Мнозина в юлската дружинка празнуват шеста месечинка

  • 8 772
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 244
Да бе, да, така излезе, ама се омотах вече тотално

# 16
  • Мнения: 640
Басеинчето ми е подарък от сестра ми и е купувано от Англия. Но предполагам, че и тук ще има такъв аналог. На повечето играчки, които му е подарила има и някакви китайски варианти из магазините в България.
Цвети, честито ви зъбче  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 312
Здравейте, най сетне да се доредя и аз до компюпъра Simple Smile). Днес по обяд тамън влязох да чета и Доротея нещо ме привика, разходки, пазаруваници и т.н. Simple Smile)

Бързо оздравяване на Лина! Щом не е от операцията нещо грип ли е пипнала Sad

Честити месечинки!

Гери, мерси за името... всъщност на никого не е кръстена, смеем се, че е на баба си Иванка и баба си Мария Wink Joy От всички варианти това беше единственото, което харесвахме и двамата с баща й... аз първоначално мислех да е Криста. Та така... сега даже не знам кога й е именния ден, ама пък името си го харесваме Simple Smile. Вярно само ние, на никой не му е ясно що така я кръстихме Simple Smile). Всъщност имах една приятелка Доротея навремето, която много харесвах и мисля, че покрай нея харесвам името. Пък в 9тия месец като бебе риташе много бясно така се обръщахме към нея условно, с "Доротея", щото не бяхме избрали име... и така решихме да се казва един ден след като се роди. Много дълго стана, извинявам се, ама като видя клавиатура... Wink

Пък за инструментите - аз обичам да майсторя нещо, ама не финно и пипкаво...

Приятно прекарване утре на коледното парти!   

# 18
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте Grinning
Успяхме да се разходим с Тонче и то как само - поне 5 км съм изминала, на връщане и дъжд ме пра. Мразя да нося чадъри, но като ми се замазаха очилата, ми се прииска да съм мъничка и да се гушна на топличко при бебчо в количката и някой да се грижи за мене.
Таткото ме нервира здраво. Не можа да изчака, да прибера масата след вечеря, че Тони му пречел да гледа тв. Едва си гушнах ревльото и като се разхвърча активната гимнастика из спалнята...детенце се уплаши и по-силно заплака. Бясна съм му, а той си заспа. Все едно на него му растат зъби Mr. Green
Рени, гледам и Илко позира пред камерата Grinning Толкова малки бебешори, а ги разбират вече нещата Wink Басейнът му е мн весел Hug
Деси бебе, честита ти месечинка Hug Hug Hug и на другите месечковци мн гушки Hug Hug Hug
Ce Dim-че, честито 1-во зъбче на Влади Hug
Хайде, лека

# 19
  • София
  • Мнения: 568
Честита месечинка на Деси!   bouquet
Честито зъбче на Влади!   bouquet
Лина да оздравява бързо.  Hug Има много гаден грип  Sick.

Силве, ще черпиш скоро за имения ден ето:
http://days.pravoslavie.ru/Life/life401.htm

Ето подобно басейнче като на Илко:
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=581
има го и в магазин Смехурко за 59 лв. Хубава идея е.

Рени, ама той си е вече малко момченце  Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ!
Опаковах подаръцит,децата спят,а аз се чудя какво да им давам на моите за закуска от оризовата каша,пюре от круша и пюре от ябълка на нищо не си отварят устите както трябва имам чувството че по задължение го правят.Е---и тъпото захранване.

# 21
  • Мнения: 1 098
Добро утро! Цвети, честито първо зъбче на Влади! И аз вече си мечтая нашите да пробият. Много се радвам, че днес ще видя някои от вас.
Томасе, дано Лина бързо оздравее Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Сега друго-МОМИЧЕТА,ИЗДИРВАМ КРЕМА ЕКСТРА СОФТ НА СЕБА МЕД!

Кой е той? Прати линк, та да погледна като ходя следобед в аптеката. Макар че ми е трудно да си представя как ще се организираме да го вземеш... ама то е друга тема.

kami27, ти коя аптека ползваш?

За млякото: В кафе ще сте, все пак. Винаги можеш да ги помолиш да го изстудят я в чаша, я на чешмата, ако щеш и в хладилник...

Фил, да не сте прекалили с ТВ-то и по-специално с АЛФ?  Laughing Внимавай, пази котака...

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 08:38 от katiABV

# 23
  • Мнения: 73
Добро утро! И дано вашето е по-добро от моето 
Снощи на консултацията се оказа, че Гери не е наддала нищо за 12 дни  Cry Педито каза да не се притеснявам. Знаех си, че трябва да започна захранване с кашичка  Crossing Arms
Още не съм решила дали ще дойдем на партито,  много ми е смотано...

Честити зъбчета на Тони и Влади  Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 17 592
Готино  Grinning От бг ли е купувано... и колко струва и къде го има?

Някой може ли да ми обясни, ква е разликата между ЦДГ и ОДЗ и как да разбера към кое има ясла или няма такъв вариант?

ЦДГ = Целодневна Детска Градина. Няма ясла.
ОДЗ = Обединено Детско Заведение - ясла и градина.

# 25
  • Мнения: 161
Малее Герунди как така не е качила Герито нищо за 12 дена? Да не би нещо кантара да не е като хората? Много е вероятно да не го е измерила правилно. Нямате ли у вас едно от тези електронните кантарчета да я притеглиш. Аз така правя качвам се сама и после още веднъж с бебето на ръце и показва до 100 грама. Ами по принцип е по-добре с каша да се почне обаче не мисли че от нея се качва много особено ако е само от чист ориз. не се притеснявай ще качва като почне да яде повече неща освен мляко.
Уинкс имате сладки картофи при вас - пробвай Кристиян с него, тука не съм виждала въпреки че продавали. чух обаче че бил сладичък на вкус и бебетата го обичали.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
ДУ!
Опаковах подаръцит,децата спят,а аз се чудя какво да им давам на моите за закуска от оризовата каша,пюре от круша и пюре от ябълка на нищо не си отварят устите както трябва имам чувството че по задължение го правят.Е---и тъпото захранване.

 newsm78

Ми... На закуска Давид си папа мляко, че няма кой да се занимава с каши рано-рано, пък ти - с две и сложни закуски да правиш... Друго си е по-късно, като съм си изпила кафето и съм изпушила 1 - 2 цигари - тогава мога и да си играя, и пюрета / каши да давам, ама в 7 - 8 - абсурд!

# 27
  • Мнения: 616
добро утро
Честита месечинка на Деси  и първо зъбче на Влади.
Томасе  Hug
Днес се каня да започна да заменям и храненето в 9.30 защото почти от седмица не иска да си яде млякото а е гладен и си мисля че вече е готов и по това време да яде с лъжица.Някой от вас вече има ли повече от две заместени хранения?
А тези от НОИ пак ми се разхождат по нервите и днес съм се наточила да се карам с тях че вече ми писна пак нямам превод. Twisted Evil #2gunfire
Хайде приятно изкарване на партито и после да пуснете снимки че да гледаме.

# 28
  • USA
  • Мнения: 559
Веси, планирала съм да включа сладък картоф по някое време. Той има вкус на тиква. Чуденката е дали да дам овесена каша след оризовата, както ми каза педиатъра или да дам нормален картоф, за да свикне с него преди сладките зеленчуци.
Също се чудя зеленчука като отделно ядене ли да го давам, като запазя едно ядене на каша (Напр. каша на обяд и вечер зеленчук) или да давам каша + зеленчук на едно ядене. А зеленчуците пак ли се започват от 1 лъжичка, че гледам в сайта на Гербер пише половин бурканче? Вие как процедирате?

Герунди, не се потискай. Ще си навакса Герито. Да и нацелуваш бузките от нас.  Heart Eyes Аз също се бях притеснила като Кристиан за 5 седмици беше качил само 400гр, но следващите 3 качи 700гр само на кърма. Аз започнах да захранвам, защото реших, че му е време вече и исках да му дам повече време за свикване. Давам каша от 1 седмица и в момента сме на 3 лъжички - бавно, но славно, докато свикне.

Иве, може просто да им е криво тази сутрин и да си искат млякото децата. Все ще им дойде музата и за друго ядене. Днес видях мартенското бебе, което прилича на Ради Simple Smile.

# 29
  • Мнения: 43
Здравейте и от мен!
Тази нощ нямахме необичайни събуждани, но за сметка на това пък станахме в 6!  Tired
Имам да свърша куп неща, защото утре пътуваме за Русе. Ще си имам отмяна  newsm68
Честито на всички месечкуващи. Лелееее кога станаха на 6!!! Heart Eyes
И честити озъбени дечица  Simple Smile
Приятно изкарване днес на срещата.Ще чакаме снимки Wink

Общи условия

Активация на акаунт