Мнозина в юлската дружинка празнуват шеста месечинка

  • 8 773
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 329
Леле, Ками, и Део много харесва Рич.  Аз му казвам на мъжа ми, а той не ми вярва. Аз го гледам филма, нещо като навик ми е вече hahaha
Joy 

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 523
Я кажете как мислите да обличате бебовците за партито - в смисъл много дебело или по-тънко облечени. То май ние сме най-студенолюбивите (Ивето сега ще каже, че не сме критерий  Flutter ).

# 47
  • Мнения: 329
Искре-аз ще я облека с чорапогашник,панталонче не много дебело,боди с ръкач и блузка,ако е по-топло свалям блузката  Grinning
Янчето беше писала че не е топло като в Моловете ,ама все пак е приятно  Grinning
Анжела-как е Михаела??????

# 48
  • Мнения: 640
Айде добро утро и от нас Simple Smile
Днес на Илко му биха третия Тетраксим, мина и поредния преглед с ехографа за чревцата и бъбреците и казаха, че за момента е добре. Остава си микро нефрозата, но ще я следим с разни изследвания през месец. За сега е спокоен и без температура (дано и не вдигне, че това ми е най-притеснено).
Ками, кажи на Евето, че Ричко не е надеждна партия - много моми, много чудо му минаха през ...хм... ръцете  Mr. Green
Сега да си кажа - бях харесала един подарък от Цар лъв, който беше за дете около годинка. Обаче продавачката като разбра повода и възрастта на децата почна да ме навива за друга играчка. И аз с всчикия си акъл я взех. В къщи обаче след два дни гледане на играчката почна не просто да не ми харесва, ми направо да ме дразни. Та моля на който се падне да не ми я троши от главата  Wink

# 49
  • Мнения: 493
Ами болеста почти мина.Само лошото е,че има още малко стичане на секрети от носа,вътрешни са и става така все едно и хъркат дробчетата.Малко е нервна,иска да я нося ама я разбирам,защото от миналата сряда не съм я вадила,освен за лекарката 2 пъти и на терасата за малко.Ками и ние бяхме на Аптамил Ар откакто спрях да я кърмя до преди месец.Наддаваше малко от това мляко,но за сметка на това толкова и харесваше,че трудно му намерих заместител след като спря да повръща.И  аз бях доволна от него,защото беше гъсто и си я хранех легнала и дори някой път не се уригваше.
Аз пъг гледам тоя сериал  Марина-малко е тъп,но точно по това време малката спи и аз мога да изпия едно кафе на спокойствие.
Къпих една каша на Хип-ориз с круши,добавих плодово пюре на Нестле-банан и ябълка.Станала е манджа с грозде,но злоядото всичко омете. Simple Smile
Приятно изкарване на купона. Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 3 414
Я кажете как мислите да обличате бебовците за партито - в смисъл много дебело или по-тънко облечени. То май ние сме най-студенолюбивите (Ивето сега ще каже, че не сме критерий  Flutter ).
То се намери кой да пита за обличане Joyтоплофикация ги мразят,а енергото ще им подаряват ел уреди че са им малко сметките Wink

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 523
Я кажете как мислите да обличате бебовците за партито - в смисъл много дебело или по-тънко облечени. То май ние сме най-студенолюбивите (Ивето сега ще каже, че не сме критерий  Flutter ).
То се намери кой да пита за обличане Joyтоплофикация ги мразят,а енергото ще им подаряват ел уреди че са им малко сметките Wink

 hahaha а де!

# 52
  • Мнения: 96
Привет и от нас с Борис! най накрая успях да се докарам до копютъра.
Първо да кажа , че и Борис е в озъбена фаза, т.е. много се кисели, зъби разбирай показва венци и гризе всичко което докопа. Продължава да се буди с плач нощем и покрай това аз да не спя като хората Tired
После да помоля днес да правите снимки на срещата - ние няма да можем да дойдем категорично  Confused отрязаха ме за колата, с таткото напоследък само се дърпаме , явно имаме нужда от почивка . И за това днес се надявам най -после да успея да се доредя до козметик!!!! Ще поверя грижите на моята голяма племеница, която е студентка . обаче , защо ли отвътре ми е малко притеснено?  newsm78

# 53
  • Мнения: 329
Анжела- аз съм много доволна от това мляко-спря да повръща,което за мен е доста важно,защото преди полудявах.Тя също не качва много напоследък,ама не и се притеснявам защото е много весела и дива ,значи си и е добре на мъничето Hug Колко грама каша й даваш????????
Ренка-аз това й разправям ,че не е за нея този мъж,ама детето си е Флюбено и то доста  Laughing Аз много харесвам Бареков и нарочно й го показвам него,дори не го и поглежда,повече ани Цолова гледа и й говори  Joy

# 54
  • Мнения: 98
Взела съм едно пюре на Хип от кайсия и се чудя дали да го давам... Някой давал ли е кайсия вече?

# 55
  • София
  • Мнения: 568
Eй, момичета, чета ви за срещата и въпреки, че няма да идвам се вълнувам. Да пишете подробно после искаме снимки и на кой какъв подарък му се е паднал.

Ирина е по-добре. Все още има сополки, но не толкова много. Най-важното по-спокойна е. Дано не вдигне Т.  Praynig Аз уж щях да почвам захранването на 4 м., обаче докато се намотам, пък и сега с тези сополи ще го докаръм към 5 м.
 
Анжелка, браво на Мишето, че е здравичка вече и че си похапва сладко, сладко.
Герунди, не се притеснявай.  Hug Спомням си, че май Илко и Никола имаха такива периоди, в които не бяха качили нищо за 10 дни, но после си наваксаха бързо.  Laughing
Ренка, радвам се за Илко. Дано бързо се оправи детенце съвсем.  Hug
Силве, има логика да е на Тодоров ден, ама пък като си има светица с това име защо не. Ви си решавате.  Peace
Ками, ами Евето си има свое мнение детето  Party
Зорето, аз бих изчакала с кайсията.

# 56
  • Мнения: 4 300
АААааа не че съм в лошо настроение, ама много ми е на тъгъдък ( така ли се пише тая дума мамка му?) . Както и да е де, свърших с банката, обаче проблем....на Никсъна новата шапка така съм я изпрала че не му става ooooh!. Има още една дето е толкова голяма че чак и на мен ще стане, сега я пуснах в пералнята, да видим. Може след прането да му е таман Whistling

# 57
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Честита месечинка и на Деската  Heart Eyes
Яна, от училище 9 месеца имаше промоция на СебаМед и в нея има и едно тестерче 10 мл. от въпросното кремче. Тъй като не го ползвам, ще ти го донеса утре.
Дано Лина се оправи бързо  Praynig
Ние най-накрая успяхме да си приберем басеинчето от каките (беше на отговорно пазене при двете ми братовчедки, докато дойде ред Илко да си го ползва) и тази вечер е много забавна за бебко:


Илко голям сладур!  Heart Eyes Басейнчето е много яко.  Simple Smile
Сега Рени като каза - и аз имам от 9 месеца 3 неща на Себамед и няма да ги ползвам. На някоя бъдеща среща ако някоя мама ползва серията с удоволствие ще и ги дам. То колко ли е едно тестерче ама все пак пак е от полза.  Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 3 414
ЩЕ ФРЪКНА,обърнаха се,а Ради има зъб. newsm47  newsm20

# 59
  • Мнения: 140
Браво на момчетата и честито зъбче

Общи условия

Активация на акаунт