Отговори
# 600
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
На хоцкарките по чужбинско весело изкарване  Hug...и чакам снимки Mr. Green
На тези дето ще празнуват по нашите земи - весело изкарване Hug
Славунчо беше с вирус / и все още е де...ама май намаля/ разстройство и повръщане Tired Луда станах...туй да си гледаш болното дете било ужасно бе Tired Ни яде...ни спи Tired само реве и мрънка...горкия сержи изкара цялото боледуване на синкове на плещите си Tired

# 601
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Момичета, само надниквам да ви пожелая весело посрещане на Новата година! Да бъде мирна и щастлива, благоденстваща и щедра за всички! Не знам дали утре ще имам сили за каквото и да било и може би няма да мога да "прескоча" към форума...
Прегръщам ви с много обич! Цяло щастие е, че ви има! За новата година си пожелавам да ви видя най-после наживо! С бебоци! Било проходили, било в колички, било в коремчетата!
Целувки!

# 602
  • Мнения: 7 128
Ренче,  Hug Hug От 2-3 дни мисля за теб. Вярвам, че ще успееш да се справиш, колкото и криво да ти бъде. Опитай се да се усмихне заради едно малко момиченце. То ще бъде с вас. То е неделима част от теб и Филип.  Heart Eyes
Много гуш.  Hug

# 603
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Рони,  Hug
Господи, колко ми липсва... А дори не я видях.

# 604
  • Мнения: 656
Рени, Hug Hug Hug

Момичета,Весело посрещане на Новата година.Нека да ни донесе много здраве и късмет,и много хубави изненади.

Ние тази година решихме да не оставаме вкъщи за празника,въпреки всичко,да излезем с приятели на ресторант и така да посрещнем Новата година.И макар че не ми се ходеше много,реших че все пак имаме нужда от малко време прекарано с близки приятели ,защото в последната година съвсем се отдалечих от всички.

# 605
  • София
  • Мнения: 1 941
Рени, прегръщам те и те мисля Hug
за малката душичка Flowers Rose Flowers Rose

# 606
  • Мнения: 651
РенкаHug Hug Hug.

# 607
  • Мнения: 1 369
Рени, Hug Hug Hug

А пък ние вкъщи целокупно хремясахме и то толкова едновременно,че никой не може да обвини другия,че е донесъл вирусчето вкъщи.  Много сме смешни с Ники се надпреварваме да подсмърчаме, а баща ми киха яко от другата стая. Семейна идилия. Новата година мислим да посрещнем на площада, ако сме в по-добро здравословно състояние от днес де...ако ли не- пред ТВто,а може и да не я посрещнем,а направо да я заварим новодошла на другия ден...знам ли кога ще ме прихване сънната болест. Такова лежане му ударих тия дни, не е истина. Довърших гоблена и подпухах следващия. Трябва да се стегна и да си наснимам творенията и да ви ги покажа, много съм горда с тях:)
 Миналата нощ се събудих в 4ч със запушен нос и понеже нямах с какво да го отпуша, доста време си побудувах. И направих откритието,че дребосъка в корема ми води доста активен нощен живот...
 Рита нищо не написа тия дни, Весе,знаеш ли как й е минал прегледа, замина ли? вчера надничах да прочета нещо от нея, ама накрая нета пак ми изневери и така...
 Ние днес пак ще ходим по мебелните магазини, май си избрахме диван за хола и ще идем да го поръчаме да не ни го вземе някой...

 Хубав ден на всички!

# 608
  • Мнения: 7 128
Ренче,  Heart Eyes

Ники, оправяйте се. Вазелинът освен за алергичен нос може да маже и запушен.
Ритката наистина отлИтя към Куба без да каже какво и дали въобще са се виждали с точица.

# 609
  • Мнения: 651
Рита нищо не написа тия дни, Весе,знаеш ли как й е минал прегледа, замина ли? вчера надничах да прочета нещо от нея, ама накрая нета пак ми изневери и така...
Всичко е наред, бебчето си расте както трябва - вече е 2.4 см  Simple Smile. А тя тия дни нещо беше супер отвеяна, та сигурно затова нищо не е писала.

# 610
  • Мнения: 1 210
Весе, добре че си ти - да ни успокоиш малко. Иначе докато чакаме девойката да се върне от Варадеро щяхме много да я мислим. Пък сега ще я мислим по-спокойно как си припича д-то на брега на Карибско море (или Атлантическия океан).

# 611
  • Мнения: 1 008
Господи, колко ми липсва... А дори не я видях.
Ренка, така добре те разбирам... За съжаление, знам че каквото и да кажа няма да ти донесе утеха. Прегръщам те  Hug Целуни Филип от нас!

Момичета, аз разбрах едва сега какво е да имаш безсънни нощи с бебето... Изкарахме ужасни празници. Тия зъби ни побъркаха. По цяла нощ Вики плаче. Вече са се показали двете долни, но явно и други ще излизат. От вчера е по добре, но точно на Коледа беше кошмарно... Вдигна и температура. Не иска да пие мляко...
На нова година сме с приятели на ресторант, обаче вече съвсем нямам никакво желание да празнувам  Tired

Пожелавам ви весело посрещане на Новата година!   bouquet

# 612
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Здравейте милички мои !  Hug  Минавам да ви пожелая весело посрещане на новата година и дано тя ви донесе много радост здраве щастие и сбъднати мечти !  Praynig Hug Heart Eyes  bouquet
Обичам ви много.

На бебчовците много цунки
На бременните двойни
И на всички много топли прегрътки .


Ще ви пиша вече догодина  Mr. Green

# 613
  • Мнения: 280
Рени  Hug Hug Hug

Девойки ,аз все по рядко ще се вясвам ,че ни почнаха коликите и почти не спим у дома.

Искам да ви пожелая весело посрещане на Новата 2008 Година , нека ви донесе само щастливи мигове и да сте много здрави. Желая всяка една от тук присъстващите да гушне много скоро своето щастие и да не го пуска  Hug Обичам ви и ви целувам  Heart Eyes

# 614
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Момичета, благодаря ви!  Hug
Реших да заведа Филип на гости на едно друго бебе. Не ми се ходи никъде, не ми се говори, но защо да го оставям в такава атмосфера него. А днес за първи път съвсем отчетливо каза няколко пъти "мама". Знам, че е е рано, за да е осъзнато, но в бебешките му бръщолевения съвсем членоразделно се разпознава думичката. При това не инцидентно, а на няколко пъти отсутринта.
Обичам ви и още веднъж ви благодаря за опората, която намирам у вас!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт