Равносметки.

  • 5 103
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 7 016
Karen , ти да не си раждала третото си синче в Тина Киркова .... заедно с мен?


Не съм била аз!  Grinning
Родих в Шейново.

# 91
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Meliss@ , съжалявам! CryПожелавам ви всичко да се оправи, да сте здрави и скоро тримата да си дойдете в България на хубава и дълга почивка! Heart Eyes

# 92
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Живи и здрави сме. Попътешествахме тримата, иначе живеем спокойно и скучно.
Професионален застой, но предните две години бяха пълни със случки, та е нормално да има спад.
За 2008 си пожелавам сама да си бия шута в задника по-често.

На Meliss@ стискам палци!

А на Сабина пожелавам нова любов през новата година!  Heart Eyes

# 93
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Чувствам се остаряла ... понякога, но все по-често. Помъдряла - не знам, май още не ми е дошло времето. Килограмите - изобщо не се меря вече, не ми пука - това мъдрост ли е или глупост?
Почнах работа, опознах още повече хората и срещнах такива, каквито не предполагах, че съществуват, не намерих нови приятели обаче, от което ме боли, но пък запазих старите. Имам две чудесни деца, да са живи и здрави и разбран съпруг, който вчера ми направи най-хубавия комплимент. Чувствам се остаряла...

# 94
  • Мнения: X
Момичета, стоплихте ми сърцето, точно от това имах нужда в момента.
Сега се прибираме от болницата с малката. Мъжът ми се чувства добре, но аз съм много притеснена. Май ще се окаже, е не е било засегнат нерв. Изрязали са нещо, но лекарите не могат да кажат категорично какво е, докато не го изследват. Резултатите ще излязат до две седмици. Но съдейки по размера, казват че е от около 5 години. Но няма логика, защото ако е от толкова дълго време, мъжът ми трябваше да е умрял вече, защото от този вид рак, от който е болен той, ако не се вземат мерки, умираш до година и половина.Гледаха го хиляди пъти на скенер, втората операция беше уж за изрязване на разсейките, а това са го пропуснали и го видяха след операцията. Не ни остава нищо друго, осен да чакаме да излезнат резултатите от изследването. Успокоява ме факта, че Швеция е една от най _ специализираните европейски страни в лечението на ракови заболявания и конкретно рака, от който е болен мъжа ми.
Благодаря, Ви момичета, пазете се и дано 2008 година донесе здраве и щастие на всички!
P.S. Да се запиша и аз за килограмите. Напълнях много през бременността, от 55 на 95 кг, като родих бях 90, сега съм 49. В началото бях на диета и спорт, после от притеснения и сама гледане на дете отидох в другата крайност.

Общи условия

Активация на акаунт