СПЕШНО! Глътна две батерии!!! - Ур-р-ра!!!

  • 35 847
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 155
Сега виждам темата. Ужас Shocked

Дано Мони е изакала батериите вече Praynig  Praynig  Praynig
За разхлабване - пюре от сини сливи или круши.
Пиши какво става.

# 76
  • Spain
  • Мнения: 3 752
как сте ?
 днес видях и направо претръпнах ,но станалото ,станало ..сега дано излязат сами .... съвети не мога да ти дам ,но искам да те укоража, не се притесняваи и следваи насоките на педиатъра и Мони бързо ше оздравее Laughing

# 77
  • Мнения: 4 414
чак сега виждам темата...как е Мони? ох, стискам палци всичко да се оправи бързо Praynig

# 78
  • Мнения: 1 391
ох, и аз сега видях темата......

Дано се справите безоперативно с проблема....
Давай разхлабващи храни и после хубаво проверявай акитата...

Има шанс да ги изхвърли самА!! Дано дано!!

Не зная дали е удачно да го спомена--- но моя котарак преди време беше глътнал една връзка за обувки.... и много страдаше.... и тогава ми казаха да му давам рециново масло...и му давах... той много се мръщеше и си беше жив садизъм да му го натикам в устата...

но я изака....  /беше му като фитилче от дупето.../ добре че се размина тогава...

Но втория ми котарак беше глътнал телта на опаковката на един салам /който си изрови от кофата за боклук!/, е тя му беше запушила чревцата... и не можеше нищо да мине през тях... почна да не яде и да страда.... и да линее... - правиха му ренгенови снимки и цветни с контрастно вещество да се види докъде стига и къде е запушването... и на него му се наложи операция, но после се оправи много бързо/....

Не зная дали е удачно на бебе да се дава рециново масло... но наистина има ефект....
може би е хубаво да попиташ лекаря за този вариант!!!!

СТИСКАМ ВИ ПАЛЦИ ... а ако правиш масаж на коремчето за да се разработят чревцата - по посока на часовниковата стрелка - знам че помага също да се изхождат - за да не са им лениви червата....

УСПЕХ

# 79
  • Мнения: 507
Въх и аз сега виждам темата Shocked Съжелявам за случката с адашката, дано ги е изкарала веча.Никой ли не знае нищо?

# 80
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Здравейте пак от мен!
Мони ака сутринта, но нямаше нищо. Sad
Сутринта пак й дадох пюре от картофи, смесено с плодово (тиква, ябълки и круша), защото иначе не искаше да го яде. После хапна и половин пюре от кайсии. Наобяд си изяде всичко от кухнята + почти цяло бурканче пюре от сини сливи на "Хип" (от малките). Иначе се чувства добре - нито повръща, нито показва някакви признаци на болка.
И аз много четох за съдържанието на батериите - големи ужасии открих! Само две по-успокоителни информации намерих - първо, че в 90% от случаите си излизат сами тъпите батерии, и второ, че потенциално опасни за заклещване в стомаха и червата са предмети с диаметър 1,9 см. (батериите са около 0,6-0,7 см. в диаметър). Дано, дано да ги изака сега следобяд! Praynig  Praynig  Praynig
Говорих с личната лекарка по телефона сутринта - каза да й давам разхлабващи храни, но не и лекарства за разхлабване. Важно било стомахчето да не остава празно. Обясни ми, че в началото и края на стомаха имало по един мускул и стеснение, щом са в стомаха, значе са преминали през първия, остава да се надяваме да преминат и през втория мускул.
Мамчета, ако имате играчки с такива малки батерии, изхвърлете ги!!!

# 81
  • Sofiа
  • Мнения: 3 248
Радвам се, че Мони е добре. дано да ги изака следобед  Praynig

# 82
  • Мнения: 2 575
Стискам палци за следобед!!!

# 83
  • Мнения: 46 655
Дано следобяд ги изкара, всички стискаме палци  Praynig

# 84
  • в края на града
  • Мнения: 4 448
И аз едва сега видях темата, ужас! Значи разхлабващи храни - овесени ядки, може сега за следобедна закуска (ако не е свършила вече работата и изкарала гадните батерии), от плодовете ти си знаеш - круши, сини сливи, кайсии, портокал. Избягвай нишестета, гриз, ориз, банани, ябълки, моркови, шипков чай.
А ти претърси пак навсякъде да не ги е скрила някъде 2-те, а само едната да е напъхала в устата... Стискам палци.

# 85
  • Мнения: 6 207
Айде да излизат тия мръсни батерии вече. Praynig

# 86
  • Мнения: 2 609
Малее,какво ви се е случило ooooh! ...
Дано да не ги е глътнала Мони,а ако е така да ги изака без проблеми Praynig

# 87
  • Мнения: 5 622
И аз стискам палци на Мони!
Ужасно си притеснена сигурно,знам,че ти се въртят ужасни работи в главата,дано обаче скоро ни зарадваш( и себе си най-вече) с добри новини! Praynig

# 88
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: PetiaK

А ти претърси пак навсякъде да не ги е скрила някъде 2-те, а само едната да е напъхала в устата... Стискам палци.


Глътнала ги е и двете - виждат се на снимката. Sad  Една до друга са... и толкова големи ми изглеждат в мъничкото коремче! Cry

Преди малко пак се беше изакала - отново нищо! Обаче на мен ми стана още по-притеснено, защото акитата бяха много тъмно-зелени, почти черни... И миришеха гадно... Вече съвсем се шашкам, да не би да са почнали да се разлагат вече! Уф, не мога да спра да рева, откакто смених последния памперс! Направо не мога да си намеря място! Иде ми да се гръмна, защото го купих тъпия телефон! На всичкото отгоре сме самички (тати е във Варна) и само вие сте ми утехата!
Сега спи, сладурчето ми...

# 89
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Стискам палци да са в следващата "порция". Убедена съм, че всичко ще завърши благополучно!

Общи условия

Активация на акаунт