщност сега се поразрових и открих това : http://www.restaurant.bg/designs/classic2_bg.php?id=409
Заведението е бившата "Златна рибка" и бившата пицария "Гранд Италия" за тези които незнаят като мен!

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 11:52 от sneji20

# 218
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Значи напредвате със заведението  Wink Браво, Ками - както винаги страхотен организатор си   bouquet Heart Eyes

bubi4ko - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН /на патерици/
Много усмивки и добро настроениние .... бъди много глезена и много обичана  Heart Eyes

# 219
  • Мнения: 995
Най-после терен! Laughing
Браво, Амелия  bouquet

Наистина трябва да помислим за детското. Сега се сещам, че моя приятелка е управителка на две кафета-" Йорк"-в дома на НХК, "Премиер"- в блока на ДСК. И двете са големи. Какви са ни изискванията за място? Сами ли трябва да сме?

# 220
  • Мнения: 1 035
Тедка, ти пишеш за 16.12 а купона на Кея е за 15.12!

уф,така ли беее ooooh!
аз що съм останала с впечатлението ,че купона е на 16.12....незнам Embarassed
в такъв случай предложението ми не пасва.... но нищо не пречи да дойдете да се повеселим и нацапотим. Laughing
хайде,няколко бургазлийки вече се престрашиха Peace

# 221
  • у нас
  • Мнения: 5 730

Или миналогодишното заведение?

Аз съм навита за "Симпатикото". Добре беше, само ние на етажа. Бяхме доста хора, като се има предвид ние с децата и татковците, не смятам,че е уместно да има други хора. Не казвам в цялото заведение, а там където ще си бъде наша територия  Peace Знаете, че като дойде Дядо Коледа настъпва такава еуфория,че ако има и странични елементи ще стане голяма хамалогия.


[/quote]


Наистина трябва да помислим за детското. Сега се сещам, че моя приятелка е управителка на две кафета-" Йорк"-в дома на НХК, "Премиер"- в блока на ДСК. И двете са големи. Какви са ни изискванията за място? Сами ли трябва да сме?


Кате, това кафе "Премиер" къде се намира? На мястото на бившия Профсъюзен дом ли? newsm78

# 222
  • Мнения: 995

Кате, това кафе "Премиер" къде се намира? На мястото на бившия Профсъюзен дом ли? newsm78

Не, зад БСУ в  един блок. Там е и "Кахуна". Преди му викаха Пагането...уф, не помня улицата.

# 223
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
кой ще помогне с координати за "на КЕЯ" Sad Sad Sad
на именичките-честито!  bouquet

# 224
  • Мнения: 12
Цитат
Кате, това кафе "Премиер" къде се намира? На мястото на бившия Профсъюзен дом ли?


Не, зад БСУ в  един блок. Там е и "Кахуна". Преди му викаха Пагането...уф, не помня улицата.
 
 
 
улицата е Шар планина.Там са три заведения Кахуна,Премиер и Тандем.Премиера е средното.На мен ми се струва подходящо-големичко е.
Цитат
кой ще помогне с координати за "на КЕЯ"   
Ако ти говори нещо бившата Гранд Италия в Морската близо до хотел Приморец.Много зле обяснявам дано други ти обяснят по-читаво.

Общи условия

Активация на акаунт