ИЗРАЕЛ

  • 56 321
  • 579
  •   1
Отговори
# 270
  • България
  • Мнения: 1 090
Добро утро и от мен!
Ох,Петя,рано сутрин гледай каква енергия вади6,при нас днес бил най -тъмният ден,не 4е друг ден е светло,ама днес хептен било newsm78,та викам за тонус и настроение да влезна в твоята теми4ка Hug
Ми то вие голям живот си живеете там,бе,колко вида маслини имало,тук ако има маслини изоб6то,пак сме доволни Mr. Greenуж стандарт.И тук така прaвят, отварят храните в магазина и по4ват да мелят,на касата показват опаковката и така(ако я покажат,де Wink),малко ме съмнява,аз не съм пробвала,веднъж само отворих една вода,4е бях жадна,и после си я платих на касата,никой не реагира Simple Smile
Петя,4етем вси4ко да знае6,ма ти си неуморна Joy,аз един ден трябва да си ги принтна твоите истории,да ги имам като книжка. Peace
А тези природни красоти просто сърцето ми се къса,4е не мога да ги видя на живо,то като райско кът4е,бе ooooh!
Вие ходили ли сте на това сафари?А тази ботани4еска градина е WOW Shockedголяма красота.
И друго да те питам,тук 4етем в енциклопедията ,4е в Мъртво море не може да се потъне,верно ли #Crazyаз  като го про4етох,паднах,детето все ме пита,аз викам ..ами не знам..ако е така ,то е само за мен,както не мога да плувам. Simple Smile
Ама да не оспамвам темата Laughing,лек ден ,моми4ета  bouquet ,аз отивам по зада4и,4е Коледа идва,а не съм готова...


# 271
  • Мнения: 11 747
Не съм Петя, ама да кажа, че е верно за Мъртво море! Peace
Не съм го изпробвала лично, за съжаление, но смятам и това да направя! Crazy
Не може да се потъне, то и нищо не може да се прави там, само се накисваш за 10 мин и излизаш.

# 272
  • България
  • Мнения: 1 090
Не съм Петя, ама да кажа, че е верно за Мъртво море! Peace
Не съм го изпробвала лично, за съжаление, но смятам и това да направя! Crazy
Не може да се потъне, то и нищо не може да се прави там, само се накисваш за 10 мин и излизаш.

Абе,как така,не мога да си го представя newsm78,зву4и ми невероятно,но сигурно е така...

# 273
  • Мнения: 14 497
тя петя беше писала по назад в темата за мъртво море, и за душовете до плажа, с които задължително се изплакваш като излезеш щото си целия в сол предполагам  Grinning

# 274
  • България
  • Мнения: 1 090
тя петя беше писала по назад в темата за мъртво море, и за душовете до плажа, с които задължително се изплакваш като излезеш щото си целия в сол предполагам  Grinning
Ох,верно било зна4и Grinning....дове4ера пак 6те ви 4ета,4е окъснях..,6те 4акам и отговорът на някой ,които се  е топвал в Мъртво море Joy

# 275
  • Мнения: 2 952
Абе , скици , ми енергия  вадя  от рано ,  защото ние тука  ставаме в 6 с мъниците , като часовник са и до 10  вече половин ден е минал   hahaha

Фейт , ющо ти става тъжно , птопуснати любови ....или  друго ....

    Това  за мъртво море е верно ....хаххаа  много е солено , трябва да се измиеш после , има  душове , да ....и  спасителите само викат по високоговорителя , да не се обръщаш по корем и деца да не топиш в морето да не си  "изгориш"  очите ....ако имаш раничка или ако си се бръснал преди да идеш  на плажа - мале си как щипе , има да подскачаш на 1 крак до душа .....А бижутата - само златни , иначе ще им смъкне цвета водата и ще се изложиш  hahahaМайка ме караше да  я натискам да потъне , че й стърчали мръвките (дето ги няма)  над водата  Joy ужас ...няма потъване по гръб , и рамената ни изгоряха , неможеш да се топнес  с рамената ...ами като шамандура отгоре .... Joy

# 276
  • Мнения: 2 952
  Я  вижте това ВИДЕО как се седи  без да се потъва  във  водата -   http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual& … videoid=622119760

# 277
  • Мнения: 168
Страхотни снимки!

# 278
  • Мнения: 2 952
  Мерси , Шенай...

  Още  видео -  http://search.msn.com/video/results.aspx?q=%22dead%20sea%22& … cid=1416689221865

Тука спасителя  вика  да внимават с содата , хем на английски , ама всеки се прави , че не разбира ....пък после .... -  http://search.msn.com/video/results.aspx?q=%22dead%20sea%22& … cid=1476337795126

Тук е цяло ФИЛМЧЕ  кратко -  http://search.msn.com/video/results.aspx?q=%22dead%20sea%22& … cid=1417975365908   В него има  дадени и  парчетата сол , тези бели топчета в ръката .....гледайте .....и дано дойдете някой ден ... Wink   

# 279
  • Мнения: 2 952
искала съм да кажа с водата и солта  по-горе за спасителя , пък то станало - да внимават с содата  hahaha Joy, даже без  със , а С . Joy........

# 280
  • Мнения: 337
Петя911, благодаря за пожеланието   bouquet
Мило е, че си обърнала внимание. Много красиви неща си изработила. Браво!
Да питам - как се разбира или доказва кой е евреин? newsm78

# 281
  • Мнения: 168
Чудесни са, направо се пренесох в друг свят като ги гледах Sunglasses. Даже снимките на Айля не впечатлиха толкова, понеже вчера си хапнах здраво локуми и баклави... И днеска пак

# 282
  • Мнения: 2 952
   Евреин си само по майка , религията идва от майката, това го пише в свидетелството за раждане тук в Израел.А там където не го пише , може да се издири и да се  докаже.  Wink

# 283
  • Мнения: 2 952
  Момичета ( и момчета ) ,

  Излизаме , отиваме на петъчната вечеря , наречена  КИДУШ у родителите на съпруга ми .Там се събират всичките му братя и сестра му с децата.Това всяка седмица .Посреща се съботата , която е  7-мия ден , защото седмицата започва от неделя тук.Седмия ден  се пази по стария завет , почита се , почива се .....По-религиозните преди вечерята  ходят на синагога.Запалват се свещи вкъщи , по традиция - 2 , а може и колкото са членовете на семейството преди да  залезе  слънцето....Ще  сложа снимки ,после пак ....Освен това свекърва ми има рожден ден , та ще пада веселие ......

   После пак!
   Чао ви ....       Peace

# 284
  • България
  • Мнения: 1 090
Тъкмо се върнах....,Петя ,мерси за видеото  bouquet,верно 4е е така ,енциклопедията не лъже зна4и Grinning
Приятно празнуване тази ве4ер,да си изкарате много весело  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт