Времето бързо минава, лети - ДЕКЕМВРИ е - сбъдват се наще мечти!

  • 10 946
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Поздравления за прекрасната тема  bouquet  bouquet  bouquet
Аз днес се поуспокоих,след като трети ден съм в размисли какво да правя-Да търся ли др.лекар за операцията,да ходя във Варна ли...Но мъжа ми днес на своя глава решил да си поприказва с лекарката. Crossing ArmsНе ми дава много обяснения какво точно са говорили,но ми каза да не се безпокоя,ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ НАРЕД Thinking
Амадис fingerscrossed
Маленушмного ми хареса това Буба Heart EyesНа Захари пъпа е още вкъщи.

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 15:38 от Galchoo1

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 675
Честито бебче на Жайгарова! Да ви е жива и здрава Анита и много да ви радва!

Амадис, пожелавам ти от тук нататък всичко да е безпроблемно и едно страхотно бебе на финала! Много късмет и от мен.

Иве, Орлине, благодарим за прекрасната тема!

И на моето направление за хоспитализация няма дата.

# 17
  • Мнения: 7
ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ НА ВСИЧКИ ЧЕ МНОГО МАМИ СТЕ СЕ ОБЕБИЛИ  ylinfant , КЪСМЕТ НА МЪНИЦИТЕ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМИТЕ.

Амадис  newsm10и ние сме малки а термина ми е с твоя.
Не се предавайте мами малко остана. newsm10

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Честито бебенце на Жайгарова! Много да папка, да слушка  и да расте здраво и красиво!

Добре дошла на новата ни декемврийка Били!

Лариса,ти като мен си зараждала от 2 седмици, щото и аз всеки ден повтарям на моя, че ще родя всеки момент и ще видиш как ще си откараме до датата накрая, което не е лошо, ама пусто като съм нетърпелива Wink

Иве, на вашият тати страшна муза му дойде откакто се появи бебка и последните заглавия на темичките бяха много хубави, а и стихчето също е супер Heart Eyes

Розичке, значи и от теб ще очакваме скоро включване май Wink

Амадис, да си гушнеш едно зраво бебче ти пожелавам, че да свършат тия твои притеснения вече Hug

Вижте аз каква мини ваничка си взех за къпането на бебето, защото с това къпане най ме е страх и в голямо корито не смея та с това по-лесно май ще ми бъде...

http://images22.snimka.bg/004610719.jpg

# 19
  • Мнения: 57
Иве,Орлине страхотни сте,а стихчето е невероятно! HugЛариска имах си една малка гостенка и искаше да разгледа бебетата и тя е пратила това.

# 20
  • Мнения: 1 210
Днес срещичката много ми хареса. Жалко, че ми е толкова далеч.

Тъй, след като днес и в ТК ми сервираха, че за Анти-Д гамаглобулина пишели рецепта се обадих в НЗОК. Обясних какъв е случая и ми казаха, че ако искам може да поискам предварителна проверка. Болницата е длъжна да има доставка, след като е сключила договор с касата по тази клинична пътека.

Обаче, трябвало в РЗОК да я подам, а там на телефона няма кой да ми се обади, за да поискам разяснение какво точно като информация трябва да им предоставя. Тоест пак ударих на камък  #2gunfire  Sick #2gunfire

А не искам с лошо - това винаги е било крайна мярка.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Иве, Орлине  smile3525 Невроятни сте!
Амадисче ,  Hug Всичко ще бъде ОК!
А да ви кажа, нощес сънувах, че Розичката ражда и днес цял ден я няма, та съм се притеснила нещо за нея . Къде си Душице  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 641
Здравейте и от мен !
Честито на всички мами ,които гушкат вече бебета  baby_neutral
Очаквам тази седмица включване и аз , ако не на 10.12 сакчето и в болницата   Praynig!!!!
Умирам от шубе вече , за нормално раждане съм , но бебо вървял големичък и с по едра главичка , та трески ме тресат как ще излезе  #Crazy !
Ще раждам в майчин дом - има ли около тази дата мами за там , може да се засечем !



аз влизам на 10 може да се засечем там, на 7 етаж ще съм в патологията, на 11 ми е секциото, после мисля да съм на 12 етаж

# 23
  • Мнения: 219
Срещичката беше супер, само дето лудите ни глави, никоя не се сети да се обади и да пита, аджаба има ли отворени врати днес или не. Та в крайна сметка нямаше, и се записахме за другия петък, което пак значи срещичка, и тоя път някоя трябва да носи фотоапарат (че аз издъних положението, признавам). Та хапнахме хубаво бих казала, и то не само тортичка (имаше поне за всички, макар, че бабчето май щеше да се размине с тортата, понеже се върза на муниека, че е свършила, ама добре, че някой си поръча, та хапна и тя, да не я мислим  Mr. Green).
Видяхме и Вещичка с Нонич, тя е супер доволна от всичко там, а малкия е такъв красавец  Heart Eyes  Hug. И тя самата изглеждаше много добре, само едно коремче има, иначе е с перфектно тяло бих казала (ех....да бях и аз така....). Праща ви поздрави на всички, утре я изписват и ще я чакаме да се отчете. Валя не знаехме къде е, и си беше изкл тел. та, ще я чакаме и тя да се отчете тук.
Мамите с проблеми - скорошно оправяне (за каквото и да е, че вече забравих кой какво Embarassed)  Praynig
Ей, щях да пропусна - Орлине, отново страхотна темичка, а стихчето направо ме разплака   bouquet
Шантал, Розичка не дойде на срещата, но прати смс на Бабчето, че има гости и затова не е успяла, та предполагам по същата причина не е и във форума. Споко, още не е тръгнала да ражда Simple Smile

# 24
  • Мнения: 684
Честито бебче на Жайгарова!Жива и здрава да е малката принцеса!!!
 М да днес срещичката мина много ползотворно и от към приказки и хапване..наоколо хората се радваха да видят 7-8 бременни в 9месец мами Joy гледаха ни с умиление!!!
Бабче твоята приятелка е спала с тетрадката и пастелите Hug а сега рисува ли рисува...нахрани я, забавлява я, пък и подарък получи  bouquet
Иве, Орлине темичката е страхотна Peace
Лека вечер на всички   bouquet

# 25
  • Мнения: 42
Иве наистина страхотна темичка, поздрави на Орлин за това   bouquet

# 26
А,Иве,поздравления за мъж ти.Моят 10 пъти прочете стихчето и в момента учи малката на него.Да го знае наизуст. Grinning Много е готино!А за спането Топчице, ми спя си нощем кат заклана.Преди и през деня затварях очи ката час,ама тук от няколко дни съм по заредена с енергия.Валка,ми то няма лошо според мен да си раждаме наушким,само на приказки.Тъкмо като дойде зора няма да сме много шашнати.Поне аз така си мисля.От толкова време като все си раждам толкова изтръпнах,че като започна наистина май ще ми е по леко!

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 18:27 от larisa

# 27
  • Мнения: 4 371
Здравейте Hug Помните ли ме Simple Smile
Идвам да ви се похваля. Термина ми е на 23ти юли, за сега всичко е наред, дано и така си остане Praynig
Желая много здраве на всички ви и леко раждане на все още неродилите  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 210
Привет от мен. Първо да ни е честита днешната победа над Русия. Утре трябва и бразилците да ги изпраскат и сме в тройката!  newsm44
Валката, и аз, сестро, съм зараждала от бая време. Като ми падна корема, викам си - ей го, до седмица е минало. После имах 1-2 нощи с контракции и болки и тогава вече рекох - това е момента. След туй вече бях абсолютно убедена, че няма начин до 3 дни да не родя. И сега съм се отказала да си правя планове.  Crossing Arms
Калинуча, аз мислех, че вече си в графата на родилите и нямаш време да се отчетеш, но... добре дошла в групата на нетърпеливо чакащите и нервно потропващи кълбета.
Днес на тоновете доки ми каза, че имам отоци и може би албумин, та понеделник ще си пусна едни изследвания, а до тогаз ще съм като  истинска баба - с апаратче за кръвно в ръка по 3 пъти на ден. Рече ми да не пия кафе, да огранича количеството вода (не посмях да й кажа, че пия поне по 4 литра на ден Confused ), да избягвам солено, кисело... А ако знаете как ми се беше припило винце, от вчера си мисля как ще си купим от онзи чуден асеновградски мавруд... Ех, мечти...  fiuuuuuu
Льонката, моята приятелка е страшен пич  Mr. Green Този път се бяхме събрали много народ, но някой ден ще се сберем в по-камерен състав, ще взема и моята девойка и подозирам, че ще си спретнем страшен купон.
Въх, как щях да забравя! Искрена възхита и огромни благодарности на Ивето и Орлин!   bouquet  Hug

# 29
  • Мнения: 534
Здравейте Hug Помните ли ме Simple Smile
Идвам да ви се похваля. Термина ми е на 23ти юли, за сега всичко е наред, дано и така си остане Praynig
Желая много здраве на всички ви и леко раждане на все още неродилите  bouquet

Дуци, поздравления  bouquet
скоро се бях сетила за теб, но ми "бягаше" ник-а ти, за да те потърся и видя дали някъде си се похвалила...пожелавам ти от сърце една спокойна и лека бременност и през юли да се похвалиш с едно прекрасно бебче! Hug

Общи условия

Активация на акаунт