Равносметки.

  • 5 102
  • 94
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
...И тази година се търкулна.
Хайде да теглим чертата и да си направим равносметка. Кой колко стъпки напред е направил, а колко назад, щастието споходи ли ни, а какво ново научихме?
Помъдряхме ли или напротив - започнахме да оглупяваме? Мъдростта натежа ли ни, а глупостта си разпознахме ли?
Може и да споделите колко килограма сте качили или пък свалили / в духа на една, всъщност две други теми/ - ако това е реализирана цел, която ви приближава до лелеяното съвършенство  Grinning
Има ли нещо което сме загубили тази година и какво сме спечелили..
...А чувствате ли се остарели?

# 1
  • Мнения: 5 299
Докато я преместят, да се разпиша.

Равносметката е простичка:
От към килограми - работата е зле.
Кариерата ми се развива с пълна сила.
В личен план - нещата също се подреждат, макар и постепенно.

Като изключим точка 1, съм доволна.
Аз съм зодия Дева, така че никога няма да се чувствам близо до съвършенството. Mr. Green
Не се чувствам(поне не все още) остаряла. Grinning

# 2
Откакто съм родила тъпча на едно място,ни напред,ни назад.Детето е почти на 2 годинки.Кандидатствах за работа и бях кандидатката с най-големи умения и възможности и дори с най-хубав външен вид,но не ме взеха,защотооооо имам дете.Това било сериозна пречка.Не,че дискриминирали майките,но имало голяма вероятност често да съм в болнични и ме отрязаха тактично.Сериозно обмислям да продължа следването си,бях прекъснала заради бременността-имах проблеми.Но съм щастлива,отслабнала съм Grinning,харесвам се,имам много приятелки,прекрасен съпруг и усмихнато дете.Надявам се следващата година да дръпна напред и да бъда по уверена в себе си.Пожелавам и на всички вас да реализирате мечтите си и да сте по-щастливи Heart Eyes

# 3
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И аз доволна Grinning тихичко все пак, де, да не чуе дяволът.
Нищо общо с миналата 2006-та, на която с нетърпение затръшнах вратата на 31-ви декември Sick, не искам и да си я спомням тая година, ако имаше начин щях просто да я изтрия.
Килограми - стабилни, работа - много, любов също се намира dancing
Когато съм най-зле - така да съм, както се казва Wink

# 4
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Тази година  мина неусетно за мен
  беше безгрижна, спокойна, изпълнена с  много хубави емоции
   с мъжа ми ходихме на екзотично пътешествие
  загубихме близък на семейството човек
   килограмите все така си стоят даже и на горе отиват[/left]
   майчинството ми свършва и трябва да си търся работа
   имаше  малко тъга, сълзи, болка
   и много  много любов

# 5
  • Мнения: 1 992
Годината и за мен мина неусетно, но ще и "затръшна вратата" с голямо желание. Не беше особено добра за мен. Надявам се следващата да е.

# 6
  • Мнения: 323
Чакам с нетърпение да свърши тази година,и дано новата да е по-хубава Praynig
То не бяха служебни проблеми,нерви отвсякъде,направо се скапвам вече.В личен план-едно и също,ни по-добре,ни по-зле,килограмите в последните 2 месеца хвърчат яко нагоре,направо ме е срам от мен самата Embarassed.Искам само да сме здрави.... Hug

# 7
  • Мнения: 3 405
Доволна съм. Свалих много килограми. Отглеждам супергерои. Работих много, после никак. Не ми се отразила промяната. Учих, учих (за пореден път) и имам трета висша диплома - магистър по психология.

# 8
  • Мнения: 1 072
Промених всичко. Всичко.
Доволна съм. Поиграх си с някой малки предизвикателства. Пробвах нови амплоа. За малко да залитна и да изпусна генералната линиа, но гениалният практик в живота ми ме върна.
След нова година отново се хвърлям в сериозността. Винаги като се сетя ми става малко неприятно и притеснено.

# 9
  • Мнения: 1 413
Обичам си аз овнешките равносметки по коледно време
Додо и теб те обичам с тия теми дето ги пускаш!

Външен вид, много бавно се научавам да се харесвам, пусти комплекси мама ми ги е садила сума години, за една няма да ги разсадя.
В работата за себе си доста напреднах, но се уморявам. Научавам се обаче да съм търпелива и много се старая, ще приключа годината с удвоена спрямо стартовата ми заплата - започнах през януари.
Искам да сме здрави и да съм по-спокойна и твърда в отстояването на собствената си почивка и лично време.

# 10
  • Мнения: 2 070
Може да се каже, че тази ми беше от най-гадничките години.

# 11
  • Мнения: 9 865
Поднових си следването и спрях работа, това са двете най-съществени неща.
Надявам се за хубаво да е. По себе си искам много неща да променя, но нещо психиката ме предава.
С радост ще изпратя тази година и много, ама много силно вярвам, че следващата ще е по-добра.

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Преломна година

# 13
  • Мнения: 2 407
Доволна!
Килограми екстра-не ,че все не съм на диета.
Кариера-от към финанси добре, позиция- в застой.
В личен план- прекрасна дъщеря,разбран мъж......
Неусетно мина..

# 14
  • Мнения: 4 965
Тази година приключва като най-успешната за мен от последните 10-тина.
Килограмите ми още са повечко, ама си се харесвам - през 2009 г. ще гледам да ги понамаля още.
Кариера - имам страхотна работа и съм на място, където не съм предполагала, че ще работя на тази възраст и получавам заплащане, което не съм очаквала, че мога да получавам.
Личен живот - здрави деца, обичащ мъж и подкрепящи родители - повече в момента не ми трябва.
Доволна съм и както каза някой - зай Боже, в най-лошите моменти да съм така, както съм сега  Praynig.
За 2009 г. искам само здраве!

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 228

За 2009 г. искам само здраве!

Преди нея не е ли 2008г.?  Embarassed

# 16
  • Мнения: 435
2007 за мен беше различна, динамична, претоварена с работа, емоции, знания... житейски уроци... бих искала само неприятностите да останат в нея, всичко останало го очаквам и от 2008.

# 17
  • Мнения: 2 255
Не ме бива в равносметките...зациклям лошо,ставам по-тъжна и от Йори...2007-ма беше много кофти година,платих си добре за 2006(която беше доста добра).Настана баланс.Тая надежди за 2008-ма,дано не си остана само с тях...

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

За 2009 г. искам само здраве!

Преди нея не е ли 2008г.?  Embarassed


 И аз това се замислих Simple Smile

# 19
  • Мнения: 488
Годината се изтъркули неусетно.
Но всъщност беше мъчителна и тягостна, чувствах се неудовлетворена и нещастна през повечето време, сякаш тъпча на едно място и нямам сили да тръгна напред.
Сега точно преди края й взех решение за промяна и се надявам да е за добро.

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

     Ако започна да си правя реална равносметка за годината се обърквам и натъжавам.Може би зодията рак говори в мен, но наистина като искам нещо много и го постигна за мен то вече не е важно и искам неистово друго.

    Но целите които си бях ги посавила ги постигнах, с малки изключения.Съжалявам за някои неща, липсват ми, но това е нормално.Оптимист съм и се надявам скоро всичко да се оправи Praynig

   От сърце ви желя на всички следващата 2008г. да е много хубава за вас и семействата ви Heart Eyes

 

# 21
  • Мнения: 4 965

За 2009 г. искам само здраве!

Преди нея не е ли 2008г.?  Embarassed

Лелееее, срам  Embarassed.
Чак пък да ми се губи цяла година  Laughing. Че и 2 пъти съм повторила  Joy. Това е, защото тези дни толкова картички и подаръци надписах и опаковах /и лични, и служебни/ и толкова пъти написах "Честита Нова 2008 г.", че реших, че и тя се е изтърколила.
Здраве да е през всички години занапред!

# 22
  • София
  • Мнения: 6 999
За първи път се почувствах стара тази година. Видях си бръчиците покрай очите на една снимка.  Tired

Пътувах много по света и ми хареса. Разбирам се с детето си, с бившия си мъж, с родителите ми и с приятелите ми.

Професионално и финансово два пъти по-добре от края на предишната година. Слава Богу, че намалиха данъците.

Бях запланувала да се омъжвам през Август 2007, но ми се размина.  Confused Ще ми се размине и 2008 по всяка вероятност... Докато излъжа някой да се ожени за мен съвсем ще се сбръчкам явно.  Sick

# 23
  • Мнения: 2 891
За сега всичко се развива добре. Е, има още  седмици, през които може да се сговни нещо  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 243
Станала съм адски изнервена.
Нямам хубава работа, към която да се върна, а и майчинството ми скоро свършва.
Чувствам се отпусната и занемарена от стоенето в къщи.
И остаряла...
Дано новата година да е по-добра Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 4 423
Годината беше колкото добра, толкова и лоша за мен.
Децата са ми добре ( да не чуе Дявола) Praynig, аз съм добре, мъжът ми е добре.
Килограмите летят нагоре, но това е от кортикостероидите ( дано е правилно изписано), чувствам се остаряла от към емоции, но децата ми поддържат духа.
Радвам се, че имам възможност да си стоя в къщи и да се радвам на всеки ден с малката ми кукла ( никога не съм имала толкова време за деца), разбих се 13 години от работа и от нереални мечти.
Парите както винаги не стигат, проблеми с имоти, проблеми със свеки, за малко да се разведа, но добре ,че ми е останал малко акъл Embarassed
Не мога да кажа, че 2007 е по - добра от 2006, но важното е, че нямам сериозни сътресения. Praynig
Пожелавам ви новата година да ви донесе всичко, което си пожелаете bouquet

# 26
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Щастието ме споходи още миналата година- родих синът си Heart Eyes, тази година освен гледане на детенце и стоене вкъщи нищо друго интересно! Rolling Eyes Последните 4 месеца бяха по-тежки- съпругът ми замина далеч, но скоро ще сме заедно! Heart Eyes
От към килограми работата е зле, но да сме живи и здрави Praynig
Моля се 2008 година да ни донесе здраве и късмет, защото ще имаме нужда и от двете Praynig

# 27
  • Мнения: 2 673
По шестобалната я оценявам на 3.

Дано 2008 да е отлична.

не мога да не се посмея...сори...

За 2009 г. искам само здраве!

Преди нея не е ли 2008г.?  Embarassed

Лелееее, срам  Embarassed.
Чак пък да ми се губи цяла година  Laughing. Че и 2 пъти съм повторила  Joy. Това е, защото тези дни толкова картички и подаръци надписах и опаковах /и лични, и служебни/ и толкова пъти написах "Честита Нова 2008 г.", че реших, че и тя се е изтърколила.
Здраве да е през всички години занапред!

# 28
  • Мнения: 575
За 2007-ма мога да кажа само хубави неща!
Слава Богу здрави сме! В личен план, само щастие и прекрасни отношения. Финансово всичко е наред. Сдобихме се със собствен апартамент. Взехме решение да имаме дете, и то е на път Laughing
За следващата година си пожелавам само да ми се роди живо и здраво детенцето. Всичко друго е преходно...

# 29
  • Мнения: 3 521
Не беше зле - преживях няколко депресии,
намерих няколко много добри приятелки,
последните килограми с тъга се разделят с мен,
бях руса - не ми хареса, станах си пак черна - това е моята краска,
започнах работа - е не е точно това, което искам и мечтая, но е ОК за начало,
бях си поставила за задача да открия колкото е възможно от съученичките ми от Техникума - успях да се свържа с 1/3 почти...

не беше зле - доста "развей прах" го давах и минха неусетно почти 365 дни Laughing

# 30
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
2007г. беше  неизброимо по-добре от 2006, която и аз искам да изтрия от световния киалендар!

Успях най - накрая да си взема магистратурата, която все отлагах заради двете поредни деца!

Успях да сваля 16кг., но имам още 6 - те са ми за догодина да не ми е скучно! Wink

Направих огромна промяна в живота на себе си и цялото ми семейство - смених не само държавата, но и континента! Това все още не мога да кажа за добро ли е или лошо -прекалено рано е, и настроенията и мислите ми бушуват непрекъснато в двата полюса! Rolling Eyes 

Като цяло годината ми мина в чакане - чакане за писма, чакане за интервю, чакане за виза, чакане за полета! Повече от половината година не я усетих. Не успях да се насладя на лятото, пропуснах есента, усещам как и зимата ще ми е като в сън.

Най-важното обаче е, че сме здрави и така и да продължаваме! Praynig

Надявам се догодина да съм по-спокойна и уверена, че съм взела правилното решение!

Нека всички бъдем здрави и по-добри през следващата година! Hug

# 31
  • Мнения: 677
Поредната, в която не си купих Порше.

# 32
  • Мнения: 1 898
Много нерви изхабих напразно през 2007г.
Една по-спокойна Нова година си пожелавам.

# 33
  • Мнения: 5 370
Това беше годината на многото избори. При един от тях се подхлъзнах и попрецаках. Нищо, де, следващият беше наред и там уцелих............засега.
В семейството-всичко равно и славно. НЕ успях да почина лятото и това ми се отрази постфактум. Изборите и решенията продължават и в 2008.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 306
2007-ма биваше. Запознах се със Сопранов, все пак  Grinning
Съчетах и работа, и мързел, сватби роднински, ходене тук там.
Установих се по някакъв начин. 2008 се очертава различна.
Мисля даже да ида на врачка тия дни.

# 35
  • Мнения: 227
2007-поредната година в майчинство,нищо особено.С мои приятелки ще си правим сайт.Това ме радва много,обичам ги.Децата са здрави,това ми е най-важното.Откъм финансова гледна точка усетихме лееееко подобрение,което явно е било измамно..с тази инфлация на края на годината,отново ни връщат назад Confused
2008-пожелавам на всички много здраве!През новата година ще започна отново работа-не ме радва много това,не работя това,което искам.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
 Годината още не е свършила и затова пиша малко плахо. Беше щастлива и в същото време много тъжна година. С мъжа ми се преместихме в нов по-голям дом, всичко в семейството ни е на 6, но загубих прабаба си и дядо ми, който обичах безумно. Сега на идващите празници много ще ми липсва, беше душата на компанията.  Пожелавам си през 2008г. да не губя любими хора, също и много здраве. Всико друго си имаме.

# 37
  • Мнения: 289
Честно, беше ужасна година и с нетърпение чакам следващата...
Случиха ми се много и неприятни неща, но те ми показаха колко силна мога да бъда... Помъдряла - определено!
Единственото, което искам през 2008 г. е да сме живи и здрави с майка ми и брат ми, а другото са бели кахъри  Peace

# 38
  • Мнения: 1 404
Започнах да ползвам козметика 30+,радвам се,че ми пасна и видимо бръчиците около очите намаляха Simple SmileМного по-уравновесена съм,надявам се 2008 да се почуствам най-сетне и удовлетворена.Научих смисъла на израза"Да цениш мига".Простих се и с една мечта,пуснах я да си отиде и ми стана по-леко.

# 39
  • Мнения: 4 358
Тази година сбъдна една от най-големите ми мечти и донесе много повече здраве на мен и семейството ми.
Тази година попаднах в невероятна компания - страхотни хора, страхотни емоции, сякаш живея в приказка.
Професионално - знам какво искам и имам достатъчно потенциал да го постигна. Живот и здраве, това ще е през 2008-ма година, т.е. хубавото предстои  Mr. Green
Килограмите са все така  Laughing
Додо, чудесно настроение ми донесе с тази тема  bouquet

# 40
  • в Низината
  • Мнения: 705
Тази година е най-успешната за мен в професионален план. Постигнах това, което си бях поставила като цели и даже повече. Стъпихме си на краката здраво и успяхме да купим нова кола, направихме дълго отлагания ремонт.
Отхвърлиха ми тежка, недопустима диагноза.
Килограмите ми не мърдат, но през следващата година ще се постарая да кача някое кило.
Все още ми предстои да осъществя една своя мечта в края на тази година.
Здрави сме, обичаме се много.

През следващата година си пожелавам да намираме повече време един за друг.

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
След като 2006г. ни запрати на дъното, то 2007г. определено ни помогна да се отлепим бавно и славно нагоре. Макар и тя да започна не твърде добре, да се надяваме, че ще завърши много добре.  Praynig
През 2008г. очаквам още един, мощен отблъсък от дълбините... дано с него вече се окажем на повърхността. А там е хубаво и светло и лесно се диша.

Дай Боже здраве и късмет за всички ни  Hug

# 42
  • Мнения: 1 120
Като цяло съм доволна.
В сравнение с миналата годината 2007г е доста по-успешна за мен и за семейството ми.
В професионален план също не мога да се оплача, бизнесът ни се разраства, разботата ни се увеличава и това може само да ме радва  Grinning
Килограмите ми намяха с 6 кг Laughing,Тренирам усилено Тае бо и си давам равносметка, колко много ми помага спорта и как благодарение на него се чувствам съвсем друг човек.Разбира се в положителна поскока Laughing
През тази година се сбъдна и една моя мечта - видях Париж , пих кафе на Шанз Елизе Mr. Green
Какво повече да искам освен да сме живи и здрави. Пожелавам това всеки му Hug

# 43
  • Мнения: 8 999
Осъществих /заедно с мъжа ми/ две дребни мои мечти.Хубава година. А и всички в семейството сме здрави.

# 44
  • Мнения: 4 371
Започна зле, ще завърши чудесно.

# 45
  • Мнения: 211
Отслабнах пет кила Mr. Green
Бях кума Mr. Green И бях на общо 4 сватби Heart Eyes
Преживях три трудни месеца. Вече са почти минало Heart Eyes
Направих горе-долу драстична промяна в цвета и прическата си.

Доволна съм от годината!

# 46
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Родих Елена! Родиха се много бебета - чакаме още...
Кума не бях, но станах кръстница за втори път.
Килограмите не свалих и до Египет не ходих, но се чувствам добре и в мир със себе си!
Чакам празниците и след тях на работаааааааааааа........... ooooh!
Да сме здрави, пък другото вятър работа!

# 47
  • Мнения: 141
единственото хубаво нещо е,4е забременях,след като ве4е се бях отказала да се надявам.Вси4ко друго удари на камък-не можах да си купя жилище,изгубих много пари и все още не мога да си намеря дом,в който да си гледам детето,което трябва да се роди след около месец и половина/живот и здраве/.Надявам се 2008 да е по-успешна за мен.

# 48
  • София
  • Мнения: 203
 Темата ме подсети, че остаряяяявам - януари правя кръгло число - 30 лазарника - уффф, това е положението  Hug

# 49
  • Мнения: 141
Темата ме подсети, че остаряяяявам - януари правя кръгло число - 30 лазарника - уффф, това е положението  Hug
да си жива и здрава.А аз на 11.01. като ставам на 38?

# 50
  • Мнения: 2 768
Добра година, с много интересни емоции, дестинации, намерих попрището, което ми харесва и в което съм полезна.

Най-големите промени в семейството се случиха именно в бизнеса ни - промени, които за които дори не смеех да мечтая.

Децата са здрави (пу-пу) - значи прекрасна година!

# 51
  • Мнения: 3 268
единственото хубаво нещо е,4е забременях,след като ве4е се бях отказала да се надявам.Вси4ко друго удари на камък-не можах да си купя жилище,изгубих много пари и все още не мога да си намеря дом,в който да си гледам детето,което трябва да се роди след около месец и половина/живот и здраве/.Надявам се 2008 да е по-успешна за мен.
Желая ти едно хубаво здраво бебче!
За мен годината беше хубава,с много положителни емоции.Близките ми са живи и здрави,все така да е!Аз се променям бавно,но вече не ми пука,примирих се.Само да сме живи и здрави се желая през новата година и да има работа.

# 52
  • София
  • Мнения: 593
Аз съм добре Mr. Green
Родих така желаната от мен звездичка/да ми е жива и здрава/.
Отслабнах с 36кг. ooooh! не вярвах да стане.
Научих се да не се връзвам на малките неща които все ме дразнеха.
Излекувах се от вещоманията Whistling
Разбрах че совите не са това което са и никога няма да са това което искам да са.
Да сме живи и здрави пък...

# 53
  • София
  • Мнения: 1 077
Колко странно. Всички пишат за килограми и ежедневие. За мен равносметката е и страшна, и освобождаваща:
-) стачка на таксиметровите шофьори - удовлетворени на секундата искания;
-) стачка на учителите - помия, унижение, запращане завинаги в трета глуха;
-) шествия за липса на места в ясли и детски градини - нула внимание, нали бяха местни избори, та е важно да останем на върха;
-) избор за кмет на Бойко Борисов - след две години пак, човекът си каза, че смята да е в парламента, хех, какво му пука колко струват избори през всеки две години на София;
-) много убити по пътищата;
-) много затрити паркове и защитени зони - пеене за Странджа, май сме пяли за погребална песен;
-) създаване на българско ФБР, което ще харчи ОЩЕ пари и ще дублира МВР;
-) обедняване на всички нива, безумни сметки, далавери в Топлофикация;
-) двойни цени на основните хранителни продукти, повишаване на цени на горива;
-) подигравка със земеделците по програмите за евро парите и компенсация за напразния труд;
-) безумен трафик в столицата, който вече двойно удължава времето до работа и обратно;
-) далавери, изнесени пред народа и ненаказани;
-) депутати с 50% увеличаване на собствените си заплати и купуване на поредните мерцедеси...


Има още много. Каква е равносметката ли? Пълна мизерия, липса на държавност, мрящи от глад, безсилие и унижения възрастни хора, млади хора и деца по домовете.

Липса на надежда.


Възвръщане към първобитнообщинният строй - всеки за себе си, увълчен, без свободно време, класово разслоение. Браво, светът е чудесен.

Родих дете и се побърквам от притеснение за бъдещето му.

# 54
  • София
  • Мнения: 593
Колко странно. Всички пишат за килограми и ежедневие. За мен равносметката е и страшна, и освобождаваща:
-) стачка на таксиметровите шофьори - удовлетворени на секундата искания;
-) стачка на учителите - помия, унижение, запращане завинаги в трета глуха;
-) шествия за липса на места в ясли и детски градини - нула внимание, нали бяха местни избори, та е важно да останем на върха;
-) избор за кмет на Бойко Борисов - след две години пак, човекът си каза, че смята да е в парламента, хех, какво му пука колко струват избори през всеки две години на София;
-) много убити по пътищата;
-) много затрити паркове и защитени зони - пеене за Странджа, май сме пяли за погребална песен;
-) създаване на българско ФБР, което ще харчи ОЩЕ пари и ще дублира МВР;
-) обедняване на всички нива, безумни сметки, далавери в Топлофикация;
-) двойни цени на основните хранителни продукти, повишаване на цени на горива;
-) подигравка със земеделците по програмите за евро парите и компенсация за напразния труд;
-) безумен трафик в столицата, който вече двойно удължава времето до работа и обратно;
-) далавери, изнесени пред народа и ненаказани;
-) депутати с 50% увеличаване на собствените си заплати и купуване на поредните мерцедеси...


Има още много. Каква е равносметката ли? Пълна мизерия, липса на държавност, мрящи от глад, безсилие и унижения възрастни хора, млади хора и деца по домовете.

Липса на надежда.


Възвръщане към първобитнообщинният строй - всеки за себе си, увълчен, без свободно време, класово разслоение. Браво, светът е чудесен.

Родих дете и се побърквам от притеснение за бъдещето му.
Само последното ми се връзва на мен лично с идеята на темата.Забравила си глобалното затопляне,ЕС ,Нато и др. високопарни/пардон наболели/ теми.

# 55
  • Мнения: 494
  2007 започна чудесно , после нещата, едно след друго, започнаха да се сгромолясват-и в личен, и в обществен план. Ако започна да изреждам ще ми се прииска да си купя пищов, за да се гръмна. Затова няма да го правя, а ще продължа да се смея през деня. Нощите...все някак и тях ще преживея...
 Равносметката ще "удари" по настроението и нищожните остатъци от надеждата ми, както и по самочувствието ми, затова предпочитам да не я правя.
 Най-хубавото в тази година е, че скоро ще е само МИНАЛО.
 
  

# 56
  • София
  • Мнения: 2 958
Zanda Ksurik, пожелавам ти за Новата 2008 Година  оптимизъм, здраве, пари  и хармония у дома!

За мен 2007 година беше приятна.
Най -важното е ,че на моите приятели, които загубиха детенцето си миналата година ,тази 2007 им донесе прекрасна дъщеря! Heart Eyes
Свалих 9 кг, промених начина си на хранене и спортувам. Зареждам се с енергия , имам тонус и гледам с оптимизъм напред. Това не е никак малко постижение.
В общи линии нямам от какво да се оплача. Grinning Най -важното е да сме живи и здрави. Peace

# 57
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
2007 ще остане за нас годината, в която се роди втория ни син.

# 58
  • Мнения: 6 206
Имам едно  здраво, красиво, постоянно бърборещо и остроумничещо дете.
Имам подкрепящ ме във всичко съпруг.
Нищо друго не искам, 2007 беше прекрасна година, все така да бъде.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Започна лошо - направо гнусно, но толкова динамично, че последвалите добри новини сякаш се смесиха с лошите и не мога да се нарадвам. А, има за какво.

# 60
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Всички, които обичам, са около мен. Харесвам си работата и колегите. Доставяме си дребни радости. Първокласничката ми е прекрасна, сестра и е забавна... Дай, Боже, всекиму!

# 61
  • София
  • Мнения: 38 779
В цифри:
33 годинки, които ми се струват повечко. Но другите не ми ги дават.
56 кг, които не мърдат.
4 работни места.
10 излизания с мъжа ми.
3 годинки на Габи и вече ходи на градина и говори добре.
Приятна заплата в момента.
Не ходихме на почивка, но догодина...

# 62
  • Мнения: 5 577
В семейството всичко наред. Чукам на дърво.
Доста неща ми се случиха за пръв път тази година.

# 63
  • Мнения: 1 052
Тези дни си мислех по темата.... ето и след тегленето на чертата.
Надебелях 5 кг., но не станах нито по-блага, нито по-добра.
Извърших един куп глупости по пътя към съзряващото поумняване.
Промених и тази година себе си, малко, не знам дали е за добро или лошо, беше ми трудно и болезнено, и то не само за мен.
Порасна ми косата, бебето вече не е бебе, а детенце, имам бръчки и увиснала кожа.
По душа съм стабилно на 16, с една година по-малко от миналата, следователно прогресивно се вдетинявам.
Нищо градивно не извърших в план професионално развитие, но за разлика от други години не си търся оправдание, просто съм ужасно мързелива.
Мисля, че тази година бе по-добра за мен от миналата, въпреки многото простотии. Мисля си, че тази година ще я изпратя по-оптимистично или поне силно се надявам.
Доволна съм, и съм горда, че имам малко, но прекрасни приятели, които обичам.
Доволна съм, и съм горда, че латино-американското ми семейство е повече семейство от преди една година.
Ми туй то, не е малко Simple Smile

# 64
  • Мнения: 217
Пътувах много.
Научих още един чудж език.
Загубих приятел.
Срещнах нови хора и се надявам, че някои от тези срещи ще дадат началото на ново приятелство.
Наревах се на воля. За всичките години, през които стисках зъби. Реакция на стреса? Сигурно.
Опитвам се да се вглеждам в хората около мен, а не да се вторачвам. Най-вероятно е от възрастта.

Беше интересна година. Може би, в някои отношения дори изморителна. Почти като в китайско проклятие. Но пък я завършвам като оптимист. И това ще е едно от пожеланията ми към мен самата за догодина - да ми оцелее оптимизма.

 

# 65
  • Мнения: 74
Тежка за мен тема...
Тежка година и равносметка, която ме е страх да направя...
Кила - наред съм си, свалям, качвам.
Кариера - все така добре и прогресираща.
Личен живот - щастлива с мъжа до мен((дори и отсъстващ половин година).
Семейство - все още се състои от двама(аборт с близнаци). Отложихме повторно забременяване по икономически причини и все още не мога да си отговоря дали не беше грешка?!
Това е! Живи и здрави сме това е най-важното. !
Чакам следващата година...


# 66
  • Мнения: 27 524
Кой колко стъпки напред е направил, а колко назад, щастието споходи ли ни, а какво ново научихме?
Помъдряхме ли или напротив - започнахме да оглупяваме? Мъдростта натежа ли ни, а глупостта си разпознахме ли?
Може и да споделите колко килограма сте качили или пък свалили / в духа на една, всъщност две други теми/ - ако това е реализирана цел, която ви приближава до лелеяното съвършенство  Grinning
Има ли нещо което сме загубили тази година и какво сме спечелили..
...А чувствате ли се остарели?

Стъпки назад и напред - еднакво, за съжаление. Т.е. май си стоя на едно място засега.
Нови неща не знам дали съм научила, уча се, но конкретно не мога да кажа. Не, не мисля, че оглупявам, мисля, че ставам по-малко търпелива към неща, които ме дразнят в хората.
Качих килограми от работата пред компютъра  Confused
Не съм загубила нищо, спечелихме много пари и нещата за нов бизнес се очертават засега прекрасни. Ще видим догодина как ще е.
Не се чувствам остаряла, по-скоро се чувствам в изчакване.

Останалите неща ги знаеш по-подробно, те са всъщност и основния отговор на темата ти (ако съумея) Heart Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 426
родих прекрасно дете от тук на татък искам да сме здрави другото ще се оправи

# 68
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Ами кво да кажа -  ни напред, ни назад.
Килограмите - немърдат стоят си мноооооооооого
И тази година  - неуспях да забременея с второ Cry
 Работата - същата, заплата малко увеличена, нерви също ......
Имах здравословни проблеми - гинекологични, направиха ми лазерна корекция на зрението.
Не не се чувствам остаряла, въпреки, че през новата  2008 година ще навърша Христова възраст 33.
Надявам се 2008 да е по-добра за всички!

# 69
  • Мнения: 4 068
Тази година за мен беше добра.
В личен план-любов и само любов, много приятели и много щастливи мигове.
В бизнес план-нещата вървят напред и нагоре засега.
Измъкнах с много усилия и воля майка ми от страшна депресия и сега живее тук близо до мен и е щастлива. Това е най-голямото ми постижение за тази година. Не намирам думи да ви обясня колко съм щастлива, че тя се оправи.
Знам, че винаги може и още, но аз умея и на малките неща да се радвам. 2007-ма беше една хубава и плодотворна година. Вярвам, че и следващата ще е такава.

# 70
  • Мнения: 11 025
2007 е годината, в която се роди дъщеря ни. Heart Eyes

С килограмите съм добре, със здравето също. Wink
Като цяло съм доволна от тази година.

# 71
  • Мнения: 3 500
2007 не беше най-добрата ми година /не че е най-лошата/.
В професионално отношение - само отрицателни емоции. 1.Принудих се да прекъсна майчинството, когато малката беше само на 10 месеца, 2. да замина в друг град за цели 6 месеца заедно с нея и далеч от съпруга ми, 3. и тъкмо когато нещата вече щяха да се подредят приеха нов закон, неблагоприятен за мен, който удължи агонията и това не е всичко, има и 4. сега пак съм в друг град до който пътувам всеки ден по 2,5 часа на отиване и по толкова на връщане, едва смогвам да обърна внимание на детето си /ставам в 6.30ч. и се прибирам в 20.00ч./. Равносметката ми дотук е: И тази година доказа, че съм абсолютен "карък".
Дали съм помъдряла - не ми остана време.
Знам, че загубих много ценно време - време със семейството си, това време ми липсва. Надявам се през 2008 нещата да се променят.
Мисля, че станах по-влюбена и май това е положителното - лудо влюбена съм в съпруга ми /което е принципно е много хубаво/ и се научих още повече да ценя съкровището ми - моето дете.

# 72
  • Мнения: 2 723
Равносметката си я направих наскоро...
Една от най-лошите години в живота ми.
В професионално отношение тъкмо се позакрепиха нещата и хоп - бебе, заминаха ми проектите и честите и дълги командировки в чужбина.
В личен план - още по-лошо... идеално знам, че трябва да взема някои крайни решения, но отлагам.
Да са ми живи и здрави дечицата, другото все ще се нареди някак си.
От месеци съм започнала да се моля поне през следващата година да успея да се измъкна от тази дупка, в която съм се настанила (чак започнах са си се чувствам удобно).

Обичам Коледните празници - винаги мечтая за по-добри времена и се чувствам щастлива, поне за малко.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 077
Колко странно. Всички пишат за килограми и ежедневие. За мен равносметката е и страшна, и освобождаваща:
-) стачка на таксиметровите шофьори - удовлетворени на секундата искания;
-) стачка на учителите - помия, унижение, запращане завинаги в трета глуха;
-) шествия за липса на места в ясли и детски градини - нула внимание, нали бяха местни избори, та е важно да останем на върха;
-) избор за кмет на Бойко Борисов - след две години пак, човекът си каза, че смята да е в парламента, хех, какво му пука колко струват избори през всеки две години на София;
-) много убити по пътищата;
-) много затрити паркове и защитени зони - пеене за Странджа, май сме пяли за погребална песен;
-) създаване на българско ФБР, което ще харчи ОЩЕ пари и ще дублира МВР;
-) обедняване на всички нива, безумни сметки, далавери в Топлофикация;
-) двойни цени на основните хранителни продукти, повишаване на цени на горива;
-) подигравка със земеделците по програмите за евро парите и компенсация за напразния труд;
-) безумен трафик в столицата, който вече двойно удължава времето до работа и обратно;
-) далавери, изнесени пред народа и ненаказани;
-) депутати с 50% увеличаване на собствените си заплати и купуване на поредните мерцедеси...


Има още много. Каква е равносметката ли? Пълна мизерия, липса на държавност, мрящи от глад, безсилие и унижения възрастни хора, млади хора и деца по домовете.

Липса на надежда.


Възвръщане към първобитнообщинният строй - всеки за себе си, увълчен, без свободно време, класово разслоение. Браво, светът е чудесен.

Родих дете и се побърквам от притеснение за бъдещето му.
Само последното ми се връзва на мен лично с идеята на темата.Забравила си глобалното затопляне,ЕС ,Нато и др. високопарни/пардон наболели/ теми.

На мен ми се връзва изцяло с темата и не виждам какво високопарно има в теми, които определят битието ми твърде сериозно. Въздържай се от коментари и съдене, ако обичаш.

# 74
  • Мнения: 3 091
В личен план 2007 е една от най-силните ми и щастливи години! Роди ми се Амалия, имах страшно много работа, отлични доходи! Здрави бяха всичките ми близки, дай Боже и догодина да е така!

Но като цяло процесите в обществото, които наблюдавам, хич не ми допадат! резултатите от изборите, резултатите от стачките, доходите на хората, детската агресия, убийствата по пътищата...
Има криза на работната сила - имам усещането, че повечето работливи и квалифицирани хора са в чужбина!
Чувството на апатия е доста силно...

# 75
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 713
За мен тази година беше изключително динамична, Изобщо не усетих как си мина и замина. Слава Богу сме здрави. Нямаше катаклизми и сътресения в семеен план и около приятелите. Тези , които преживяха загуби, бяха компенсирани преди завършека на 2007 и някак си нещата се наредиха.
Най-голямата промяна за нас беше преместването ни в Бургас след 12 години в София. За сега се справяме с умерен успех. Като цяло на мен ми е все още много трудно в професионален план, но знам че всяко начало е трудно. Само се моля и се надявам 2008 наистина да е още по-успешна и благословена за нас и всичките ни близки.

# 76
  • Мнения: 766
Равносметка  newsm78
Дъщеря ми се появи на бял свят  Heart Eyes
в резултат на това с килограмите - моооооооооого напред  Tired
С работата пълен застой - не мога да кажа че ми липсва, май ще я сменям, ако успея да си намеря друга  Thinking
Пари - болна тема, да е жив и здрав мъжа  Peace
Любов - да е жив и здрав мъжа Heart Eyes Mr. Green
С нетърпение чакам 2008 - май се очертава доста важна  Rolling Eyes

# 77
  • UK
  • Мнения: 3 959
През 2007ма се установих в друг град, което е много важно нещо. Аз съм, тук от 2006та де, вече година и три месеца, но тази година се установих тук, свикнах. Намерих си хубава работа. Сестра ми беше болна един месец, което е едно от най неприятните неща, които се случиха. Другото е че се скарах с най добрия си приятел за велика глупост и реших че няма повече да приемам всичко, което приятел ми е направил с усмивка и без да се сърдя, защото ми е приятел. Сега съм обидена и на една друга приятелка, имам си причина и не смятам даже да Коледа да и пиша смс. Променям се. Научавам се.

# 78
  • Мнения: 14
Интересна тема. Равносметката, която си направих в края на миналата година ме мотивира силно за нещата, които постигнах през тази. Положих много труд и усилия, но в крайна сметка постигнах повечето неща, които исках (тези които зависеха изцяло от мен). Отслабнах с 10 кг, купих си нова кола, имам добри доходи и си възвърнах всички навици, свързани с поддържането на външния ми вид, които бях поизоставила покрай раждането на детето.
За следващата година ще се постарая да патувам и да си почивам повече и да постигна по-голяма хармония в отношенията си с мъжа ми, които са като, че ли са малко охладнели.
В крайна сметка, на себе си, на близките си и на всички Вас, желая най-вече ЗДРАВЕ и добър късмет, защото това най-важното и всичко друго губи смисъл.

# 79
  • София
  • Мнения: 18 679
Исках най-много едно нещо за тази година и се случи - забременях Hug
В професионален план - повишиха ме, първоначално се зарадвах, после ми излезна през носа ooooh!Нещата в работата ми са много напрегнати, досега никога не е било така Confused
В личен план за съжаление не мога мноог да се похваля - все повече ме дразнят постоянните отсъствия на мъжа ми, все повече си мисля, че няма да мога да живея завинаги по този начин и нещата между нас ще стават все по-зле Sad Дано да не съм помъдряла и това всъщност да е едно грешно предположение Praynig
За следващата година си пожелавам детенцето ми да е здраво и да родя едно здраво бебе Praynig

# 80
  • Мнения: 210
През тази година живота ми коренно се промени...  във всички аспекти...
В едни към добро ,в други към лошо, в трети не може да е по - трагично ...
Но това е най-щастливата ми година, защото се сбъднаха най-големите ми мечти - обичам мъж повече от всичко друго и чакам бебенце ...  Нито една трудност, нито една гадост, нито една подлост, нито един бой по "каската" не е в състояние да засенчи това... Crazy 

# 81
  • Мнения: 908
За мен тази година беше много странна. Изпълнена с много емоции - всякакви. Но като се замисля беше добра, но понеже винаги може по-добре, се надявам пез 2008ма да ми се случат неща като през 2007ма, но само тези, които са изпълненни с усмивки и със сълзи, но само от щастие.
През 2007ма година повярвах отново в доброто. Разбрах, че все още то съществува, и това беше след като попаднах в този форум и се запознах с майчетата от ДБМ http://fdbm.org Едни много силни и борбени жени, чиито сърца са изпълнени с безкрайно много любов, която раздават безвъзмездно. Каквото и да кажа за тях, ще е малко. Вие също ги познавате, така че няма какво да коментирам Simple Smile Просто ще кажа, че страшно много ги обичам!!!  Heart Eyes И им пожелавам през Новата година да успеят/ем да завършат/им всичко започнато през 2007ма!!! Желая им много спечелени битки!!!
Освен тях срещнах и още едни невероятно добри хора. Това е екипът на www.save-darina.org Още едни хора, вярващи в доброто и правещи чудеса, заедно с нас. Хора, стараещи се да се преборят с бюрокрацията ширеща се в българското здравеопазване и убиваща нашите деца. Хора, които знаят цената на един детски живот и които не се отчайват през трудностите, защото знаят, че когато сме много - сме силни. Пожелавам им същите неща, които и на ДБМ и здраве за тях, за нас, за техните и за нашите деца!!!
Запознах се с едно семейство, за което изминалата година беше много тежка и тъжна и която година може би никога няма да искат да си я спомнят отново. Семейство, което загуби най-ценното си - своята невръстна дъщеричка. Дъщеричката им, която вече е звездичка на небето http://www.save-darina.org/oldsite/ Това за мен е едно... невероятно семейство. Семейство, от което трябва да се учим и да взимаме пример. Семейство, от което научих колко преходно е всичко и как не бива да се ядосваме за дребни неща. Защото... никога не знаеш какво те очаква утре.... Поклон пред вас, мили хора, поклон, сем. Пенчеви! Надявам се с Новата година болката да намалее и да започнете на ново един прекрасен живот, в който винаги ще знаете, че има кой да ви закриля!
Запознах се и с още едно невероятно семейство, за съжаление пак по много тъжен повод. Съдбата ти раздели с малкото им момченце твърде рано и сега то е ангелче на небето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=195219.160 Това семейство беше много, много силно!!! Въпреки цялата болка те стиснаха зъби и ни показаха, че животът все пак продължава и едно тъжно за тях събитие те превърнаха в празненство с балони за нас. Още едно семейство, което служи за пример и което ни показа, че въпреки че в живота има моменти на много болка и тъга, ние трябва да ги преживеем и да вървим напред... Едно семейство, което прегръщам много силно и му желая една 2008ма година, изпълнена с толкова смях и усмивки, с колкото сълзи беше изпълнена 2007ма!!!
Друго, което ми се случи беше, че видях един нов свят, далечен, различен. Запознах се с нови хора, които не знам дали ще видя някога пак, но които завинаги ще останат в сърцето ми. Хора, които никога не ме оставиха да бъда тъжна. Винаги ме даряваха с усмивка и с прегръдка, когато ми беше трудно и когато ми се плачеше. Хора, които ме научиха, че трябва да живееш така, че когато сутрин се събудиш да си кажеш: "Вчерашният ден беше хубав!" Тези хора много ми липсват в момента. Или може би ми липсва това как се чувствах там. Чувствах се свободна, чувствах се щастлива. Но виновниците за това все пак бяха те. Срещнах хора, непознати, които ми помогнаха много и безвъзмездно. Срещнах хора, които тук в България трудно мога да срещна ей така, вървейки си просто по улиците. Всички те бяха усмихнати и не защото бяха без проблеми, а защото знаят, че другите не са им виновни за техните проблеми и че всеки проблем си има решение и няма нужда да си хабив нервите и да се ядоваме за такива неща. Освен хората, видях и едни много красиви места, за които никога не бях мечтала http://www.snimka.bg/album.php?album_id=181937 Върнах се тук много богата, защото имам прекрасни мигове и спомени, запечатани с очите ми и съхраняващи се в сърцето ми.
Това беше общо взето 2007ма година за мен Simple Smile Е, с нови мечти и цели е време да посрещнем 2008ма година Simple Smile

Последна редакция: пн, 31 дек 2007, 16:37 от MMka

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 7 016
Мога да определя изминалата година като успешна за мен.
Завърших втората си магистратура, родих здрав трети син .
Тези две  събития ми струваха  лято в учене и 2 месеца в болница, но важното е, че крайният резултат е отличен! Струваше си! Имам най-прекрасното, кротко и усмихнато бебе. И само 3 кг бонус от бременността.
През 2007 болното ми детенце отбеляза значителен напредък в развитието си, все повече се надяваме на пълното му възстановяване.
Приключихме с ремонтите по къщата, обаче ни липсват 3 гаража.
Организирах си нещата и получавам висок доход, делата на половинката също вървят добре.
Обичаме се и се разбираме в голямото ни семейство!

# 83
  • Мнения: X
За съжаление 2007 година беше същински ад за мен, но по_лошото е, че 2008 започна също зле  Sad. Мъжът ми се разболя от рак, последва операция за отстраняване на главния тумор. Половината година премина в химиотерапии и болници. Последва втора сериозна операция октомври месец за изрязване на мъртвите вече разсейки и мъчително възстановяване с тежки усложнения. Пуснаха го преди Коледа и вече се радвахме, че всичко премина, но не би. Получи парализа на единия крак /лекарите предполагат, че са засегнали нерв при последната операция/ и днес го закарах отново в болницата. Утре е третата операция на гърба. Август месец се преместихме в Стокхолм /защото тук е най_добрата болница за ракови заболявания/, иначе живеехме близо до Лапландия  Simple Smileи затова нямам много приятели тук  Confused. Вече тотално се отчаях, добре че е дъщеря ми, че сигурно  ще полудея.
Все пак се надявам нещата да се оправят и сме запланували мъжът ми като се оправи да се приберем за 3 или 4 месеца в България.

# 84
  • Мнения: 1 732
Meliss@, стискам палци да се оправят нещата!
Защо винаги трябва да има по нещо лошо? Sad
Дъщеричката ти е голямо слънце и заслужава да има здрав и весел татко.

Моята година беше пъстра. Майчинство, нова работа, смяна на местоживеене, нови познати.
Като цяло беше много по-добра от 2006, която е най-кошмарната година от живота ми.
Единственото лошо нещо е, че едно момиченце, моето, расте без баща. Здрав, болен, никакъв...
Но пък има хора, които я обичат! Simple Smile Благодаря им!

# 85
  • София
  • Мнения: 3 421
Meliss@ с цялото си сърце ти пожелавам всичко лошо да остане зад гърбът Ви!

# 86
  • Мнения: 3 500
С нетърпение чакам 2008 - май се очертава доста важна  Rolling Eyes
И аз. За мен е определено много важна. За мен и за цялото ми семейство. Доста неща ще се променят коренно, живота ни може да се обърне на 180 градуса. И лентичката долу е за това. Само аз си знам какво ми е напрежение.

# 87
  • Мнения: 3 500
Karen , ти да не си раждала третото си синче в Тина Киркова .... заедно с мен?
Нощта преди раждането бях с една майка, която роди третия си син. Почти присъствах на раждането, чух абсолютно всичко, а малко след като бебето се роди /някъде към 5.30 ч./ родих и аз - 8.20ч.
Meliss@ , пожелавам ти много успех, щастие и здраве през новата година. Винаги, когато човек си мисли, че няма изход и по-лошо не може да стане, изведнъж нещата се обръщат и се случва нещо неочаквано хубаво, ново, прекрасно, щастливо събитие. Пожелавам ти го от сърце. Стискам палци всичко с мъжа ти да е наред, да се оправи. Прегръщам те, въпреки, че не те познавам и някак сърцето ми се свива. Успех! Наистина ти стискам силно палци.

# 88
  • София
  • Мнения: 726
2007 беше една прекрасна за мен година - здрави сме! Родих дъщеря си - толкова желана и мечтана!
Синът ми расте здрав, прекрасен и спокоен. Влюбена съм в мъжа ми! И с учението се справих!
С килограмите борбата тепърва ще започва - там статистиката не е особено благоприятна за мен....
За 2008 се надявам кариерата ми да тръгне в желаната от мен посока и да се справям и занапред с ученето!

# 89
  • Мнения: 600
Колко странно. Всички пишат за килограми и ежедневие. За мен равносметката е и страшна, и освобождаваща:
-) стачка на таксиметровите шофьори - удовлетворени на секундата искания;
-) стачка на учителите - помия, унижение, запращане завинаги в трета глуха;
-) шествия за липса на места в ясли и детски градини - нула внимание, нали бяха местни избори, та е важно да останем на върха;
-) избор за кмет на Бойко Борисов - след две години пак, човекът си каза, че смята да е в парламента, хех, какво му пука колко струват избори през всеки две години на София;
-) много убити по пътищата;
-) много затрити паркове и защитени зони - пеене за Странджа, май сме пяли за погребална песен;
-) създаване на българско ФБР, което ще харчи ОЩЕ пари и ще дублира МВР;
-) обедняване на всички нива, безумни сметки, далавери в Топлофикация;
-) двойни цени на основните хранителни продукти, повишаване на цени на горива;
-) подигравка със земеделците по програмите за евро парите и компенсация за напразния труд;
-) безумен трафик в столицата, който вече двойно удължава времето до работа и обратно;
-) далавери, изнесени пред народа и ненаказани;
-) депутати с 50% увеличаване на собствените си заплати и купуване на поредните мерцедеси...


Има още много. Каква е равносметката ли? Пълна мизерия, липса на държавност, мрящи от глад, безсилие и унижения възрастни хора, млади хора и деца по домовете.

Липса на надежда.


Възвръщане към първобитнообщинният строй - всеки за себе си, увълчен, без свободно време, класово разслоение. Браво, светът е чудесен.

Родих дете и се побърквам от притеснение за бъдещето му.

занда, стига де Peace

сега се усещам, че ми беше първата коледа без равносметка. явно нещата не са толкова зле Mr. Green

ами, не беше лоша година, оцелях - да работя, да гледам детето, в къщи има горе-долу мир. абе, май само сме остарели, но достойно Laughing

# 90
  • Sofia
  • Мнения: 7 016
Karen , ти да не си раждала третото си синче в Тина Киркова .... заедно с мен?


Не съм била аз!  Grinning
Родих в Шейново.

# 91
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Meliss@ , съжалявам! CryПожелавам ви всичко да се оправи, да сте здрави и скоро тримата да си дойдете в България на хубава и дълга почивка! Heart Eyes

# 92
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Живи и здрави сме. Попътешествахме тримата, иначе живеем спокойно и скучно.
Професионален застой, но предните две години бяха пълни със случки, та е нормално да има спад.
За 2008 си пожелавам сама да си бия шута в задника по-често.

На Meliss@ стискам палци!

А на Сабина пожелавам нова любов през новата година!  Heart Eyes

# 93
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Чувствам се остаряла ... понякога, но все по-често. Помъдряла - не знам, май още не ми е дошло времето. Килограмите - изобщо не се меря вече, не ми пука - това мъдрост ли е или глупост?
Почнах работа, опознах още повече хората и срещнах такива, каквито не предполагах, че съществуват, не намерих нови приятели обаче, от което ме боли, но пък запазих старите. Имам две чудесни деца, да са живи и здрави и разбран съпруг, който вчера ми направи най-хубавия комплимент. Чувствам се остаряла...

# 94
  • Мнения: X
Момичета, стоплихте ми сърцето, точно от това имах нужда в момента.
Сега се прибираме от болницата с малката. Мъжът ми се чувства добре, но аз съм много притеснена. Май ще се окаже, е не е било засегнат нерв. Изрязали са нещо, но лекарите не могат да кажат категорично какво е, докато не го изследват. Резултатите ще излязат до две седмици. Но съдейки по размера, казват че е от около 5 години. Но няма логика, защото ако е от толкова дълго време, мъжът ми трябваше да е умрял вече, защото от този вид рак, от който е болен той, ако не се вземат мерки, умираш до година и половина.Гледаха го хиляди пъти на скенер, втората операция беше уж за изрязване на разсейките, а това са го пропуснали и го видяха след операцията. Не ни остава нищо друго, осен да чакаме да излезнат резултатите от изследването. Успокоява ме факта, че Швеция е една от най _ специализираните европейски страни в лечението на ракови заболявания и конкретно рака, от който е болен мъжа ми.
Благодаря, Ви момичета, пазете се и дано 2008 година донесе здраве и щастие на всички!
P.S. Да се запиша и аз за килограмите. Напълнях много през бременността, от 55 на 95 кг, като родих бях 90, сега съм 49. В началото бях на диета и спорт, после от притеснения и сама гледане на дете отидох в другата крайност.

Общи условия

Активация на акаунт