Мнозина в юлската дружинка празнуват шеста месечинка

  • 8 790
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 96
Браво на Ники и Ради Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 1 244
Гоце, честито!  Grinning Браво на младежите!

Да казвам ли Ники колко спа тази вечер или да не ви дразня  Mr. Green 12 часа...

Гери, мерси, тоя басейн обаче май е доста по-големичък  Thinking Но ще разгледам в детските магазини, защото и на мен ми харесва идеята много.

Сладък картоф има в бг. Виждала съм в Халите, а почти със сигурност има и в Пикадили. Гоце, пусни в гугле търсене на снимки за sweet potato, трябва да излязат, аз не мога да го обясня... може би три пъти по-голям е от голям картоф (или повече) и кората му е различна и оранжавее... Иначе не съм яла, само съм му се чудила... Simple Smile

Много, много весело изкарване на партито! Да си вземете фотоапарати и да нащракате много снимки! И назначете един писар да води записки от събитието и после да преразказва  Laughing

# 62
  • Мнения: 161
Барво на момчетата Гоце:) Удари им по едно клипче като имаш възможност:) Честито ви първо зъбче!
Аз имам един малко тъп въпрос вие как ги разбирате че имат зъб - в смисъл напипване или се вижда или ползвате метална лъжичка? Аз понеже все гледам ама нищо не виждам, а пък все си мисля че и нейния ред е дошъл, щото признаци има, та да не го изпусна момента де?
Фил тя и моята хубавица вече от доста време си спи през нощта по 11-12 часа:)
Весело изкарване на партито и после да покажете снимки.
Е ние от Варна кога ще ударим една морска градина поне:) Като гледам май ще е догодина лято направо среща на плажа на втора буна Joy

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 523
ИВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!  Hug
Знаех си аз, че при вас всичко ще е на куп!!! Ще демонстрирате като се видим (зъба, че преобръщането няма как Wink )

# 64
  • София
  • Мнения: 568
Браво на Ники и Ради!   bouquet Наговорили са се да изненадат мама  Heart Eyes.

Фил, и на мен ми се видя големичък, но може да е зрителна измама  Thinking. Ще ходя тези дни до Чиполино-то за друго и ще го видя.
Веси, аз поне на Софи й го видях като се показа.

# 65
  • Мнения: 98
Браво на Ники и Ради!  Heart Eyes
Фил, ако намериш такова басейнче някъде, свиркай, на мен също страшно ми допада, а мисля, че мъника много ще се кефи вътре Simple Smile Пък и за морето става после  Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 1 244
То си пише - диаметър 120 см, а на Илко определено е с по-малък. Т.е. ако се ползва за подпиране при сядане може би не е много подходящ, а просто да се въргаля вътре не ми трябва, т.к. си има активна гимнастика. А Зори, като е от плат надали е добре за морето, после няма изпиране и изчистване от пясъците Mr. Green Но за там надуваемите басейнчета не вярвам да са скъпи, даже хич  Wink

# 67
  • София
  • Мнения: 153
Браво на Ради и Ники, честито зъбче на Ради!

Басейнчето е страхотно  Heart Eyes

Да се похваля и аз, Ема си заспа сама в креватчето преди малко  Laughing

# 68
  • Мнения: 640
Иве, браво на момчетата  Heart Eyes И честито зъбче на Ради Simple Smile
На Илко басеинчето наистина е по-малко, за да не клюмва настрани. Поне такава е идеята. Ама той гони точките по него и клюмва надолу.

# 69
  • Мнения: 43
Браво, браво на Ники и Ради! Честито зъбче!  Hug
И Мимко вчера се научи да се обръща, но не можеш да си извади ръчичката или пък главата му натежаваше. Но днес се усъвършенства... Simple Smile Което пък от друга гледна точка ще почне да ме притеснява  Thinking

# 70
  • София
  • Мнения: 568
То си пише - диаметър 120 см, а на Илко определено е с по-малък. Т.е. ако се ползва за подпиране при сядане може би не е много подходящ, а просто да се въргаля вътре не ми трябва, т.к. си има активна гимнастика. А Зори, като е от плат надали е добре за морето, после няма изпиране и изчистване от пясъците Mr. Green Но за там надуваемите басейнчета не вярвам да са скъпи, даже хич  Wink
Аз не бях видяла размера, естествено.  Crazy В такъв случай, наистина няма смисал. Само ще се чудя къде да го слагам и него. Да, надуваемите басейни не са скъпи.
Ама той гони точките по него и клюмва надолу.
  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 329
лелееееееее-Иве честито озъбило се момченце  Heart Eyes и две пумпалчета  Hug
Така искам да видя зъбчетата на вашите-Ева още няма ,а и май няма никакви признаци Thinking
Фил-значи се отказа от идването  Sad  Hug за малакат поспалана
Пюре от кайсия-аз  бих се въздаржала въпреки че имама една брошурка на Семпер и в нейната таблица пише че може от 4 натам ,а чиста кайсиика-само от нея след 6-ти месец

# 72
  • Мнения: 98
То си пише - диаметър 120 см, а на Илко определено е с по-малък. Т.е. ако се ползва за подпиране при сядане може би не е много подходящ, а просто да се въргаля вътре не ми трябва, т.к. си има активна гимнастика. А Зори, като е от плат надали е добре за морето, после няма изпиране и изчистване от пясъците Mr. Green Но за там надуваемите басейнчета не вярвам да са скъпи, даже хич  Wink
Хм, да, права си...

# 73
  • Мнения: 384
ЕЙ,днес добри новини,БРАВОС!!!
Айде аз ще съм в заведението по-рано и ще ви чакам!  Hug
Само за подаръците не се уточнихме как точно ще стане.Да напишем номерца или имената-айде на място ще уточним,аз ще нося листчета.

# 74
  • Мнения: 984
Ейй да не раздадете подаръците без нас  Crossing Arms
Ние със Стефи и Етко ще дойдем малко по към и половина  Peace

Общи условия

Активация на акаунт