За Никулден пълним шарани и за БУРГАСкото пържим заргани(39)

  • 12 755
  • 273
  •   1
Отговори
# 225
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
значи говорим за бившата сладкарница"Златна рибка"!Който е от по-дъртичките,ще я помни като мене-така!?
или отново бъркам?
Ще ви позная ли:)))))))?
  bouquetна АМЕЛИЯ за усилието

# 226
  • Мнения: 82
Рени,честит рожден ден!Пожелавам много здраве на теб и семейството ти,бъди все така усмихната,лъчезарна и много щастлива!

# 227
  • Мнения: 950
Честит рожден ден и от мен   bouquet,много здраве ,щастие и късмет във всичко  Hug Наздраве и да има само хубави емоции ..

Последна редакция: пн, 10 дек 2007, 02:53 от sisa g

# 228
  • Мнения: 4 546
Рени, честит рожден ден! Много здраве, щастие и късмет и бъди все така усмихната!  bouquet

# 229
  • Мнения: 644
И от мен Честит рожден Ден, но на кое Рени незнам, че те са две! А може и пове4е да са! Уто4нете, плийс!

Относно заведението за детското парти- да, хубаво е да сме сами, както се полу4и миналата година! И на симпатико наистина се получи много удобно защото бяхме на 2-рия етаж, а на 1вия можеха да ходят и другите им клиенти, т.е не затвориха заведението специално заради нас!
А проучването за дядо Коледа? Или има някой татко-мераклия да се пъхне в костюм?

# 230
  • България
  • Мнения: 3 621
Много ви бралодаря момичета  Hug  Heart Eyes  Hug
Почерпете се  Grinning
Наистина май сме няколко Ренита Simple Smile

# 231
  • Мнения: 687
Рени, честит рожден ден!
Да си жива и здрава, много обичана и много щастлива!




Сега се сетих, че последния път, когато бяхме в "На кея" (пак на коледна среща), си имахме компания - една тлъста хлебарка Laughing
От тогава не съм ходила в заведението. Дано да има положителна промяна.

# 232
  • Мнения: 1 893
значи говорим за бившата сладкарница"Златна рибка"!Който е от по-дъртичките,ще я помни като мене-така!?
или отново бъркам?

Не бъркаш, точно там е. И по мое мнение е едно от най-добрите заведения в Бургас. Весело изкарване!

# 233
  • Мнения: 742
Рени, честит рожден ден!
Да си жива и здрава, много обичана и много щастлива!




Сега се сетих, че последния път, когато бяхме в "На кея" (пак на коледна среща), си имахме компания - една тлъста хлебарка Laughing
От тогава не съм ходила в заведението. Дано да има положителна промяна.


Честит РД и от мен, Рени  Hug

Ваня, бях забравила за таз гад тлъста  Mr. Green  Само че аз съм ходила едни-два пъти, нямаше буби никакви  Peace

# 234
  • Мнения: 995
Честит празник, Рени  bouquet

Ванюшо, искаш да откажеш народа от партито, а? Laughing Аз на първото не успях да дойда, спомените ми са за много люта зима и затруднено придвижване.Rolling Eyes

Момичета, като гледам списъка за детското ме хваща страх. 40 майки+20ина татковци +50ина деца - около 110 човека Shocked. Добре ли смятам?!

# 235
  • у нас
  • Мнения: 5 721
Мерси за уточнението на кафето.  bouquet Явно са много вече блоковете на ДСК Laughing

Абе, Кате, ти къде го гледаш този списък за детското коледно парти. Аз ли съм пропуснала нещо newsm78

ЧРД на Ренито! Здраве и любов и много късмет! newsm67

# 236
  • Мнения: 687
Ванюшо, искаш да откажеш народа от партито, а? Laughing
Как само разкри пъкления ми план Whistling
Аз ако исках да ги отказвам, щях да пусна малко наши снимки от предните срещички Mr. Green

За детското парти май наистина се очертава сериозна бройка.
Ками, помниш ли миналата година колко бяхме? Дали ще се съберем пак на Симпатико newsm78

# 237
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Адашче,

# 238
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
къде да проверя дали сме се записали за детското парти?имам някакъв бегъл спомен,че нещо гласувах,ама дали това е било записванка?Изобщо ,освен заведение +татко,(да де-и подарък)трябва ли още нешо да се се организира??Ние ще сме за първи път(надявам се)на купона и просто си предлагам услугите!Но не знам на кого Laughing Laughing Laughing
честито на рожденичката!здраве и любов!!!  bouquet

# 239
  • Мнения: 252
Рени, честит рожден

Общи условия

Активация на акаунт